Şimdi Ara

Eren Holding Çadır Günleri 2017 Eylül (Resimli) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
13
Favori
90.081
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: memo84

Yarın bir bakarmısın hocam açıkmı diye ,bana pazartesi dendi ama yanlış habermi bilemedim...

Evet kapı açık ve içerisi araba dolu ve sabah 9 bile değil.
  • Kaça kadar açık oluyor? 6 gibi kapatıyorlardı sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • elninom1 kullanıcısına yanıt
    Aynen 6'da kapanıyor,bu arada bilgi doğruymuş demekki,bende öğleden sonra gidicem👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geliceklerin haberi olsun otoparkta bile yer yok. 212avmye bırakabilirsiniz, trafik yaratmaktan daha mantıklı
  • Aynen bilgi doğrulandı hafta sonu gideceğim
  • tesaduf baktım bu konuya iyiki bakmısım fiyatlar guzel
  • Yani şu an açık mı beyler?
  • Açıkmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açık ,ben şuan geziyorum..

• quote:

Açık ,ben şuan geziyorum..

Ayakkabılarda fiyatlar nasıl

• memo84 kullanıcısına yanıt
    Kaçta açılıyor ? Ve fiyatlar nasıl?

• Ayakkabilar bana uygun geldi fakat pek çeşit yok,lacoste'lar 99 dan başlıyordu conversler 59 dan ,şuan tam hatırlamıyorum ama fena değildi fiyatlar ...

Eren Holding Çadır Günleri 2017 Eylül (Resimli)

Birkaçta resim atayım belki inanmayanlar olur 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: crrelax

Sabah 9 açılış ,akşam 6 kapanış ,yaklaşık 6 hafta açık olacakmış ,ben ilk gün nasıl diye gezmeye gittim yinede ayakkabı aldım 149 tl'ye lacoste,1 hafta sonra yine gideceğim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memo84 -- 7 Mart 2017; 3:26:52 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: crrelax

Sabah 9 açılış ,akşam 6 kapanış ,yaklaşık 6 hafta açık olacakmış ,ben ilk gün nasıl diye gezmeye gittim yinede ayakkabı aldım 149 tl'ye lacoste,1 hafta sonra yine gideceğim...

Çok kalabalık var mıydı hocam otoparkta yer bulabilir miyiz?
  • atom-karınca A kullanıcısına yanıt
    Açılacağından haberi olmayanlar olduğundan ilk gün aşırı bir kalabalık yoktu tabi ,ben 3-4 gibi gittim yaklaşık 10 dakika içerisinde boş yer buldum fakat bi 3-4 güne dahada kalabalık olur bence ,yer bulamazsanızda az gerisinde avm var oranın otoparkını kullanabilirsiniz 👍

• gidenler özellikle Lacoste mont bölümünü fotoğraflayabilir mi?
  • Dün gittim, yeri bulmakta biraz zorlandım, 212 nin bahçesine aracı park ettim ama bir dünya yol yürüdüm. Aracımla gitseydim içeriden giren çıkan bol oluyordu. Montları sormuş bir arkadaş gördüğüm naylon olmayan ele avuca gelir en ucuz montlar 399 TL idi. 199 a da var ama puf yelek.

Ayakkabılarda fazla çeşit yoktu. Hep benzer aynı modeller ve aynı fiyat. Bir şey almadan çıktım.
  • Bugün gittim ben de çok kalabalıktı.lacoste gömlek bölümüne baktım çok çeşit yok gibi geldi bana. Geçen yıldan kalma iade dişiyle bi gömlek aldım çıktım ben de. Bu arada gömlekler 119, tshırt ler 99 109 du.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taklitsis

Dün gittim, yeri bulmakta biraz zorlandım, 212 nin bahçesine aracı park ettim ama bir dünya yol yürüdüm. Aracımla gitseydim içeriden giren çıkan bol oluyordu. Montları sormuş bir arkadaş gördüğüm naylon olmayan ele avuca gelir en ucuz montlar 399 TL idi. 199 a da var ama puf yelek.

Ayakkabılarda fazla çeşit yoktu. Hep benzer aynı modeller ve aynı fiyat. Bir şey almadan çıktım.

Dostum kusura bakma ama Basın eksprese park etsen bile 554 metre ediyor , 212nin kapısıyla 300 metre. Pek bir mesafe değil , yola park edenlere ve kapısında bekleyenlere polis 2 gündür ceza yazıyor. Trafiğin canına okudu gelenler. Lütfen 212nin park yerini kollayın , beklemeyin ve ceza yemeyin. Sürekli kornaya basmayın gelecek arkadaşlar. Sırf sesten kafam şişti 2 gündür. Bitse de kurtulsak diyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: atom-karınca

Bugün gittim ben de çok kalabalıktı.lacoste gömlek bölümüne baktım çok çeşit yok gibi geldi bana. Geçen yıldan kalma iade dişiyle bi gömlek aldım çıktım ben de. Bu arada gömlekler 119, tshırt ler 99 109 du.

Çok ilginç ekimdeki çadırda kısa kollu gömlek hiç yoktu, pazartesi gittiğimde de çok az kısa kollu gömlek vardı ve 41 numaradan başlıyordu, ki ben 39 bakıyordum ve hiç yoktu. Artık kısa kollu üretmiyorlar mı bunlar acaba?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.