Şimdi Ara

Eren Holding Sanal Çadır Açıldı (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
661
Cevap
26
Favori
93.392
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mckanrap

Bu tar gömlekler genellikle kısa kollu olur zaten miami gangster gömleği yada meksikalı kübalı Kolombiyalı gömleği derler bunlara

yada havai gömleği :D ben uzun olanlarından istiyorum zaten uzunlarıda varda denk gelemedim bi
  • Altyazar kullanıcısına yanıt
    amazon'dan bakın bence arada indirim falanda oluyor burada bulmak zor.
  • Yeni ürünler eklemişler şaşırtıyorlar beni bu sezonun ürünlerindede var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burakay27 kullanıcısına yanıt
    Adam king beyler, kaçın. :D

• aspergersendrom01 kullanıcısına yanıt
    Yeşil en güzeli lacoste bu yeşil rengini kullanmayı bilen en iyi markalardan biri

• quote:

Yeşil en güzeli lacoste bu yeşil rengini kullanmayı bilen en iyi markalardan biri

bende onu düşünmüştüm kırmızıyla arada gidip geliyorummmm
  • Geçen mağazada gördüğüm çok beğendiğim çadıra düşerse alırım dediğim iki montu gördüm azönce sitede benim beden yok olmadıki böyle ama lacoste.com.tr de benim beden satışta var demekki eylülde kesin olur neyae eylülde alırım bende

• quote:

Geçen mağazada gördüğüm çok beğendiğim çadıra düşerse alırım dediğim iki montu gördüm azönce sitede benim beden yok olmadıki böyle ama lacoste.com.tr de benim beden satışta var demekki eylülde kesin olur neyae eylülde alırım bende

hangisi hocam?
    https://www.sanalcadir.com/Product/Product?uk=BH9287&rk=166 Bu hocam siz o yeşil trikoyu alın çok güzel duruşu ve rengi kırmızıyı ona katlar

• quote:

https://www.sanalcadir.com/Product/Product?uk=BH9287&rk=166 Bu hocam siz o yeşil trikoyu alın çok güzel duruşu ve rengi kırmızıyı ona katlar

1.88 - 77 kiloyum hangi bedeni almalıyım ?
    Ben o kadarını anlamam hocam trikoda hangi beden giyiyorsunuz s m l xl ? Lacoste.com.trden beden tablosundan kontrol edin hangi numaraya denk geliyorsa onu alın ben 1.75 boyun kısa boylu zayıf biriyim ben 2 yada 3 numara giyiorum

• quote:

Ben o kadarını anlamam hocam trikoda hangi beden giyiyorsunuz s m l xl ? Lacoste.com.trden beden tablosundan kontrol edin hangi numaraya denk geliyorsa onu alın ben 1.75 boyun kısa boylu zayıf biriyim ben 2 yada 3 numara giyiorum

eyw teşekkür ederim alalım bakalım rengi benm de hoşuma gitti 5 no alıcam
    Hayırlı oldun inşallah benim montlara beden eklerler birde bir tane siyah gömlek yok ya inşallah siyah gömlekte eklerler

• kimin neye ne kadar verecegine karisamam, ama en fazla 5 TL ye uretilen bir urune 200 TL verilmesi bana garip geliyor. ustelik de indirimli fiyati bu iken. tasarimi hakikaten bu kadar eder mi ?
  • Önceden takip ettiğim poloyu burda görünce sevindim. 1'er polo, gömlek, bermuda ve triko aldım. Bakalım kaçını iade edicez yada onlar gönderecek:)

• zengier Z kullanıcısına yanıt
    iphonun seri üretimde maliyeti 5 dolar :))
  • Yahu bu pantolon bedenleri 28'den başlıyor 58'e kadar gidiyor, neye göre nasıl seçmek lazım anlamadım arkadaş...

180 boyum var kotta 34 giyiyorum genelde. 34 Diye bişey yok. 36'dan başlıyor 40'lar 50'ler. Beden kalmamış mı yoksa kottan farklı bir ölçü mü almak lazım??
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Rat

Abi 500bin ayakkabi olayinda cok beğendiğim bir Converse vardi, 59 mu 69 lirami neydi, alamamistim o zaman simdi tekrar gordum sitede 109 a cekmisler cok üzüldüm ya...

Ayni ayakkabiya Super-Step te 159 lira fiyat cekmislerdi. 109 dan alicam heralde ama niye artmis ya 59 lira falandi ne güzel

Aynen bende ozaman 2 new balance'a niyetlenmis alamamistim. Simdi ayni ayakkabilardan birine 30 digerine 40tl bindirmisler.

• Lacoste regular fit 39 numara yani Small beden gömlek giyiyorum, acaba Gant ın gömlek kalıpları nasıldır, Lacoste ile aynı mıdır?
    Gant regular fit gömlek olarak Small mu bakmalıyım Medium mu?
    Bilgisi olan Lacoste ile Gant gömlekleri beden olarak karşılaştırmış olanlar yardımcı olabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.