Şimdi Ara

Ergenlerdeki Şu ' Dertliyim ' Havası. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
3.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: İTÜinş

Entry-nick uyumu.

Entry? Burasi dh kocum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aci toplumuyuz ne bekliyorsunuz . Aci kulturunden geliyoruz. Ne kadar aci cekersen toplum arasonda o kadar itibarin olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ders çalışıyorum hocam siz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şükür bugün de başkalarını küçümseyerek kendimizi büyük ve farklı hissettik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakdc

Aci toplumuyuz ne bekliyorsunuz . Aci kulturunden geliyoruz. Ne kadar aci cekersen toplum arasonda o kadar itibarin olur.
    Kan anlatısını temel almış hristiyanların daha az kültürlü görgülü ve postmodernist versiyonları bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

Kan anlatısını temel almış hristiyanların daha az kültürlü görgülü ve postmodernist versiyonları bunlar

Hepimiz popüler kültürün fahişeleriyiz.

Hep bu lafı söylemek istemişimdir.
    Konuyla alakası yok laf olsun torba dolsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İTÜinş

Şöyle bir düşündüm de belki de kıskanıyorumdur milletin mutluluğunu? Hem bana ne ki millet öyle eğleniyordur falan yani beni neden ilgilendiriyor? Neden kendi işime bakmıyorum? 60 yaşında menapozu geçirip evde her şeyden elini ayağını çeken kadınlar gibi neden herkesi yargılıyorum? Sanki ben kusursuz muyum? Boş işler.
    Mutluluk değil neşe kıskanılır.Ayrıca bunun kıskanma olması için onların ellerindekini alıp benim olmalarını sağlamalıyım benzeri bir mantaliteyi benimsemelisin.Başka bir husustaki hayal kırıklığını onlara yansıtman bir çeşit aşağılık kompleksi olup hınç kültürünü de beslese kıskançlığın tam tamını karşılamıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmuMaster

quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

Hepimiz popüler kültürün fahişeleriyiz.

Hep bu lafı söylemek istemişimdir.
    Konuyla alakası yok laf olsun torba dolsun.

Alıntıları Göster
    Popüler kültür her yerimizi kuşatmış durumda dolayısıyla her hareketimiz büyük bir meşakkatle yapılmalı ve yabancılaşmanın getirdiği olanaklara açık olmalıyız

• quote:

Orijinalden alıntı: Mal İnsan

Ben de senin gereksiz olduğunu düşünüyorum "herkes şöyle böyle ben iyiyim" modunda olduğun için. Umarım senin de tek derdin diğer insanlarının ne yaptığı olur.
    Nick mesaj uyumsuzlugu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu durum büyüklerin küçüklere söylediği, hiç bir nesil değişmeyen saçmalık :) Arkadaşlar insanlar hayatı tersten yaşamıyor, her şeyi ilk defa tecrübe ederek büyüyorlar. Haliyle ergenlik yaşındaki bazı kişilerin en büyük derdi özel hayatındaki ilişki sorunları oluyor. O kişiler için aşılamaz ağır tecrübeler gibi gözüküyor tabi onlarda zamanla ben ne saçma durumlara kafa yormuşum diyorlar, fakat çoğu kişi bu tarz tecrübeler karşısında kendini kontrol altında tutamıyor.

Bu hiç bir zaman değişmedi, sadece daha fazla insanı gözlemleme şansımız arttı. Bu kadar kafaya takılacak nefret edilecek bir durum değil, ergenlik dönemindeki bir gencin sıkıntısı sizleri bu kadar germemeli :) O sıkıntılı gençler kadar sizde sıkıntılısınız demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Bu durum büyüklerin küçüklere söylediği, hiç bir nesil değişmeyen saçmalık :) Arkadaşlar insanlar hayatı tersten yaşamıyor, her şeyi ilk defa tecrübe ederek büyüyorlar. Haliyle ergenlik yaşındaki bazı kişilerin en büyük derdi özel hayatındaki ilişki sorunları oluyor. O kişiler için aşılamaz ağır tecrübeler gibi gözüküyor tabi onlarda zamanla ben ne saçma durumlara kafa yormuşum diyorlar, fakat çoğu kişi bu tarz tecrübeler karşısında kendini kontrol altında tutamıyor.

Bu hiç bir zaman değişmedi, sadece daha fazla insanı gözlemleme şansımız arttı. Bu kadar kafaya takılacak nefret edilecek bir durum değil, ergenlik dönemindeki bir gencin sıkıntısı sizleri bu kadar germemeli :) O sıkıntılı gençler kadar sizde sıkıntılısınız demektir.
    Haklısınız hocam. Adamsınız +1.

• hanıncipsi kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C6513A427 -- 24 Ocak 2021; 12:35:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: froyzig

Off hayat zaten zor bide sizle uğraşamıycamm

Herkes, herşey bana karşı yhaaa
    Emoların ortaya çıkışı böyle olmuştu zamanında.

Tam bu motto ile çıktılar piyasaya.

Siyah kıyafetler siyah makjay siyah göz kalemi siyah tırnaklar garip saç modelleri her boka ağlama filan..

İğrenç ötesi bir akımdı neyseki çabuk sona erdi.
  • Herkes havasında depresyonda değil. İnsanların beklenti yükseldikçe mutsuzluğu artıyor, gidip aç insanlar örneği vermen aptalca.

Depresyon dediğin kişiye özgüdür herkesin kafası bir noktaya takılıp kalabilir ve mutsuz olabilir
  • Mezun hocam :/

• İlişkiler emek ister,bakış açısı ister.Bu blog ilişkilere farklı bir bakış açısı sunuyor.
    www.iliskimiznereyegidiyor.wordpress.com
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.