Şimdi Ara

Eren Holding - Sanal Çadır (Şubat 2018 Sezonu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
358
Cevap
12
Favori
49.364
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Eren Holding - Sanal Çadır (Şubat 2018 Sezonu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osgour -- 5 Eylül 2018; 13:46:13 >

• Yeteri kadar kişiye yardımcı olabildim diye umuyorum.

sayamadığım kadar çok kişiyle mesajlaştım

yetişemediğim arkadaşlar varsa affetsin gerçekten yoruldum..

bu arada ilk açıldığı zamandan beridir alışveriş yaparım kimi zaman vip olamadım banada yardımcı oldular, bu iştende para istemek ayıptır arkadaşlar.

iyi alışverişler herkese.
  • Daha iyiye giderden kasıt saçma olmayan gerçek indirim yapılmasını bekliyorsanız hava alırız.
    adamlar her sefer fiyatları arttırıyor hatta kalite düşürüyor ama deli gibi alanı var.
    tipi olmasın ama markası olsun timsahı(ve sattıkları diğerleri) olsun diyen apaçiler alıyor maalesef..
  • En Ucuz Camper ayakkabıyı sanal çadır da buluyorum, çocuklar için 2-6 yaş ayakkabıları bozburun çek kupon banka kampa yası hepsi birleşince geldiği fiyata sanal çadır da buluyorum. Gant marka t-shirt yada kazak en ucuz gene sanal çadır da oluyor, lacoste un bermuda şortları başka yerde göremedim sanal çadır da oluyor, nautica t - shirt gene sanal çadır da bulup aldığım ürün, lacoste yada gant kaban en ucuz sanal çadır da buldum şimdiye kadar. Kardeşler anneler derken 4 aile sipariş verince vip üyelik te oluyor her sene ihtiyaçları buradan topluyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burberry olsa iyi de...
  • 2,5-3 yıl önceki indirimleri yakalamak imkansız olsa da bekleyelim bakalım..
    Vip üyeler çıkabilir mi ortaya
  • bekleyelim görelim
  • Geçen sene 3 kişiye vip üyelik bilgisi verdim kullansınlar diye hiç biri sipariş vermedi, ben zaten bir sonraki çadıra vip olabilecek siparişi ilk gün vermiştim , yapılan alışveriş işime yaramayacak idi ama maksat yardımcı olmak idi, bana anca uğraş oldu işine yarayacak biri kullanırdı hiç olmaz ise, bir de isim adres değişimi falan kargo da sorun yaşayabiliyor sipariş verenler . 4-5 kişi toplanıp vip olacak miktar sipariş verin çevrenizde sonraki çadır da rahat edersiniz

• xantorus X kullanıcısına yanıt
    hocam ben alıcam para biriktiyordum varsa hesabın alırım bir dal
  • Alacak çok şeyim var beklemedeyim

• burdan alsak iade oluyormu acaba?
  • Vip giriş yap diyorum giriyor, geçen sanal çadırda yaklaşık 2000 tl lik almıştım vip olmuşum galba

• son 10
  • xantorus X kullanıcısına yanıt
    valla geçen sene ben de birinden rica minnet aldım vip üyelik ama fiyatlar o kadar uçuktu ki ben de alamamıştım hiç birşey
    adama da mahcup oldum alamadığım için ama o tamamen çadırın artık gitgide kendini bitirmesinden kaynaklanıyor hocam
    sen de haklısın bir yönden ama şimdi ürünlere bakmak için vip üyelik istemeye bile utana çekile yanaşıyoruz
    vip olmayanlara bu kadar baskı yapmayın
  • Bakalım fiyatlar nasıl olcak.
  • Ayakkabı için takipteyim.

• Occasion mağazalarıyla aynı fiyata satıyorlar, hiçbir cazibesi yok.

• 1 hafta kaldı.. Baya ürün varmış ellerinde. Umarım fiyatlarıda uygun olur.
  • bu sene kis yasanmadigindan ne zaman lacoste a gitsem full cakili tum urunler.sanal cadirda bence baya bir cesit olacak.Fakat ilk basta pahali olacagini dusunuyorum magazada yapamadiklari kari cadirda yapmak isteyeceklerinden.
  • üyelik bilgileriyle Vip üye'den giriş deneyen oldumu? Ben deniyorum ve giriyor.
  • bende giris yapabildim.1000 tl lik alisveris yapmistim en son

edit ; arkadaslar 20 kisi msj atti ama ben vip degilim :( gecen hafta herkes giris yapabiliyordu.bug vardi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 17 Şubat 2018; 0:48:1 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.