Şimdi Ara

Eren Holding Çadır Günleri 2017 Eylül (Resimli) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
13
Favori
90.062
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce yurtdışına gittiğimde elektronik fiyatlarına bakar, bir de yurtdışına ucuz derler diye içimden geçirir birşey almazdım. Çünkü fiyatlar ortalama bin TLden falan başladığı için ihtiyacım da yoksa herşey pahalı geliyor. Ama telefon ve pro foto makinesi almaya karar verdiğimde aradığım 3000 TL'lik makine 2200, 3300 TLlik telefon ise 2300 TLidi,aldım çıktım. Şimdi bunu niye anlattım; normalde bu ğrünleri sürekli giyen insanlar mağazalarından gerçek fiyatlardan alıyorlar ki sezon vs takip eder, normal fiyatları bilirler zaten.İşte o kişiler bu kampanya ile 1 yıllık stoklarını yapıyorlar.Ama -sakın yanlış anlamayın aşağılamak için söylemiyorum kesinlikle -haftasonu LCWden 30 TLye gömlek alan biri indirim var diye buraya gidince haliyle eli boş döner.İhtiyacı olana güzel bir jizmet bence..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi innovancenothing -- 12 Ekim 2016; 1:12:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • addicttomango A kullanıcısına yanıt
    İki hafta daha surecdk. Ama emin değilim.

• Beyler ürünler defactoya göre daha kalitelimidir. Alınır mı. Defacto gibin ürün yelpazesi genişmidir. Gittiğimize verdiğimiz dolmuş parasına değer mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonerxz -- 12 Ekim 2016; 8:45:48 >
  • tam olarak konumu nerede acaba yardımcı olan oolursa sevinirim.
    birde ne zamana kadar devam ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonerxz

Beyler ürünler defactoya göre daha kalitelimidir. Alınır mı. Defacto gibin ürün yelpazesi genişmidir. Gittiğimize verdiğimiz dolmuş parasına değer mi

ne defactosu reyiz, nautica lacoste'lardan bahsediyoruz
  • sonerxz kullanıcısına yanıt
    sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün...
  • quote:

Beyler ürünler defactoya göre daha kalitelimidir. Alınır mı. Defacto gibin ürün yelpazesi genişmidir. Gittiğimize verdiğimiz dolmuş parasına değer mi

Aga naaptın sen kıyaslamaya çook uç noktalardan başlamışsın, karşılaştırman tabiri caizse mercedesle şahinin kıyaslaması gibi olmuş yani düşün o derece bahsettiğin marka lacoste gibi markaların kalitesiyle, estetiğiyle, sağlamlığıyla vs vs adı yanyana bile gelemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: gunhan34

quote:

Aga naaptın sen kıyaslamaya çook uç noktalardan başlamışsın, karşılaştırman tabiri caizse mercedesle şahinin kıyaslaması gibi olmuş yani düşün o derece bahsettiğin marka lacoste gibi markaların kalitesiyle, estetiğiyle, sağlamlığıyla vs vs adı yanyana bile gelemez.

surekli a haber izlemekle alakali sanirim.

• Burdaki mallar nasıl biliyonuz mu lacoste giyip ortamlarda zengin imajı vermeye çalışanlar için,pazar malı gibi duran ürünler çoğu mağazada satılmayan kenarda köşede kalan mallar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yuh .. marka diye maliyeti 10 tl olan urunu 120 tl den satmalarina tamam denebiliyor yani..
  • varmı yardımcı olacak.komisyon karşılığı istenilen bir ürünü alabilecek biri
  • quote:

Orijinalden alıntı: osgour1907

varmı yardımcı olacak.komisyon karşılığı istenilen bir ürünü alabilecek biri

hocam almaya gidince komisyonsuzda alınır ama orada bazen her ürün bulunamıyor. Alırız sonra defolu falan çıkar boşa beddua yeriz. ürünlerin hepsinin fotoğraflaranı vs. yollamanız lazım.
  • quote:

Güzel ironi olmuş

• Çadır hala açık mı?

• farukyil92 F kullanıcısına yanıt
    Benim cekim yaptigim gun son 20 gun yaziyordu yani halaacik olmasi lazim zaten denk getirebilirsem zamani bu hafta tekrar gidecegim.
    Isinize saglama almak istiyorsaniz Eren Holding arayin sorun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hala açıkmı beyler
  • Ay sonuna kadar açık. Fiyatlar düşmüş geçen hafta 200 olan ayakkabı 150 lira olmuştu. 79 olanlar 59 olmuştu. Ancak çeşit baya azalmış

• Yeni fiyatlar birazdan...

• 499 burberry mont 200 TL
    + tum burberry ve converse urunlerinde kasada ekstra %10 indirim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.