Şimdi Ara

Erdoğan: Söz verip yerine getirmeyen sanayicileri ifşa edeceğim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Gaziantep’te konuşuyor. Erdoğan istihdam için "İstihdam seferberliği başlattık.Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi de buna 15 bin ek istihdam sözüyle katıldı. Söz verip de yerine getirmeyen hepsini tüm ülkeye ifşa edeceğimi de burada söylemek isterim" dedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 2015 seçimlerinde terör biticek diye seçim vaadi verdiler, ilk önce kendilerini ifşa etsinler.

Bu sanayicilerin yerinde olsam, param varsa, herşeyin kapısına kilit vurup bu ülkeyi terkederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OggyOgg -- 19 Şubat 2017; 14:13:43 >
  • belki sen öldükten sonra da olabilir ama senin yaptıklarını da ifşa edecekleri gün gelecektir.

• Adamlarda üretim yapacak hal mi bıraktınız ki istihdam sağlasınlar.

Küçük esnaf gibi ülke yönetiyor resmen ben böyle vizyonsuzluk, çapsızlık görmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reis veriyor yine ayarı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden evet, evet vermek neleri değiştirecek, evet halka ne kazandıracak, gelecekte sorun çıkmaması için alınan tebbirler neler bunları anlatmak yerine sürekli kıyaslama sürekli tehdit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thorme

Reis veriyor yine ayarı

Ayar falan değil,

Osmanlı zamanında Padişah'ın beklediği kadar üretim yapamayan timar sahipleri kolayca idam edilebiliyordu.

Bu da bunun modern versiyonu değil de ne? “İfşa ederim haa adınız FETÖ’cü olur haa”

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.