Şimdi Ara

Eren Holding Sanal Çadır Açıldı!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
383
Cevap
24
Favori
26.227
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladim hocam, eski cadirlar icin gec odemeler oldugunu duymustum ama, o konuyu hallettiler, her cadir'da duzeltiyorlardi kendilerini. 6 ay onceki alisverislerde hic birimiz sorun yasamadik..
  • Rodimus01 kullanıcısına yanıt
    5 ay önce ve 1 yıl öncekinde yaşadım sorunları . kargolama sürecinde diyip 2 hafta bekletiyorlar. arıyorsun aa kontrol edelim diyorlar . bakıyorlar gece 9 da arıyor ürün yokmuş para iadesi yapalım mı diyor.

bana özel sanırım neyse konuyu bulandırmayalım daha fazla.
  • takip etmeye devam
  • daha önce viptim, vip olursam yardımcı olurum, değilsem de vip arkadasların yardımlarını beklerim( vip olmussam bu mesajı editlerim vipim diye)
  • eyw hocam saol
  • Beyler vip yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yıl duruma göre(lacostelar geçen yılki gibi değilde 2014teki gibi olursa) 700-1000 tllik alışverişim olacak

Vip olan arkadaşlar yardımcı olursa cok sevinirim

• VİP olmak ne arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bi50likdaha

VİP olmak ne arkadaşlar?

kazigi normal uyeleee oranla daha erken yiyeceksin demek :)
  • Bi50likdaha B kullanıcısına yanıt
    Sanalcadir indirimlerinde hesabindan belirli bir miktar ve üzeri alisveris yapanlara verilen ozel uyelik, amaci diger musterilerden daha once siteye girebilmek alisveris yapabilmek hocam
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Hocam ayip olmuyormu? Alisveris yapan bir cok kisi var, kazik yemek biraz abes oldu bence. Zevkler ve renkler tartisilmaz, marka olayi, alisveris olayi bir tutkudur.
  • Hesabın vip olup olmadığı nasıl belli oluyor?
  • Vanity Fair kullanıcısına yanıt
    Indirimlerden 1-2 gun once hesabinizin bagli oldu mail adresine bir mail gelebilir veyahut telefonla aranabilirsiniz eren holding tarafindan hocam, onlar belirliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodimus01

Hocam ayip olmuyormu? Alisveris yapan bir cok kisi var, kazik yemek biraz abes oldu bence. Zevkler ve renkler tartisilmaz, marka olayi, alisveris olayi bir tutkudur.

pradadan giyinen birisini bence sende fazla ciddiye aliyorsun
    basbayagi 100 liralik seye 500 lira veriyoruz yalan mi ?
    evde 5 tane burberry tshirt var ancak kilo aldigim icin giyemiyorum
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Prada, Etro, Dolce, DS2, PP farketmez.
    Onemli olan insanin zevkleri. Ben de luxury markalarida giyip, ayni zamanda Lacoste, burberry, hugo giyen kisilerde taniyorum. Ne demek istedigini anlamadim ama, amac neydi cozemedim dostum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodimus01

Sanalcadir indirimlerinde hesabindan belirli bir miktar ve üzeri alisveris yapanlara verilen ozel uyelik, amaci diger musterilerden daha once siteye girebilmek alisveris yapabilmek hocam

Siteye giriş yaptım şu an vip miyim şimdi ben? net yazan bir şey yok mu?
  • Bi50likdaha B kullanıcısına yanıt
    Hocam daha belli degil. Dedigim gibi ayin 21 i gibi gelir en gec bildirimler mail yada arama yoluyla

• Hocam bende siteye kayıt oldum ama sirf merakımdan. Anladığım kadariyla bu site ucuz ama kalite satacak. Peki ne kadar ucuz oluyor ? Lacoste'nin tshirti disarda 100 tl ise burada ne kadar oluyor ki ?

• Dostum basic 0 yaka tshirtler 50-75 tl arasi oluyor, polo yakalar 125-135 tl arasi oluyor.

• Umarim VIP verirler yoksa beden kitligi ve acildigi zaman site felaket yogunluk yasaniyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.