Şimdi Ara

Erdoğan: 'Sandık hakimiyetini kurarsak işi başlamadan bitiririz' (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
5
Favori
669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
425 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Senin bu halt bildiğin yok hiç kusura bakma! büyükşehirlerde sandık üyeliği kolay iş. Git doğu ve güneydoğuya da gör bakalım seçmen listesi kaç kişi, oy kullanmaya kaç kişi geliyor, kullanılan oy sayısı kaç olmuş ve neresi ağır basmış?

Yaşını bilmiyorum ama emin ol epeyce seçim gördüm, önceleri şok kesimde hile hurda bol olurdu, derdim ki " ne olcak 3 oy için yaptiklarini bak, ne de olsa oy çalmak bunlar için normal zihniyet meselesi" derdim. Gel zaman git zaman güç sahipleri değişti, kul hakkı Allah korkusu sahibi dediklerimiz ayni tavırlara başvuruyor. eee adalet nerede kaldı? Ülkeler adaletleriyle vardir, adaletleriyle yoksa o devlet tükenmeye mecburdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miskiab -- 10 Temmuz 2018; 16:44:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spawn_hayalet

Bu mesaj silindi.
    Hahaha

Bir tarafımla gülüyorum..

• Rezillik başka bir şey değil böyle oy kapıp seçim mi kazanır.

Ulen 16 yıldır Başkansın tarihin lideri diyorsun kendine bu kadar düştün mü sen RTE ??

• burdan cukan sonuc demek secimlerde hile oluyor ve sandiga gitmezsen diger partiler bile hile yapabilir manasina geliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Bak yine bir tarafından anladın.

Konuşuyorum demedim, gülüyorum dedim

Tabii siz daha iyi bilirsiniz, nede olsa kıllarla'da pek ala iç içesiniz bu yüzden. Normal bir durum. Yadırgayan yok

Allah ailene sabır versin.
    Bi bitmediniz ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AktasarimTr -- 16 Haziran 2018; 7:7:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İl teber

Pkk nın zorla insanlardan oy toplamasını engellersek bu iş tamam zaten diyor.

Ki son yıllardaki operasyonlarla pkk nın bölge insanı üzerindeki baskısı kırıldı..
    baskı filan yok , istedikleri için oy veriyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • toton gece açıkta kalmış diyenlerin totosu elde gitmiş.

ne muharremciyim , ne akşener , ne selocu , ne de akparticiyim.

muhalif türküm.
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Hakaretin bana mı?

Hayırdır ya, durduk yere neden insanlara saldırıyorsun.

O laf ettiğin Hayvan kadar olsan neysede..

Aynaya bakmadan gelip burada laf yapmaya çalışıyorsun.

Eskiden olsaydı, onlarcanız destek verirdi.

Ne oldu, sürüden mi ayrıldın? Seni yanlız mı bırakmışlar bakayım?..

Oo kıyamam sana.. Haydi şimdi işine git. Buralar sana fazla.

Reel'de iki laf edemeyenler, klavye tepesinde tepiniyor.

Edepli ol, sana kek vereceğiz 25 Haziran sabahı..

• Ben konuşmayı dinledim. Ak-parti teşkilatlarında sıkıntı mevcut. Eski REFAH teşkilatları çok iyiydi. O kadrolar yok şimdi... ERDOĞAN bu konuşmasında cahil tayfanın dediği-savunduğu gibi hile hurda yapın ya da nasıl yaparsınızı anlatmıyor. adam teşkilatlardan basamakları atlayarak çıkmış teşkilat nedir vatandaşa nasıl gidilir nasıl oy alınır bunları bilen bir insan...Orada anlatılan kararsız-küskün-kızgın vb seçmeni nasıl ikna ederiz/nasıl bir yöntem uygulamalıyız üzerine yapılan bir seminer...Mesela geçen RİZEDE meydanda eşinizi dostunuzu çoluğunuzu çocuğunuzu arayın dedi. Niye dedi,çünkü RİZEli olup da büyükşehirlerde yaşayan yukarıda saydığım sebeplre giren seçmen kitlesinin bu gibi yöntemlerle tekrar partiye oy vermesi sağlanması lazım. Adam hile hurda yapın ya da zorla oy verdirin demiyor,markaj uygula ikna etmeye çalış seçmeni kazan diyor. Çünkü kararsız olan kitle seçimin kaderini değiştirebilir.

• Bence hiç seçim yapmayalım.

• Sandık hakimiyetini kurmakla başlamadan nasıl bitecek ben anlamış değilim.

Herkesin namaz kılıyor, dindar birbcumhur başkanı olan Tayyip Erdoğan hırsızlık be dalavereden söz ediyor olamaz diye düşünüyorum.

Sizler nasıl anladınız arkadaşlar?

• Sabah erken saatlerde gelip seçim listesini değiştirip, aynı kişilerin birden fazla sandıkta oy kullanmalarını sağlayabilirler mi? Örnek veriyorum Pendik'te 2 sandık, Kartal'da 3 sandık, Maltepe'de 5 sandıkta aynı tc ve ismin yer alması gibi. Zaten her türlü gelmeyenler oluyor oy kullanmaya. Fazlalık olmayacaktır. Bu işin uzmanları yorum yapabilirse sevinirim...

• Rte istersen seçim yapmayalım sen yüzde 100 oyla şeçil.allahtan kork be.bir de müslümanım diyor kendine.kitabımız kuran’da Nerde yazıyor acaba kul hakkı ye,oy çal.allah senin ve senin gibilerin oyununu bozacaktır.

• işi başlamadan nasıl bitiriyorsunuz ? o kısmı biraaz daha açar mısınız ? :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasua85

eğer bilinçli sızdırıldıysa amaç nedir muhaliflerin işine yaramaktan başka
    Bilinçli sızdırıldıysa "bıktık artık bu herifin pisliklerinden alın görün bak şimdi de neler söylüyor"dur sebebi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-92A2F8722

Şu 16 yıllık dönem , Türkiyenin en karanlık dönemidir. Muharrem İnce buna son verecektir. Üzerinde büyük bir sorumluluk var
    16 yıllık reklam arasından kurtuluruz inşallah.
  • HULKBABA H kullanıcısına yanıt
    Yok böyle seçmen listesi üzerinde sandıkta sıkıntı olmaz, yani ekleme çıkartma vs.

Listelerde olabilecek durum seçmen listeleri seçim kararı alındıktan sonra olmayan bina ve evlere seçmen yazdırılmış olabiliyor, çünkü seçmenler olarak bizler binamizi, muhtar ve partilerin ise sokak sokak bina bina kontrol etmesi lazım.

Aslında seçmen listeleri, İçişleri adres nüfus kayıt sisteminden online alınabildiği için partilere belirli aralıklarla online verilebilir. Böylece partiler de hareketleri izleyebilir, ilçe ve mahallelerine gelen gidenlerin en azından sayısını bilirler, böylece iktidarı elinde tutan veya tutacak olan partinin mahalle temsilcilerinin ellerine bırakılmaz.

Bir sayfa yukarıda sandıkta yapılabilecek hile örneklerini verdim bakabilirsin.

• spawn_hayalet kullanıcısına yanıt
    Sensin köpek!! Bu ne arkadaş yaa bu forumun admini yok mu?!?!?

• https://forum.donanimhaber.com/1800-sandikta-muhalefet-gorevlisi-eksigi-var--133379670

Duyarlı olarak sosyal mecrada duyurulur, basvuru da yapılırsa neden olmasın.

Sandikgucu.com

• Ağlamalar başladı..bu ülkede sol oy en şaşalı zamanda %30’dur.bunu kafanıza bi koyun..

CHP artık sol felan değildir marjınallemiş sol örgütlerin Kürtlerin be mezhepcılerın partısı haline gelmiştir..

Parti olarak max%24 alır

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.