Şimdi Ara

Erdoğandan veto

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Erdoğan santrallere filtre takılmasını erteleyen yasayı veto etmiş beyler sizin düşünceleriniz nelerdir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Birazdan CNN Türk'den veto'nun yararlarını dinleyebilirsiniz!!!
  • Vetö mü, fötü mü kesin bilgi mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • doğru bir karar vermiş, bu kararda reisi destekliyoruz bravo
  • Yok belli oldu ilk defa seçimde gidip Erdoğana ailecek oy vereceğiz, başta yanlışları olsa da artık hassasiyetlere kulak veriyor sabit şekilde düşmanlık etmek bize yakışmaz.
    Ayrıca Erdoğandan başkası akp dahil cemaat ile mücadele etmez,şu chpyi esir almış düne kadar akpli liberal tayfanın iktidara geldiğini düşünüyorum da , cemaati 2 günde tekrardan başımıza sararlar.Ancak mansur yavaş çıkarsa belki düşünürüm,onun dışında ilk seçimde el mahküm gidip oy vereceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malvolorne -- 2 Aralık 2019; 17:59:52 >
  • Malvolorne kullanıcısına yanıt
    Mesajın başına "akpli değilim ama" yazmayı unutmuşsun.
  • Ay inanmıyorum CnnTürk ters köşe mi oldu???

o kadar çırpınmışlardı filtre zararlıdır diye...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Malvolorne

Yok belli oldu ilk defa seçimde gidip Erdoğana ailecek oy vereceğiz, başta yanlışları olsa da artık hassasiyetlere kulak veriyor sabit şekilde düşmanlık etmek bize yakışmaz.
    Ayrıca Erdoğandan başkası akp dahil cemaat ile mücadele etmez,şu chpyi esir almış düne kadar akpli liberal tayfanın iktidara geldiğini düşünüyorum da , cemaati 2 günde tekrardan başımıza sararlar.Ancak mansur yavaş çıkarsa belki düşünürüm,onun dışında ilk seçimde el mahküm gidip oy vereceğiz.
    zaten cemaat şuan devlet kademesinde, bülent arınç, numan kurtulmuş, ibrahim kalın. Bu isimlere göz at. Yani feto ile aktif bir mücadele bile yok, olsa bu isimler postalanır dimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: defaulticus

Mesajın başına "akpli değilim ama" yazmayı unutmuşsun.
    akpli değilim ulusalcıyım,ister inanın ister inanmayın.Şimdiye kadar chpden başka partiye de oy vermedim,büyükşehirdede imamoğluna oy verdim ama ben günlük politikaya bakmam bizim meselemiz büyükbaşlar ve batı ile.60 yıllık bir hesaplaşma.
  • HALKIN GÜCÜNÜN TEZAHÜRÜ

KİMSE HALKTAN BÜYÜK DEĞİLDİR

ERKEN SEÇİM GELİYOOOOOOORR

• düşünmek bizim ne haddimize
  • Kendi kendini veto etmiş. Olayın tek açıklaması.

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

HALKIN GÜCÜNÜN TEZAHÜRÜ

KİMSE HALKTAN BÜYÜK DEĞİLDİR

ERKEN SEÇİM GELİYOOOOOOORR
    Ne zaman haci heyecanlandirmayin bizi gereksiz yere...

• danışıklı dövüş
  • Redeemertr kullanıcısına yanıt
    ReCeB dAyYiB nE dERsE doRudUr EvElaLlAh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PanzerKanone8.8 -- 2 Aralık 2019; 21:48:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PanzerKanone8.8

ReCeB dAyYiB nE dERsE doRudUr EvElaLlAh
    akboyların yanına bir de cehapeboy gelmiş hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redeemertr -- 2 Aralık 2019; 21:53:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Some guy

Ne zaman haci heyecanlandirmayin bizi gereksiz yere...

Alıntıları Göster
    Hocam 2020 ilk 6 ay diyorum ama son 6 ay da olabilir

• Erdoğan'ın bu veto hamlesi ile, kendisinin uyarılarına rağmen meclis çalışmalarına katılmayan milletvekillerine ayar verildiğini düşünüyorum.
  • Yazik lan bu devirde medya sektorunde calismak, pavyonda konsmatris olmaktan ya da genelevde emekci olmaktan daha kulfetli, daha az onurlu, daha az haysiyetli. CNN ne yapsin simdi? O haberi sunan spiker ne etsin? Yemin ederim limon sat daha onurlu yasarsin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.