Şimdi Ara

Erdoğan: Yeni 15 Temmuz'lara var mıyız? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
1
Favori
15.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
263 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilkinden kaçanlar dolmuş nara atarlar, iyiki varsın eren, iyiki varsın recep olmasan gılıçdaroğlunu eline kalır 3 günde teslim ederdi tapuyu ya abdye ya alamanyaya.
  • sinekler vızıldamaya başlamış.
  • bi bitmediniz anasını satayım
    seçimlere harcanan parayla uzaya koloni kurardık
    saraya verdiğiniz parayla tüm öğretmenleri atardık
    ha pardon, siz lafdan anlamıyordunuz....

yeni 15 tiyatrolarında başarılar sizlere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarja Turunen

Ben REİSle her yola varim. Kudurun

Sapanını hazırla f16 düşürürsün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

quote:

Hahaha komik cocuk.onemli olan halkin niyeti ve mangal gibi yuregi gerci anlamani bekleyemem.osiralarda atmde falandin sanirim..

• quote:

quote:

quote:

Hahaha komik cocuk.onemli olan halkin niyeti ve mangal gibi yuregi gerci anlamani bekleyemem.osiralarda atmde falandin sanirim..

Niyet ettim niyet eyledim devlete cemaati yerleştirenleri korumaya. Sen böyle niyet ettin herhalde. Adamlar alenen Başak geçiyor ama senin gibiler oldukça daha çok iktidar olurlar.

• Tutku marka siyah atletlerim feda olsun.

• Senaryoyu yazıp bitirmişler demek. Halkımız da hazırsa oynayalım artık. Halk bilinçlendi artık tankın önüne yatar eğer ölmezse maaşa bağlanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoToHell

Ama her sene her sene olmazki canım.

Assasin creed de her sene çıkıyordu bak ne oldu?

• pekiiii, fetö yerine kim darbe yapıcak bu sefer? devlet kadrolarına doldurulan ismail ağa cemaati mi olacak? adam bu 15 temmuz olayını çok sevmiş resmen. engellemeye çalışmıyor, tam tersi, tekrarlamak için ne gerekiyorsa yapıyor. devletin içini acaip gruplarla dolduruyor.

işte ismail ağa kadrolaşması haberi:
    http://www.posta.com.tr/turkiyenin-yukselen-cemaati-ismailaga-haberi-267583

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetdagli1 -- 13 Ağustos 2017; 23:48:31 >
  • Afedersin tankin egsoz borusuna t-shirt sokariz gerekirse reyiz!

• quote:

quote:

quote:

Mangal deyince aklıma geldi, gerçekten sucuk ekmek satılıyormuydu o gece, internet de yazıyordu!

• quote:

Orijinalden alıntı: selamivural

quote:

quote:

quote:

Mangal deyince aklıma geldi, gerçekten sucuk ekmek satılıyormuydu o gece, internet de yazıyordu!

gece neyin sucuk ekmeği la demokrasi nöbetlerinde dağıtıldı

• Yine 4G ile canlı yayına bağlanıp sokağa çıkın der kendisi pısıp saklanır biyerde.
  • UltioPasha kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=rcTsv50Fd34
  • Halkımıza tiyatroyu sevdirdiği için cumhurbaşkanına teşekkürler. Sanata değer veren bir lider.
  • Boyle bir aciklamadaki mantiga bakar misin? Kac kisi hayatini kaybetmis , ulke karizmasi cizilmis , medya vs bu darbe gibi bos seylerle mesgul olup onemli seyleri konusamamis sonra yenilere var miyiz diyor . Sacmalik diyorum baska bisey demiyorum. Bu 15 temmuz iyice siyasi malzeme , olayi cikari kullanmak oldu. Yazik ya. Omer halisdemir gibi hayatini kaybedecegini bile bile cekinmeden davranan adama yazik. Dikkatli konusmak gerekirken denilenlere bak. Ben yenisini istemiyorum ulkeme hicbir katkisi olmaz bu olaylarin.

• Yeter artık 15 temmuz dan baska bi konu yok memlekette.Kim bu adamın büyümesine vesile oldu kardeşim.kim arsalar verdi okullar açmasına müsaade etti.Kim kamuya askeriyeye soktu bunları.Suçu üstlenen yok boşuna o kadar insan öldü kim özür dileyecek o insanların ailelerinden.Herkes kandırılmış herkes mağdur memlekette.Herkes kazık yemişse bu kazığı atan kim kardeşim.Devlette cemaatin işi nedir,hatta cemaat nedir ne halta yarar.Kutsal kitabımız belli ne öğrenmek istiyorsan açar öğrenirsin.Bu cemaat denen saçma oluşumlar ekstra ne öğretebilir insana

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.