Şimdi Ara

Erdoğan: 'Ne yüzle bize OHAL'in ne zaman kalkacağını soruyorsunuz?' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
2
Favori
1.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Böyle dönüşlere ümmet alışık, bi de propaganda yapmamış gibi tatavaya devam ediyolar. Sanırım gerçek islam bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarih bir çok kişiyi affetmeyecek. 20-30 yıl sonra umarım keşke demek zorunda kalmaz bazıları.

• temizlenene kadar kalkmasın zaten
  • DİKTATÖR

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şimdi ben buraya çıktım

neden çıktım

nasıl çıktım

çıkmamışta olabilirim

gördünüz yürüdüm çıktım

• Nycha kullanıcısına yanıt
    doğru söyledin

• quote:

Orijinalden alıntı: N.M.Türk05

Diktatörlükte Ohal hiç bitmez. Tayyip ölene kadar ohal uygulanacak.

Şaka gibi ülkede yaşıyoruz normal yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naruto45 -- 22 Mayıs 2017; 19:29:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImPerspektif

Bu devlete vergisini veren, vatanını ve milletini seven, ohalin insanların yaşamlarına olumsuz bir etkisi olduğunu düşünen bir vatandaş olarak soruyorum. Devlet düşürülmeye çalışıldi şu kadar şehit şu kadar gazı oldu diyorsunuz yeni mkyk içerisine fetocu alıyorsunuz. Bu ne yaman çelişki?

Kim FETÖcü, birinin hakkında soruşturma açılması onun FETÖcü olduğunun kanıtı mıdır? Soruşturmayı açan kim, hangi savcı? Soruşturmayı açan mantığı araştırmalı önce RTEden izinsiz soruşturma açılamaz palavrasına hala inanan var mı? RTEden izinsiz soruşturma açılamıyor da peki nasıl FETÖcü denilenleri mahkeme serbest bırakıyor? Topbaş'ın damadını da Erdoğan mı serbest bıraktırdı? AKPnin yönetim kadrosunda FETÖcü var algısını el altından yayanlar kim? Tabi ki yine FETÖcüler. RTEnin partide yapacağı büyük FETÖ temizliğine, Fetöcüler, FETÖ hariç herkesi temizliyor diyorlar. Kimi temizlesen FETÖcü değil diyorlar. O FETÖcü değil, bu değil, peki kim FETÖcü?

AKP'de bir tane mi FETÖcü bulabildiniz, bir taneyse çok iyi tahmin. Soruşturma açılmışmış, ee öyleyse bu FETÖcü. RTE dokunulmaz olmasa, sıradan biri olsa, muktedir olamasa hakkında yüzlerce soruşturma açılırdı FETÖcü diyee.

RTE kendisi veya sözcüsünün söylediği dışındaki her iddia fitnedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 22 Mayıs 2017; 19:16:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bari iflaslara izin versinler. Yuzlerce sirket bekliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: asau

quote:

Orijinalden alıntı: ImPerspektif

Bu devlete vergisini veren, vatanını ve milletini seven, ohalin insanların yaşamlarına olumsuz bir etkisi olduğunu düşünen bir vatandaş olarak soruyorum. Devlet düşürülmeye çalışıldi şu kadar şehit şu kadar gazı oldu diyorsunuz yeni mkyk içerisine fetocu alıyorsunuz. Bu ne yaman çelişki?

Kim FETÖcü, birinin hakkında soruşturma açılması onun FETÖcü olduğunun kanıtı mıdır? Soruşturmayı açan kim, hangi savcı? Soruşturmayı açan mantığı araştırmalı önce RTEden izinsiz soruşturma açılamaz palavrasına hala inanan var mı? RTEden izinsiz soruşturma açılamıyor da peki nasıl FETÖcü denilenleri mahkeme serbest bırakıyor? Topbaş'ın damadını da Erdoğan mı serbest bıraktırdı? AKPnin yönetim kadrosunda FETÖcü var algısını el altından yayanlar kim? Tabi ki yine FETÖcüler. RTEnin partide yapacağı büyük FETÖ temizliğine, Fetöcüler, FETÖ hariç herkesi temizliyor diyorlar. Kimi temizlesen FETÖcü değil diyorlar. O FETÖcü değil, bu değil, peki kim FETÖcü?

AKP'de bir tane mi FETÖcü bulabildiniz, bir taneyse çok iyi tahmin. Soruşturma açılmışmış, ee öyleyse bu FETÖcü. RTE dokunulmaz olmasa, sıradan biri olsa, muktedir olamasa hakkında yüzlerce soruşturma açılırdı FETÖcü diyee.

RTE kendisi veya sözcüsünün söylediği dışındaki her iddia fitnedir.

Erdoğan: "Ne yüzle bize OHAL'in ne zaman kalkacağını soruyorsunuz?"

• Isine gelince AB'ye Nazi diyor, yasakci diyor, fasist diyor. Isine gelmeyince de onlari kendine ornek gosteriyor. Bu adamlar yasakciysa biz niye onlarin yaptigini yapiyoruz? Hadi Fransa fasist de boyle yapiyor, ee ama hani sen fasist degildin?

• OHAL olayı çok sorun değil.

Düzgün ve işinde gücünde olan insan için OHAL olmuş, OHAL olmamış farketmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sormuyoruz soramıyoruz.
    Nedeni ohal var.
    Beyin lazım insanlara.
    Soramıyorsanız nedeni vardır.
    q ise p dir sonuç.
    Nedeni soramamınızdır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

OHAL olayı çok sorun değil.

Düzgün ve işinde gücünde olan insan için OHAL olmuş, OHAL olmamış farketmez.

Sorun o değil.
    Sormamak değil.
    Sorgulayamayan insan sorunudur.
    İşi tıkırında olan zaten sorgulamaz.
    İnsan olan sorgular.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 23 Mayıs 2017; 0:23:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

Ohal en azından 2-3 yıl daha kalkmamalı. Ülke şartları bunu gerektiriyor ve zaten vatandaşı olumsuz etkileyen bir şey yok.

İşsizlik %20+, Enflasyon %15+.

Evet hiç millete zararı yok. Belki de hep 50 tllik aldığın içindir.

Başkanlığa kadar kalkmayacaksa erken seçim olsun. Direk geçelim. OHAL kalksın. Söz veriyorum evet verdiğim gibi Erdoğan'a vereceğim oyu da.

Bende hayır veren birisi olarak erdoğana vermeyi düşünüyorum ciddi ciddi artik ne olacaksa olsun zaten oy versem de vermesem de kazık yine bana giriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

Ohal en azından 2-3 yıl daha kalkmamalı. Ülke şartları bunu gerektiriyor ve zaten vatandaşı olumsuz etkileyen bir şey yok.

İşsizlik %20+, Enflasyon %15+.

Evet hiç millete zararı yok. Belki de hep 50 tllik aldığın içindir.

Başkanlığa kadar kalkmayacaksa erken seçim olsun. Direk geçelim. OHAL kalksın. Söz veriyorum evet verdiğim gibi Erdoğan'a vereceğim oyu da.

%15 MAKYAJLI enflasyon

%22 bandı civarında gerçek enflasyon
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.