Şimdi Ara

Ergenlikte Testosteron Düşüklüğü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle selamlar,14 yaşındayım ve iktidarsızlığım var.İktidarzızlığın yanında hiç cinsel istekte yok,ne yaparsam yapayım ellemeden kaldırmak imkansız.Önceden ellemesem bile görsel bir şey ile tabiri caizse "TAŞ" gibi oluyordu,şimdi ise ellemeden sertleşmiyor üstüne üstlük ellesem bile eskisi gibi sert değil.Tahminen sorun testosteron düşüklüğü,fiziksel olarak bir sorun olduğunu düşünmüyorum.Testosteronu nasıl arttırabilirim?Doktora git demeyin lütfen,Türkiye'de cinsellik bu denli ayıp görülürken aileme söylemem imkansız.Zaten söylemesem bile cevabı biliyorum,önceden başka bir sorunu söylemiştim.

• Enerji veren ve dalgayı kaldıran muz, ceviz, fındık, kuru ıncir, bal ve kaymak gibi yiyecekleri bol bol tüket

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enerji veren ve dalgayı kaldıran muz, ceviz, fındık, kuru ıncir, bal ve kaymak gibi yiyecekleri bol bol tüket

• Kütahyalı 77 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • Kiloluyum,yeteri kadar uyumuyorum ve hayatımda güneş diye bir şey görmedim

Bu arada D vitaminini neden güneşten dediniz? Vitamin hapları oluyor mesela onları kullanmayayım mı?
  • Peki teşekkür ederim
  • Spor yap, hem performans hemde isteğini arttiriyor.

• kitap oku
  • feveranbey kullanıcısına yanıt
    Anlamadım neden kitap okuyayım ki?
  • testosteron eksikliğinde temel olarak iki büyük problem ortaya çıkar özgüvensizlik ve motivasyon kaybı. Kitap okuyarak hem kelime hazneni geliştirirsin hemde diksiyon yeteneğin gelişir. Bu eylemlere istinadende toplum içinde daha saygın bir birey olursun testosteronunda artar. Bu yüzden kitap okumak önemli..
  • feveranbey kullanıcısına yanıt
    mantıklı, teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.