Şimdi Ara

Eren Holding 500Bin ayakkabı fırsatı (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.408
Cevap
44
Favori
108.253
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayakkabı numaram 42, new balance 42.5 nasıl olur tecrübesi olan cevaplayabilir mi?
  • Paylaşım için teşekkürler. Bu yazki sanalçadırdan bi ayakkabı almıştım. Şimdide linktekini aldım.
    https://www.500binayakkabi.com/Product/Product?uk=729SPM2015&rk=DB4
    Yalnız keşke ara numaralarda olsa. 43 numara çok büyük geliyor mecburen 42 alıyorum, fit oluyor. Birazcıkta olsa rahatlık istiyom. 42,5 olsa iyi olurdu ya neyse zaten tekstil ayakkabı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: macro73

Gece gece masrafa soktu ama yinede haber veren arkadaşa teşekkür ederim ;) Bu arada lacostun kalıpları darsa ayvayı yedik. Numaram 42, aynı numaradan sipariş verdim. En çok iade ederiz. Ürün fiyatları iyi.

Kesinlikle dar gelmez hocam. Olsa olsa bol gelir:)

• turgay89 T kullanıcısına yanıt
    ben klasik dockers modelinde 42 giyiyordum. nike air max 43.5. levis'in bir modelinde 42. gant da aynı 42 hocam. mağazada denedim gstar raw ve gant'ı. ikisi de 42ydi yani benim için. yani normal klasik ayakkabı 43se bu da 43dür
  • yalnız ben de taksitli alışverişi göremedim. ödeme kısmında seçenek sunmuyor. world kart kullanıyorum var mı bir çaresi ?

İş Bankası, Garanti, Yapı Kredi, Finansbank kartlarına 3 taksit yapılmaktadır. (100 TL üzeri alışverişlerde)'ymiş taksit olayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökko -- 4 Aralık 2016; 22:5:24 >
  • Bu numara dar geniş konusunda şunu söyleyeyim. Sanal çadırdan 2 tane 43 numara ayakkabı aldım, lacoste. Normalde de 43 giyerim. Ayakkabılardan birisi rahat oldu, diğeri çok az dar oldu. Yani lacoste direkt darıdr diyemeyiz, bazı modelllerin kalıpları daha dar olabilir sadece.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaz için iki tane terlik aldim bakalim hayirlisi artik. Pazartesiden itibaren mi kargoya verilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: kopac

Yaz için iki tane terlik aldim bakalim hayirlisi artik. Pazartesiden itibaren mi kargoya verilir?

Bi terliğe 30 TL mi verdin

• quote:

Ayakkabı numaram 42, new balance 42.5 nasıl olur tecrübesi olan cevaplayabilir mi?

44 olur new balance da bende 42 gıyıyorum nb de 44
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

quote:

Ayakkabı numaram 42, new balance 42.5 nasıl olur tecrübesi olan cevaplayabilir mi?

44 olur new balance da bende 42 gıyıyorum nb de 44

Aynen. Normal ayakkabı 42, NB 44

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 liraya gant aldim beyaz, konuyu acan arkadasa tesekkurler

• Terlik 50 tl

• Bir tek theg mi var klasik:/ bi klasik takim altina giyilen botlardan yada ayakkabidan almayi dusunuyordum da

• Gökko kullanıcısına yanıt
    Maximum ziraate de 3 taksit yapti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç gün sonra kargolanıyor? Kargolandigini nereden anlıyoruz? 3 aralık gecesi almıştım daha kargolamamislar herhalde haftasonu olduğu için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Loras Tyrell

Kaç gün sonra kargolanıyor? Kargolandigini nereden anlıyoruz? 3 aralık gecesi almıştım daha kargolamamislar herhalde haftasonu olduğu için.

Pazar günleri kargo çalışmadığını biliyormusun¿

• quote:

Orijinalden alıntı: dirincold

Terlik 50 tl

Terliğe 50 TL veren adammı var donanımhaberde yuuh diyorum susuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 4 Aralık 2016; 23:48:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkan_pp.1

quote:

Orijinalden alıntı: gulhana

quote:

Orijinalden alıntı: orkan_pp.1

https://www.500binayakkabi.com/product/Product?uk=723SPM3134&rk=253

Linkteki ayakkabının 41 ini alıp iade etmek isteyen olursa talip olabilirim

Bu modeli almayı düşünüyordum bende.Sizce alınırmı? Normalde 44 giyiyorum 44 mü almalıyım

Hocam ince yapılı ayakkabı seviyorsanız tavsiye ederim ,yanlız ayakkabıya çok yüklenmemeniz gerekiyor,bazı yerleri süet tarzında o yüzden eskime yapıyor ama seyrek giyicekseniz kesinlikle alın

Normalde Kaç numara giyiyorsanız o numarayı alın

+1

Bu ayakkabı 44.5 Numarasını denedim. Dar yapıda ve deforme olmaya çok müsait. Ayaklarınız taraklı ise tercih etmeyin derim. Çünkü ayağınız sol ve sağdan yere taşabilir :-)

*Bu üründen vazgeçip bilekten destekli Adidas ürünlerini inceleyip onlardan aldım.
  • Gece gece masrafa girdik. 9 cift aldim. Normal sezonda 3-4 cift fiyati a geldi. New balance,toms surekli giyip eskittigim urunler. Yeni doviz kurlariyla 100 liraya lacoste toms falan bulabilecegimizi sanmam.

Amerikada outlerde bile 30-40$ bareminde bu aykkabilar ki ne numara ne de model kalmiyor.

Haber verene tesekkurler

• New balance, adidas felan 44.5 giyiyorum lacoste da bucuklu yok arkadaslar 44 mu 45 mi olur acaba kalibi nasil ?

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.