Şimdi Ara

Eren Holding Çadır Günleri 2017 Eylül (Resimli) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
13
Favori
90.081
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Armani cantalar 5 sezon eski tavsiyemhttp://www.deriden.com.tr/ sitesinden uygun fiyata cantalar yakalayabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    Soyledigin markalar miu-miu felan deli pahali o kdr para verirsem kalpten giderim fiyatlarda saat, gozluk olayini cozdum ama canta olayi hala biraz sıkıntı

• zotacing kullanıcısına yanıt
    Tek baslik gzl olabilir. Yaparsaniz haber verin ustune eklemeler yaparim

• Pek ilgi görmüyor nedense bu sene.
  • FurkanKizil kullanıcısına yanıt
    Ayakkabilarda fiyatta gozle gorulur artis var ayrica cesit az daha onceki kampanyasinda 100 TL civarinda daha fazla secenegim olurken artik 150 - 179 TL civarinda gzl ayakkabi bulabiliyorsun. Zaten gelenlerin %80'i ayakkabi icin geliyor. Fiyat yukselince cazibeside azaliyor.

• Eren Perakende üstte arkadaşın fotoğrafını koyduğu markaların Türkiye distribütörüdür, çoğunun üretimini de Türkiye ve Romanya'da kendisi yapar. AVM'lere gördüğünüz Nautica-Lacoste vs. mağazaların hepsi Eren Holding'e bağlıdır. Aldığınız ürünü kullanmamışsanız ürünü iade de sorun çıkarmazlar, Sanal Çadır'ın fiziki mağazasını kurmuşlar, her sene 1-2 kere yapıyorlar. Fiyatlar piyasanın çok altında fakat 2-3 sene önce sanki daha ucuzdu, biraz bindirme olmuş ama halen ucuz. Ayrıca sakın gaza gelip lacoste ayakkabı almayın, çok kalitesiz çünkü :) mont-Polo(genelde ürünün kodunu Google'da aratıp öyle alın, sadece trendyol-occasion gibi Türk sitelerde çıkıyorsa Türk üretimidir ve en kalitelisi değildir, lacoste gb-us, amazon, yabancı giyim sitelerinde çıkıyorsa international bazda satılan ürünlerdir daha iyidir), trikoları kalitelidir. Bilgi vereyim istedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu sanalçadıra ulasim nasıl, Şirinevler meydana yakın sayilirim,tarif yapabilecek olan var mı?

• snalcadiri online istiyoruz zira istanbulda oturmuyoruz
  • Saat kaça kadar açık bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 212'nin orda mıydı burası? Kayda değer bişeyler varsa yarın gidelim
  • önceki yılları arattı hocam açıkçası
  • yunuss.10 kullanıcısına yanıt
    Nautica, Gant fiyatlari iyi ama Lacoste onceki yillara gore fiyat artisi var. Uygun fiyata giyim almak isteyenlere Nautica ve Gant oneririm.

Burberry indirimli urunleri ilk gun oluyor ve sabah 09:00 da sira oluyorlar. Ilkgun gidenlerden duydugum kadariyla herkes girdigi an Burberry standina hucum ediyormus

• Hersene 5 ayakkabi alir cikardim, bu sene birazda ihtiyacimin olmamasi, birazda spor ayakkabi disindaki modellerin azligi yuzunden elim bos ciktim.
    Nb guzel tabanlilar 249tl
    Nb terlik tabanlilar 79

Nautica ve gant indirimleri daha makul zaten magazanin butik kisminin yarisini kendi markalari olan nautica ya ayirmislar. Pantolon bulmak şans gomlek ve tshirt bulmak kolay.
    Gant bedene uygun guzel birsey bulmak sans.
    Kalabalik saatlerde Otopark rezillik, tavsiyem 212 ye araci birakip yuruyerek gidin.

Saatlerde fiyatlar guzel en pahalisi 1000 en ucuzu 130 diye gordum.

• her sene 8 10 parça alırım, şöyle özetliyim;
    *tekstilde her sene neredeyse hep aynı modeller..4 sene önce aldığım gömleklerden hala görüyorum..
    *kumaşların kalitesi harika..kaç sefer yıkandı kaç sefer giyildi, ilk günkü gibi..
    *ürünü almadan iyice inceleyin derim, defolu çıkabiliyor..o kadar incelememe rağmen bir gömleğimin eksininde kayma var..ikinci giyişimde farkettim..
    *haftasonu kesinlikle gidilmemeli, gittiğinize pişman olursunuz..hele çocukla, Allah muhafaza..Hafta içi sabah saatleri
    *önceki yeri curcuna panayırı gibiydi, bu yeni yer geniş, gene de sabah saatlerinde gidin..aynı curcuna haftasonu devam ediyor..
    *deneyeceğiniz ürünlerin tamamıyla soyunma kabinine gidin..tekrar sıraya girme gafletinde bulunmayın..
    *bir de diyelim ki eşofman bölümünde bir ürün beğendiniz..ama bedeni yok..muhakkak aradığınız ürün deneme kabinlerinde toplanan ürünlerin arasındadır..belli aralıklarla ya depodan takviye yapıyorlar yada deneme kabindeki ürünleri geri getiriyorlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fati32 -- 10 Ekim 2016; 9:49:22 >

• Açılalı 3 hafta olmuş. Ben de ilk açıldığı hafta İstanbulda değildim yoksa giderdim. O saatten sonra gitmenin hiç bi manası yok çünkü alınabilecek şeyler çoktan bitiyor.
  • Eşim bugün uğradı new balance ayakkabı almıs 79'a lacoste ayakkabı almıs 59'a

nauticadan da uzun kollu polo yaka sweat almıs 59 TL'den bence cok iyi fiyatlar...

allah razı olsun alemburda34

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasimboo -- 11 Ekim 2016; 12:02:41 >
  • Orda çalışıyorum.fiyatlar daha da düşecek galiba..ama bana göre p
    ahall . Millet sepet sepet alıyor.

• Bu ürünülerri kullanan varsa fiyat uygun. 212 avm arkası.. yeni Bosna . bakırköy.sironevler ulaşım var

• quote:

Orijinalden alıntı: xemrax

Orda çalışıyorum.fiyatlar daha da düşecek galiba..ama bana göre p
    ahall . Millet sepet sepet alıyor.

Kapanış tarıhı Hakkında bilginiz var mı

Ve fıyatlar gittikçe düşüyor mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçengün bi arkadaş gitti , çöp dedi geri geldi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.