Şimdi Ara

Eren Holding Sanal Çadır - Eylül 2019

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
13.311
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sanal Çadır Tekrar Açılıyor! ( sanalcadir.com )
    https://www.hepstil.com/2019/10/sanal-cadr-tekrar-aclyor-sanalcadircom.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osgour -- 11 Ekim 2019; 10:38:56 >

• üye giriş ekranları aktif
  • plus üyelere mail gelmeye başladı.. tanıtım maili geldiyse vip üyesiniz demektir.
  • VIP üyeyim istisnasız 3 yıldır her sanalçadır döneminde olduğu gibi bu dönemde vip olmayan ama çadırdan faydalanmak isteyenlere yardım edeceğim. Kullanmak isteyenlerin pm atarak bana bildirmeleri yeterli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cadir satisi degil ki bu. Bildigin trendyol fiyatlari. Bir de bazen millete depodaki curumus, solmus urunleri gonderiyorlar.

• her yıl heycanla beklediğim çadır bu seneki fiyatlar üzmez umarım
  • Bu sanal çadır normal üyelere birşey vermiyor mu acaba kot pantolon lazım ama en düşük 50 40 civarında başka sitelerde

• MetehunD kullanıcısına yanıt
    Merhaba pm den mesaj atmaya calıştım ama hata aldım

• Ozlemtorun O kullanıcısına yanıt
    Mesajınızı aldım ve cevap verdim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Metehun Bey ben de mesaj attım ama sanırım gelmedi , acaba bana da yardımcı olur musunuz

• Vip üyeliği olup yardımcı olabilecek arkadaş var mı ?

• Vip üyeliği olan arkadaşlar yeşillendirirse sevinirim :)
  • Girmek isteyen varsa pm ile ulaşsın yardımcı olmaya çalışırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetehunD

VIP üyeyim istisnasız 3 yıldır her sanalçadır döneminde olduğu gibi bu dönemde vip olmayan ama çadırdan faydalanmak isteyenlere yardım edeceğim. Kullanmak isteyenlerin pm atarak bana bildirmeleri yeterli.
    hocam banada pm atar misin sadece urunlere bakicam, herhangi bir urun satin almayi dusunmuyorum tesekkurler
  • yardimci olabilecek arkadas var mi vip icin ? simdiden tesekkurler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaunt -- 6 Şubat 2019; 17:54:38 >
  • Fiyatlar nasıl arkadaşlar
    Yardımcı olursanız çok sevinirim

• Arkadaşlar girin Occasion sitesine farkı yok, ne varsa aynılarına koymuşlar fiyatlar gerçekten fiyasko. Tamam eskisi gibi uygun olmasını beklemiyorum ama eskiden mağazada 400-500 tl olan ürünü 80-90-120-150 tl’ye alırdık, 2 binlik montları 400-500 alırdım. Şimdi mağaza fiyatlarıyla araları neredeyse aynı. Occasion gibi sitelerde. Sadece bazı ürünlerde sepette yüzde 10 indirim var ve kargolar limit olmaksızın ücretsiz. Lacoste tshirtler en düşük 149 tl, gömleklerde en düşük 229 tl. Trikolar 300 küsür. Montlar ortlama 800 den falan başlıyor. En uygun markalardan Nauticada bile iyi trikolar 199 tl falan. Gidin Trendyol gibi mağazaları takip edin, yada en kötü occasionun sanal ve fiziksel mağazasından alın. Hiçbir şey kaybetmiyorsunuz.

• Tam bir rezillik kes yapıştır yapmışlar occasion da bulunan ürünleri aynısını koymuşlar

• yine husran!!! 4-5 yildir sanalcadiri takip eden biri olarak, 130 tlye aldigim gomlekler 160tlye cikti birsey demedik yine iyi dedik simdi en az 230 tl olmus gomlekler bu nedir ya? bu kadar zam mi olur anasini satayim?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.