Şimdi Ara

Erdoğan: “Türkiye’ye en başarılı 18 yılını yaşattık” dedi. (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
0
Favori
9.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Anlıyorum.

Ben sadece maaşlı çalışan ve dolaylı vergiyle yolunan vatandaşın en basit şekilde devlete bıraktığı vergiyi göz önüne sermek istedim.

• Senden sonraki yönetime mükemmel durumda bir ülke mi bırakıyorsun yoksa bir enkaz mı ? Ben enkaz görüyorum maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • insanlar çocuğuna istediği şeyleri alacak parayı bulamadığı için intihar ediyor

hangi en iyi 18 yıl o?

sokakta insanlar aç, kombi yakamıyolar

3 ayda 1 kez et tüketen insanlar var

• Küfür etmiyicem.Küfür etmiyicem.Küfür etmiyicem.Küfür etmiyicem.

• ciddi ciddi söyledimi yahu hahahaha

• quote:

Orijinalden alıntı: saveyourself

Hocam ama hakkini vermek lazim adam iyi konusuyor

Ben hic desteklemedigim halde adam konusurken helal olsun be diyesim geliyor  

Bu sadece bana mi oluyor

Alıntıları Göster

acaba konuşma yaparken bir yere hipnotize mekanizmasımı yerleştiriliyor çok merak ediyorum şu söylediğiniz bile tezimi destekliyor yada özel yeteneğimi var hipnoz etme gibi loki gibi

• forumda alt alta olan başlıklar.

Hayaller
    Erdoğan: “Türkiye’ye en başarılı 18 yılını yaşattık” dedi.

Gerçekler
    1 Süt 9,72 TL

• İl teber İ kullanıcısına yanıt

Gökten zembille indiyse neden göğe geçiş garantisi verdik kiErdoğan: “Türkiye’ye en başarılı 18 yılını yaşattık” dedi. 

• mesutefe kullanıcısına yanıt

Yas 38

%100 katilmiyorum.

Hicbirsey yapmasan ekonomik tabloyu oku.

Ozamanlar evet duzgun yol yoktu ; hatiliyorum 3 ayda bir balon yapardi lastik ; arabayi da yeni almistim ; ne kufur ederdim...

Millet bunun icin sigorta yaptirir haldeydi ; onu bile hatirliyorum.

Ama insanlar birbirine saygiliydi; politikacilar da ; yeniden kaldirimlari yaptirip para yiyorlardi 3un 5in arkasinda geziyorlardi. Hatirlayin her yil kaldirimlar yeniden yapilirdi.

Borc almazlardi ; ama millete de birsey yapmazlardi o yuzden zaten yerimizde saydik.

Gelelim bugune ; politikacilar artik kaldirimla felan hic ugrasmiyorlar ; tek hamlede goturuyorlar mali ; 3. Kopru mu dersin ; Kanal Istanbul mu bak gittikce buyuyor..... ama gel gelelim onu yapacak para yok....Ozaman halki borclandiriyorlar ; vergileri arttiriyorlar.....Bunlarin kalmaya niyeti olmadigini ; girdikleri borc yukunden hemen anlarsin.

OTV yi kim uretti bu ulkede? Sessiz sedasiz gelir vergisi %22 oldu....

2019 Devletin OTV geliri 13.8 Milyar lira.

2020 nin ilk 7 ayinda 16 milyar lira (Arac fiyatlarinin artmasindan dolayi)

SImdi sana soruyorum bu mu basari? Resmen para icinde bogulmasi gereken ekonomi batiyor.

Oyuzden ezbere konusmaya luzum yok ; cunku tarih var ; neyseki internet var ve hersey kayit altinda ; girip iki tabloya bakan insan 90 larla simdiyi cok kolay kiyaslayabilir.

• Teknolojik,ekonomik,eğitim ve kültürel olarak 18 yıl geriye gittik.

• Polyanna olsa ancak bu kadar uydururdu.

• 18 yılın profili;

Mehmet Cengiz ve diğer mutlu azınlık.

• Hala bu adama oy veren cahiller olduğu sürece bu lafları daha çok duyarız.

• Dark_Soul kullanıcısına yanıt

EU'nun mal gibi inandığını düşnümüyorum. AB'nin Türkiye sınırıyla uzaktan yakından çok politik ilgisi oldu. ABD Irak müdahalesine karşı çıkan Avrupa ülkeleri Fransa Almanya ve Türkiyeydi ve o dönemlerde "ılımlı islam" Batının gözünde daha liberal ve progessivist geldiği ve Türkiye'nin IMF ye olan borcunu kapatması başlıca sebepler olabilir. Bir politikanın geleceğini kestirmek zordur zaten. Kısaca;

Demokrasiyi bir tren gibi kullandı Hedefe varınca trenden indi .

• Doğru söylüyor. Şu anda ekonomi iyi olmayabilir ama en başarılı dönem ak parti dönemiydi.

• osmandemi2 kullanıcısına yanıt

Evet eldekini satarak kisa vadeli rahatlama

• Koks34 kullanıcısına yanıt
    Prompteriden gözünü ayıramıyor maalesef. Bir aksilik filan çıkınca da perişan oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaanozdemir46 -- 19 Ocak 2021; 11:35:7 >
  • alierennet kullanıcısına yanıt
    Diğer mutlu azınlık;

Erdoğan: “Türkiye’ye en başarılı 18 yılını yaşattık” dedi.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.