Şimdi Ara

Erdoğan yeni Milli Eğitim Bakanı atadı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre, Milli Eğitim Bakanlığına Bakan Yardımcısı Mahmut Özer atandı.

Kaynak: Anadolu Ajansı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikki Sixx -- 6 Ağustos 2021; 1:44:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni gelen kişi çift maaşlı  

YENİ BAKAN'IN SİLİNEN ÖZGEÇMİŞİ

Özer, 1988 yılında Tokat İmam Hatip Lisesi'ni bitirdi.

Işıkçılar tarikatının yayın organı Türkiye gazetesinin eski yazarı.

FETÖ’den yargılanan Ali Demir sonrası eski ÖSYM Başkanı olmasıyla da dikkat çekiyor.

Aynı zamanda FETÖ'nün yurt dışındaki cemaat okullarını devralarak yöneten ve her yıl milyonlarca lira bütçe aktarılan Maarif Vakfı'nda Başkan Vekili olarak görev yapıyor.

• Dikkatimi çeken kısım "görevden af" oldu. Kendi iradenle istifa bile edememek ne kadar acı.

• ooo aflar başladı, bakalım sırada kim var

• bu kaçıncı bakan,bu kaçıncı kaybolan nesil?

• Ben olsam birini atamam zaten ulkede egitim yok. Bari bakanina para gitmesin bos yere.

• Hayret. Meslektaşım. Yalnız ben eğitimci değil mühendisim

Akp'li olması dışında kötü bir şey diyemem hakkında. Düzgün adamdır.

O yüzden üzüldüm. Onca pisliğin içinde o da harcanacak.

• Bu gece yarısı istifa da moda oldu

• lazer__ kullanıcısına yanıt

Bir hafta önce etti. Yalnız Mahmut Özer tarikat işlerini sevmez benim bildiğim.

Çekerler ipini MEB'in pislikleri.

• Bu işe en layık olacak isim zaten Mahmut Hoca'dır. Adam tüccar değil sonuçta, eğitimci.

• İstifa değildir, görevden affını istemektir o. İstifa diye bir kavram Akp kültüründe yoktur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki aydır atıp tutuyordu Eylülde yeni öğretim yılı için hazırız okulları açacağız diye bence açılmayacağı için istifa ettirildi.

• bu işte bir terslik var yeni atanan bakanın özel okulu var mı ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sultan Uçartwitter
    “Ankara’da hareketli saatler… 1-Marmara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erol Özvar @erolozvar YÖK Başkanı olarak atandı. 2-MEB Ziya Selçuk’un istifa ettiği ve bu istifanın da kabul edilerek, kesinleştiği bilgisi geldi. @tcmeb @ziyaselcuk”
    https://twitter.com/Sultanucar_ist/status/1420860686939348992
    Cengiz AKSANtwitter
    “Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, görevinde son günlerini yaşıyor. Veda hazırlıklarına başladığı bilinen Bakan Selçuk, yakın çalışma ekibinin Daire Başkanlığı ve benzeri görevlere atamasını yapıyor. Selçuk, büyük umutlarla getirilip büyük hayal kırıklığı yaşattı.”
    https://twitter.com/cengizaksan/status/1422872516398362628

İstifa edeli çok oldu aslında,bugün resmileşti  

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Hayret. Meslektaşım. Yalnız ben eğitimci değil mühendisim

Akp'li olması dışında kötü bir şey diyemem hakkında. Düzgün adamdır.

O yüzden üzüldüm. Onca pisliğin içinde o da harcanacak.

Hocam bir bakmışsınız yarın gece de siz sanayi bakanı olmuşsunuz

Bir gün kalkınca kendimi bakan olarak bulacağım diye korkuyorum bazen

• İstifa floresan partisinin bilmediği bir erdemdir.Görevden af ise kainat liderinin sunmuş olduğu bir lütuftur ancak aslı 'görevden alma'dır.Floresan partisinde kimse kendi başına karar alıp görevden affını isteyemez.O af iznini önce kainat liderine bildirir eğer o uygun bulursa ancak affını dileyebilir.Öyle çıkıp ''ben görevden affımı istiyorum'' diyerek bir gece vakti samanyolu galaksi liderine emrivaki yapmayı akıllarının uçlarından dahi geçiremezler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Long Nightt

İstifa floresan partisinin bilmediği bir erdemdir.Görevden af ise kainat liderinin sunmuş olduğu bir lütuftur ancak aslı 'görevden alma'dır.Floresan partisinde kimse kendi başına karar alıp görevden affını isteyemez.O af iznini önce kainat liderine bildirir eğer o uygun bulursa ancak affını dileyebilir.Öyle çıkıp ''ben görevden affımı istiyorum'' diyerek bir gece vakti samanyolu galaksi liderine emrivaki yapmayı akıllarının uçlarından dahi geçiremezler.

Öyle zaten kovuldu ,istifa eden adam hala Twitter biosunu değiştirmez mi

twitter.com
    Ziya Selçuk (@ziyaselcuk) | Twitter
    https://twitter.com/ziyaselcuk

• Ziya selçuğu mumla arayacağız

• Ziya Selçuk istifa edeli günler oluyor. Bunlar kendi aralarında padişahcılık oynayıp dursun afmış... 

• Reis eğitim sistemini modern ve bilimsel yöntemler ile tekrar şekillendiriyor. Bakın çok değil önümüzdeki bir kaç yıl içerisinde Türkiye eğitim konusunda dünyaya rol model bir ülke olur bu gidişle.

Biznillah.

Selam ve Dua ile.

• Görüyorsunuz de mii. Başkanlık sisteminde ki hızı.

Tabi hızlı koşan atın....

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.