Şimdi Ara

Erdoğan, Yahudi kuruluş temsilcileriyle buluştu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yahudi din kardeşlerim ne yapalım şu bop işini bir akıl yordam verin hele
  • Hürriyette de şöyle aktarmışlar bu haberi "Öte yandan Erdoğan’ın ABD’li yatırım ve iş çevreleri, kanaat önderleri, Türk ve Müslüman toplumu ve Yahudi cemaati liderleri ile bir araya gelmesi bekleniyor."

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

Görüşme masasında Erdoğanla 10 kişi Türk heyeti var, yahudiden emir alsa hainlik yapsa, okadar kişi gözü önünde mümkünmü yapabilirmi, imkansız , gizli ikili kapalı kapılar ardında olur, hatta telefondan talimatlar alırlardı Erdoğan öncesi dönemlerde, şimdi Erdoğan bunlara çekin gidin bölegeden, silahlandırmayın, yoksa israili haritadan sileceğiz diyor.
    anladım hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EdvaldBoassonHagen -- 18 Ekim 2018; 12:1:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

Ne işi var bunlarla diye soracak bir tane osmanlıcı varmı?

Onlar şimdi photoshop da Erdoğan yerine Kılıçdaroğlu veya Akşener'i koymakla meşguller oraya

FAcebook da siyasi olarak tartışma içine girdiğim ne kadar akpli varsa Gülen ve ERdoğan'ın yanyana olan fotoğrafınıın montajlanmış halini gösteriyor bana
  • quote:

Görüşmelerde bölgeden çekilin, talepleri var Erdoğanın.

Emir alma yok emir verme var,

Yapılan işlerde Amerikayla aynı amaca hizmet etmediğimiz bellidir.

Bu kadar da uçuk bir akp li görmedim ben ABD ye israile yahudilere emir veriyormuşuz la adamlar bir füze atsa tüm ülkeyi yok edecek güçte sen kime emir veriyorsun senin ülkende ne var Teknoloji 0 silahlar hep yabancı malı üretim yok Dua ile büyüyen kuru fasülye ile mi emir vereceksin yada papaz eriği imam eriği olduktan sonramı emir vereceksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 19 Eylül 2017; 21:15:24 >

• quote:

Görüşmelerde bölgeden çekilin, talepleri var Erdoğanın.

Emir alma yok emir verme var,

Yapılan işlerde Amerikayla aynı amaca hizmet etmediğimiz bellidir.

Devletin resmi gorusmeleri resmi gorevlilerce tutanak altina alinir. Gizlice gorusulmez. Niye gizli görüşüyor? (Varsa tutanak ozur dileyecegim)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.