Şimdi Ara

Erdoğan: Türkiye yanarken sesleri solukları çıkmayan kişiler bir anda sahaya inmeye başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.hurriyet.com.tr/erdogan-hayir-kampanyasinda-arkadaslarimizin-olmasi-bizi-uzdu-40695721

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kalıcı Konutlar Spor Salonu’nda düzenlenen Düzce 6. Olağan İl Kongresi’nde konuştu. Erdoğan, "Türkiye yanarken, insanlık inim inim inlerken sesleri solukları çıkmayan kişiler bir anda sahaya inmeye, olur olmaz konularda konuşmaya başladı. Hayırdır?" dedi.

abdullah gül darbe zamanında gereken açıklamaları yaptı. ne demeye çalışıyor anlamadım .d

• Türkiye ne zaman yanıyormuş ya?
    Bu 15 temmuz falan diyorsa sanırsın ki olayların ortasına dalıp eline rpg almış tank vurmuş. Olaylar bitti havalimanına gelip şov yaptı. Hele marmaristen ta istanbula gelirken fetocu f16'ların helikopteri görmemesi çok ilginç. O kadar yol gidip kimseye yakalanmıyor.
  • Türkiye ne zaman yanıyormuş ya?
    Bu 15 temmuz falan diyorsa sanırsın ki olayların ortasına dalıp eline rpg almış tank vurmuş. Olaylar bitti havalimanına gelip şov yaptı. Hele marmaristen ta istanbula gelirken fetocu f16'ların helikopteri görmemesi çok ilginç. O kadar yol gidip kimseye yakalanmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vanished Man

Türkiye ne zaman yanıyormuş ya?

mesajı okurken aklımda rte nin elinde rpg ile fetöcülerin üstüne saldırması canlandı ve istemsizce hakyırdım .d
  • 11 harfli tam anlamıyla meydana çıksın cümbüş başlar.
    Seçimler de erkene alınırsa tamamdır, her şey planlandığı gibi olur.

2018 de unutulmaz bir olay yaşanır illaki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Hooke

Aynen rte bey neden sesiniz çıkıyor köprüde göremedik sizi ?

Erdoğan: Türkiye yanarken sesleri solukları çıkmayan kişiler bir anda sahaya inmeye başladı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Onun eniştesi haber vermemiş olamaz mı?

• Erdoğan: Türkiye yanarken sesleri solukları çıkmayan kişiler bir anda sahaya inmeye başladı

Başka söze gerek yok.

• Göremezsiniz tabi, unuttun mu o sırada banka kuyruklarına girip, makarna stokluyordunuz. Genel başkanınız da havaalanından Bakırköy'e kaçmıştı
  • vollkan59 kullanıcısına yanıt
    Fetoculeri biz darbe yapacak kadar guclendirmedik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Göremezsiniz tabi, unuttun mu o sırada banka kuyruklarına girip, makarna stokluyordunuz. Genel başkanınız da havaalanından Bakırköy'e kaçmıştı

Akıllı adamlar bu işin arkasında bir bit yeniği olduğunu anladığı içindir o kardeş. Ben olayları görünce gülmüştüm mesela.

Hem bu Fetö pisliğini başımıza saran siz olduğunuz için temizlemek de size düşüyor. Yarın bir gün menzilciler de böyle isyan ederse yine atm kuyruğu falan diye bik bik konuşmayın. Şimdiden anlaşalım diye söylüyorum hani. Ama rahat olun. Rte'nin eniştesi var özel ajan. O gerekli istihbaratı iletecektir zamanında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 2 Ocak 2018; 13:13:3 >

• İran Resmi Kayıtlı Araç Sayısı :

https://www.amar.org.ir/Portals/1/PropertyAgent/2212/Files/6012/02%20Number%20of%20Registered%20Motor%20Vehicles%20(Unit).xls

Buyur Araç Sayısı Resmi . 1 milyon küsürcük.

Birde Türkiye ' ye bak .Tabi ki de Türkiye Gelişmiş bir Ülkedir Gözümde bakınca bunu çıkardım Sayın Cumhurbaskanı Doğru Söylemiştir.

İran'ın 10 Misliyiz kendi görüşümce ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

quote:

Göremezsiniz tabi, unuttun mu o sırada banka kuyruklarına girip, makarna stokluyordunuz. Genel başkanınız da havaalanından Bakırköy'e kaçmıştı

Akıllı adamlar bu işin arkasında bir bit yeniği olduğunu anladığı içindir o kardeş. Ben olayları görünce gülmüştüm mesela.

Hem bu Fetö pisliğini başımıza saran siz olduğunuz için temizlemek de size düşüyor. Yarın bir gün menzilciler de böyle isyan ederse yine atm kuyruğu falan diye bik bik konuşmayın. Şimdiden anlaşalım diye söylüyorum hani. Ama rahat olun. Rte'nin eniştesi var özel ajan. O gerekli istihbaratı iletecektir zamanında.

Ondan mı acaba , yoksa Değil hani mllete makarnacı diyenlere, bu pirinç makarna kuyruklarında ne işin vardı diye sormak gerekir.

Fetöyü sadece bir dini cemaat olarak görmek , görememekle aynıdır. Çok daha karmaşık bir yapı olduğu ortadadır.

Özel ajan

İyi forumlar kardeş.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

quote:

Ondan mı acaba , yoksa Değil hani mllete makarnacı diyenlere, bu pirinç makarna kuyruklarında ne işin vardı diye sormak gerekir.

Fetöyü sadece bir dini cemaat olarak görmek , görememekle aynıdır. Çok daha karmaşık bir yapı olduğu ortadadır.

Özel ajan

İyi forumlar kardeş.

Çok haklısın Volkan reyiz sana da iyi forumlar. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 2 Ocak 2018; 15:22:27 >

• Canın sağolsun...
  • Projeleri açığa çıkarmaya başladılar artık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.