Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Erdoğan telefon kayıt haracına %197 zam yaparak yasayı çiğnedi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
79
Cevap
3
Favori
32.356
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Erdoğan telefon kayıt haracına %197 zam yaparak yasayı çiğnedi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      902 Mesaj
      13 Kasım 2018 18:42:35 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: atorbaci

Bu 500 Tl ye Daha yeniden değerleme oranı uygulanmadı. Aralıkta belli edilip Ocakta uygulanıyor. 500 olur sana 600

Bir şeyi doğru yönden eleştirmek lazım. Yok yasayı 2 kere çiğnedi demekle olmuyor. Bir kere yeniden değerleme oranının ne zaman uygulandığını bile bilmiyorsun.
      Kendi kafana göre bişeyler açıklama çalışmışsın ama bunun adını yazmaya cesaret edememişsin.. İşte biz buna " ben yaptım oldu" yöntemi diyoruz...! Türkiye'de egemen olan yöntemdir bu !

Bir dahaki sefere kendi düşüncelerini açıklarken, bunun ismini de koymalısın !
      |
      |

• Yüzbaşı
      686 Mesaj
      13 Kasım 2018 21:40:59
      quote:

Orijinalden alıntı: Saiki

Sentetiği sen kullanıyorsun belli ki. O zaman bu ülkeyi zamanında kurtaran kahraman insanları ağzına alma ve yıkık karakterin için bir sığınak olarak görmemelisin. Ben kendi mücadelemi hayatın her noktasında sürdürüyorum senin gibi pc başında "değerli" hayatımı öldürmüyorum.

Yüzsüzlüğe bak senin şu günlere gelmen için ataların kahramanca silahların bombaların önüne atlayıp can veriyor sen kendi ucuz ve basit hayatını onlardan daha değerli görüyorsun senden ne köy ne kasaba olur şimdiden belli kumaşın.

Alıntıları Göster
      Ataturkculuk bi dusuncedir.Atalarimin topa tufege kafa atmasi beni baglamaz.Ulkenin basindakiler ve destekcileri iman sayesinde kazandiklarina inaniyorlarsa nasil kurtarayim ben bu ulkeyi.6 Ataturk ilkesinden 6si birden cigneniyorsa tabi ki cabalamam.Niye ugrasayim?Daha gecen sene cumhuriyet kalkti."koydular" bize unuttunuz sanirim.Calisip bu kafadaki insanlari zengin edecek degilim.Devletin gorevi halka calismaktir, halkin gorevi devlete calismak degil.Sizin dusunceniz belli, benimki belli.Ikisi de degismeyecegine gore uzatmaya gerek yok.Saglicakla kalin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Ölmedim.

Reklamlar
paykasa
paykasa
Paykasa
doğum sigortası, doğum paketi, çocuk sigortası
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.