Şimdi Ara

Eren Holding Sanal Çadır Açıldı!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
383
Cevap
24
Favori
26.225
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • VIP üyelik konusunda yardımcı olacak var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vip üyeliğini paylaşabilecek bir hayırsever arkadaş var mı acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala vip istiyor sunuz
    Ya adam 20 bin liralik ürün alip almıştır size neden versin? Böyle bi yardim sever olsa 20 bin liralik ürün mu alır
    Onu gectim 20 bin lira harcayacak indirim mi

• furkanfurkanfurkan343434 F kullanıcısına yanıt
    Hocam size nasıl mail gelmez geçen sefer forumda en çok sizin hesaptan alışveriş yapıldı 5 bini geçmişti sizin hesap

• Hiç mi vip olan yok henuz

• MajoooR kullanıcısına yanıt
    yine sistemleri arıza veriyor herhalde forumdan çıkardı mutlaka vip olan bunların sistemi herzaman olduğu gibi arıza veriyordur bir de sitenin tasarımını değiştirmişler güzel olmuş eyvallahta önce her sene olan teknik arızaları çözün derler adama
  • Geçen sene vip paylaşan arkadaşlar vardı. Paylaşan olursa alışveriş yaparak hesabına katkıda bulunabiliriz

• Henuz bizede vip bildirimi yok, 8-10 bin rahat yaptik ama tik yok henuz. Ne mail ne arama.

• Ayakkabılar 109, gömlekler 129' dan, Montlar da 299' dan başlıyor. Le Coq vardı geçen sene bu sene yok.Gömlekler demode ama.Aytıca Polo ile Nike da satıyorlar ankayabşlmiş değilim.

NOT: VIP üye değilim..

• Nerden aldiniz hocam bu bilgiyi? Suanki cadirdan mi bahsediyorsunuz?
  • Rodimus01 kullanıcısına yanıt
    Valla arama tuşuna yazıyorum ürünleri gösteriyor 😆 Lacoste Polo Tsört 129 TL mesela.Hepsi çıkmıyordur belki ama fiyatları gmrrbiliyorum en azından.Ürünlere yıklayınca açmıyor ama..

• Bi ekran goruntusu alip, paylasabilirmisiniz hocam?
    Edit: Goruntuledim, urunlerin hepsi eklenmemis yeni yeni ekleniyor sanirim hala. Fiyatlarda cok indirim yok gibi gorunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodimus01 -- 21 Ağustos 2016; 10:57:56 >
  • Notmal zamanda Markafoni, Trendyol, Boyner vs uygun çekle daha indirimli fiyata alınabilir ürünler.189 'a satılan gömlek burada 129 ama seçenek yok..İyi bir gömleği 189'a çekle almayı tercih ederim.

• Ürünlerin tümünün yüklendigini dusunmuyorum hocam. Alinabilitesi olan seyler olur ama dediginiz gibi sezon ürünü toplasan 3-5 tane vardir her kategoride. Bakmak lazim. Henuz kimseyede VIP gelmemis sanirim forumdan.
  • şu % xx a'varan indirim

şeyi bence kalkmalı artık boku çıktı resmen nereye gitseniz onunla karşılaşıyorsunuz

adam akılı % xx indirim var de anlayalım
  • Lacoste gömlekler 99 TL ile 139 TL arasında. Geçen seneyle çok fark olmasada gömlekler uygun diyebiliriz. Burberry fiyatları uçuk olması gerektiği gibi :))
  • gömleklerde geçen dönem sattıklarına 10 tl indirim yapmışlar çok düşenceliler yapılan 10tl indirimle bir çorap alabiliriz belki.Bu arada ortalıkta hiç vip arkadaş yok bu furkan343434 hesabını bloke ettiler yada vipten çıkardılar bu sefer herkes 5 gün sonraki açılışta alışveriş yapacak sanki vip üye yok koskoca forumda
  • Çadırın adresi yok mu?

• BAZI ŞEYLERİ TADINDA BIRAKSAK DAHA GUZEL DEGIL MI ARKADASLAR? ADAMLAR VIP SISTEMI YAPMIS ISTIYORSUNUZ KI BIZLE DE PAYLASSINLAR, E O ZAMAN NE ANLAMI KALIYOR ADAM VIP YI SENLE PAYLASACAK ONLA PAYLASACAK. 2 SAYFA KONU HERKES DILENCI GIBI VIP ISTEMIS ALLAH AKIL FIKIR VERSIN.

HE COK KAFAYI TAKTIYSANIZ BU YIL 10 KİSİ BİRLESİN HESAP ACIN SENEYE VIP OLURSUNUZ BİZ DE BURAYI AGLAMA DUVARINA DONMEMIS BİR SEKİLDE OKURUZ.
  • burberry ayakkabi almak istiyorum vip uyeligi olan bi arkadas yardimci olurmu baska bi istegim yok

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.