Şimdi Ara

Erdogan: 'Araplar bize ihanet etmedi' TRT: 'Araplarin kor ettigi 15bin osmanli askeri' (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
3.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bericdondarrion

araplar (katar dahil) abd nin tek bir göz kırpmasıyla bizi gene satacaklar. kendi ırkdaşı suriyelilere sahip çıkmayan, 1 tane bile suriyeli almayan araplardan mı dost olacak. ey akpli kardeşlerim bu ülkeyi, bu halkı, bu milleti seviyorsanız vazgeçin şu arap sevdasından

Onlar bim din kardesimiz gerci siz bilmezsiniz din falan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

quote:

Orijinalden alıntı: Vanished Man

quote:

Bas bas bağırıyorum bunu kaç kez yazdım.

Ama Erdoğan'ın söylemesiyle iyice duyulacaktır.

Tüm araplara hain demenin bitirilmesinin zamanı geldi de geçiyor.

Bize ihanet edenler, Suudoğulları, şuanki beşar esad'ın soyu ve bir kol daha vardı hatırlayamadığım.

Bu saydığım iki kesim görüldüğü üzere ihanet ve düşmanlığını hala sürdürüyor.

Bu bilginin sağlaması canlı canlı yapılabilir, bir arap ülkesine gittiğinizde Türk olduğunuzu ve Türkiye'den geldiğinizi söylediğinizde göreceğiniz muamele sizi bile şaşırtır. Çünkü şaşırtıcı derecede iyi davranıyorlar ve kendinizi âri ırktan biriymiş gibi hissediyorsunuz.

Suriye halkı, Katar halkı, ve hatta kraliyet ailesi olan suudoğulları ile bir alakası olmayan Suudi Arabistan halkı Osmanlı'dan ötürü Türkleri sever.

Çanakkale'de, Kut'ül Amare'de, adını unuttuğumuz ve hatta bilmediğimiz nice cephede Hilafet sancağı, yani İslamiyet ve onun taşıyıcısı Osmanlı Devleti için nice arap canını feda etmiştir.

O günlerde Türk, afrikalı, çerkez, laz, arap canını feda etti.

Tarih bize batının öğrettiği şey değildir, tarih geçmişte yaşanmış olayların tümüdür.

Artık kendi tarihimizi kendimizin öğrenmesinin vakti geldi.

1. Dünya savaşından beri maruz kaldığımız tarih soykırımının bitirilmesinin vakti geldi de geçiyor.

İngilizlerin utançtan ağızlarına almadığı Kut'ul Amare zaferini daha geçtiğimiz yıllarda öğrendik.

Bunun gibi YÜZLERCE bilgi unutturuldu.

Suni bir tarih yazıldı.

Müslümanlar birlik içinde yaşadığında dünyaya hakim oldular.

İngilizler sonsuza dek bunu bitirmek için önünü kesmek için bir kısım şerefsizi kendine çektikten ve ihanete sürükledikten sonra 'Araplar türkleri sırtından vurdu' haberini bir güzel her yere soktu.

Ama araplar hengi araplar.

Araplar dendiğinde Tüm araplar anlaşılıyor.

Zaten amaç da bu.

Mesele Araplık değil, mesele müslümanlık.

Benim müslüman ingiliz arkadaşım var. farklı ırklardan var.

önemli olan bu.

Batıcı, İslam'dan uzak bir Türk toplum yapısı kusura bakmayın hiç olmayacak. Dolayısıyla böyle bir devlet de olmayacak.

İslam düşmanlığından neredeyse gök tanrı inancına döneceksiniz.

Türk bayrağı 3 şeyden oluşur: Şehitlerin KANI, HİLAL ve YILDIZDAN.

O günlerde sadece biz Türkler mi öldük? Sadece biz mi kanımızla suladık toprağı. Hayır.
    Siz bugün bize saygı duyan ihanetin İ'sini aklında geçirmemiş, bilakis canını vermiş kişileri reddediyorsanız Türk Bayrağını da reddediyorsunuz demektir.

Bu HİLAL ve YILDIZ nedir?

İslam'ın Hilali,

Ve Türk'ün yıldızı.

Bunu birbirinden ayırmaya çalışan bayrağı bölmeye çalışır. Türk bayrağını beğenmeyen yallah Avrupa'ya.

Bayrağı bölmeye çalışan vatanı bölmeye çalışır.

Vatanı bölmeye çalışan kisveli haindir.

Şimdi kusacağınız zehirlerinizi kendinize saklayın.

Söyleyeceğimi söyledim.

Amma palavra sıkmışın. Araya beşar esadı da karıştırmışın. Sanki o yıllarda esad sülalesinin adı vardı ya.
    Kut ül amareyi biz biliyorduk sen televizyondan izlediysen ancak yeni haberin olur tabi.
    Vatan bölmek falan da komikmiş ne alaka bunlarla? Araplar bir sürü farklı devlet kurdu demek ki baş bölücü bunlar.
    Yemen isyanını da araplar yapmadı değil mi? Sanki araplar bir tek 1.dünya savaşında isyan etti.
    Sen din iman derken zamanında sana yardım eden kaddafiyi o batılılarla birlik olup bombaladın öldürttün.

Bu ne biçim bir yaklaşım.

Sanki 1000 yıl önceden bahsediyoruz.

Esad'ın sülalesinin adı mı varmış. 2-3 nesil geriye gittiğinde bu adamlar yine sülaleydi. Dedesinin babasına gitmen yeterli o da en fazla.

Bir tez ortaya atıyorum çünkü şahitlerle konuşmak, olay yerine gitmek gibi şeyleri yaptığın zaman, internetten araştıran, kitaptan okuyan birinin çok önüne geçiyorsun.

Kitaplar birilerinin istendiği gibi yazılabilir, sayfalar da aynısı.

Ama binlerce insanın hafızasını değiştiremezsin.

Şehit kanıyla sulanmış toprağın kimyasını değiştiremezsin.

Ben yeni öğrenmedim, ama çoğunluk yeni öğrendi.

Atatürk ile ilgili ya da herhangi alakasız bir şeyle alakalı gereksiz bazı bilgileri bile herkes bilirken bu zaferin bilgisinin az kişiye ulaşmasının nedenleri var.

Tarih gizli falan değil arşivler ortada. Merak eden yeterli altyapıya sahip biri açar okur.
    Tarih falan deyince iyi ki herşey yazmıyor kitaplarda. Kötü şeyleri ayıklayıp iyileri uzun uzun yazıyorlar. Yoksa osmanlının son zamanları detaylı yazsa görürüm burada neler söyleyeceksiniz.
    Piyasadaki kitaplarda kutül amare yıllardır cayır cayır yazıyor. En basitinden kpss kitabında bile var. Komutanların alman olduğu da yazıyor mu? Osmanlı ordusunun alman komutanların emrinde olduğu yazıyor mu? Birçok silahın almanyadan geldiği de pek yazmıyor.
    İngiliz ordularının kudüse girdiği de pek yazmıyor. Kutsal toprakları düşüren araplara hain demeyecez ne diyelim? Araplar pislik yapmasa belki osmanlı devleti bu cephelerde yenecekti.
    Yemen isyanında öldürdükleri osmanlı askerinin sayısı bile belli değil sürekli oraya ordu sevk edildi.
    Esada gelince sanki 40'lı yıllara kadar suriye devleti vardı ya. Daha düne kadar kankaydık esadla çıkarlar çatışınca bir anda pislik oldu değil mi? Esad sülalesiyle türkiyenin sorunu hatay ili yüzündendi geriye kalanlar 2011 sonrası icat oldu.
    Şu an suudiler yemende kan döküyor kimse televizyonlarda bunu göstermiyor. Halkını oturduğu yerden besleyen kaddafiyi batılılar istemedi diye bir anda pislik oldu türk uçakları bombaladı orayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WB

Yahu tarihte birbiriyle savasmayan ulke kaldi mi, avrupalilar canakkalede cakal surusu gibi tepemize binmedi mi? Tarih kin tutmak icin degil ders almak icin

Alla alla, peki ders çıkarıyor musun tarihten? Şu an izlenen hangi siyaset tarihin ders çıkarılmış halidir söyler misin?
  • İhanet etmediler sadece yaralı askerlerimizin karınlarını deşip gözlerini kör ettiler,ilminiz yoksa konuşmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan.ka

quote:

Orijinalden alıntı: WB

Yahu tarihte birbiriyle savasmayan ulke kaldi mi, avrupalilar canakkalede cakal surusu gibi tepemize binmedi mi? Tarih kin tutmak icin degil ders almak icin

tarih kin tutmak için değil ama tarih unutmak içinde değildir.

peki hocam ingiliz yunan sevicilere ne diyorsunuz bu kadar çabuk mu unuttular Atatürkün bunlarla savaştığını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 25 Temmuz 2017; 20:21:57 >
  • Insan bunu soylemeye utanir diyecegim ama soz sahibi RTE olunca hicbirseye sasirmiyorsunuz elbette.

Erdogan: "Araplar bize ihanet etmedi" TRT: "Araplarin kor ettigi 15bin osmanli askeri"
    Erdogan: "Araplar bize ihanet etmedi" TRT: "Araplarin kor ettigi 15bin osmanli askeri"

Herifler her sene bunun kutlamasini bile yapiyorlar.

Hepsini gectim, bunlar degil miydi sozde 15 Temmuz darbesine maddi yardim saglayanlar? ve 2 hafta once Katar'daki Turk askeri ussunun kapatilmasini isteyen adamlarla sirita sirita poz veren Erdogan

Su elemani islam icin bir umut olarak goren gercek islamcilara aciyorum. Sabahlari uyandiginda yuzunu yatakta mi birakiyor ne yapiyor anlamadim ki..
  • AKP ve RTE Türk insanını ağır ırkçı yapmıştır nokta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • malum şahıs için paranın nereden geldiğine bakar bu iş, bir bakmışsınız yahudiler 1. dünya savaşında bizle savaştı bile diyebilir israilden para gelirse, bu kafa başka kafa
  • Abrahammmm

Abraaammmm

• Bazi arap seviciler yüzünden bu duruma geldik.Yurtdisinda herkes Turklere Arap olarak bakar oldu.

• Türke türkten başkası dost olur mu?

Evet olur.

Bozkurt.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vespucci

quote:

Bas bas bağırıyorum bunu kaç kez yazdım.

Ama Erdoğan'ın söylemesiyle iyice duyulacaktır.

Tüm araplara hain demenin bitirilmesinin zamanı geldi de geçiyor.

Bize ihanet edenler, Suudoğulları, şuanki beşar esad'ın soyu ve bir kol daha vardı hatırlayamadığım.

Bu saydığım iki kesim görüldüğü üzere ihanet ve düşmanlığını hala sürdürüyor.

Bu bilginin sağlaması canlı canlı yapılabilir, bir arap ülkesine gittiğinizde Türk olduğunuzu ve Türkiye'den geldiğinizi söylediğinizde göreceğiniz muamele sizi bile şaşırtır. Çünkü şaşırtıcı derecede iyi davranıyorlar ve kendinizi âri ırktan biriymiş gibi hissediyorsunuz.

Suriye halkı, Katar halkı, ve hatta kraliyet ailesi olan suudoğulları ile bir alakası olmayan Suudi Arabistan halkı Osmanlı'dan ötürü Türkleri sever.

Çanakkale'de, Kut'ül Amare'de, adını unuttuğumuz ve hatta bilmediğimiz nice cephede Hilafet sancağı, yani İslamiyet ve onun taşıyıcısı Osmanlı Devleti için nice arap canını feda etmiştir.

O günlerde Türk, afrikalı, çerkez, laz, arap canını feda etti.

Tarih bize batının öğrettiği şey değildir, tarih geçmişte yaşanmış olayların tümüdür.

Artık kendi tarihimizi kendimizin öğrenmesinin vakti geldi.

1. Dünya savaşından beri maruz kaldığımız tarih soykırımının bitirilmesinin vakti geldi de geçiyor.

İngilizlerin utançtan ağızlarına almadığı Kut'ul Amare zaferini daha geçtiğimiz yıllarda öğrendik.

Bunun gibi YÜZLERCE bilgi unutturuldu.

Suni bir tarih yazıldı.

Müslümanlar birlik içinde yaşadığında dünyaya hakim oldular.

İngilizler sonsuza dek bunu bitirmek için önünü kesmek için bir kısım şerefsizi kendine çektikten ve ihanete sürükledikten sonra 'Araplar türkleri sırtından vurdu' haberini bir güzel her yere soktu.

Ama araplar hengi araplar.

Araplar dendiğinde Tüm araplar anlaşılıyor.

Zaten amaç da bu.

Mesele Araplık değil, mesele müslümanlık.

Benim müslüman ingiliz arkadaşım var. farklı ırklardan var.

önemli olan bu.

Batıcı, İslam'dan uzak bir Türk toplum yapısı kusura bakmayın hiç olmayacak. Dolayısıyla böyle bir devlet de olmayacak.

İslam düşmanlığından neredeyse gök tanrı inancına döneceksiniz.

Türk bayrağı HİLAL ve YILDIZDAN oluşur.

İslam'ın Hilali,

Ve Türk'ün yıldızı.

Bunu birbirinden ayırmaya çalışan bayrağı bölmeye çalışır. Türk bayrağını beğenmeyen yallah Avrupa'ya.

Bayrağı bölmeye çalışan vatanı bölmeye çalışır.

Vatanı bölmeye çalışan kisveli haindir.

Yallah arabistana

Adam onca şey yazmış senin argümanın ise Yallah arabistana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ıYı

Türke türkten başkası dost olur mu?

Evet olur.

Bozkurt.

• Bugün bir savaş olsun bizi ilk arkadamızdan vuracak olan beslediğimiz Suriyeliler olur.Kendi ülkesinden kaçan kendi ülkesini satan adamlar senin ülkeni mi koruyacak?Tarih tekerrürden ibarettir çünkü.O yüzden kimse çıkıp Müslüman kardeşlerim edebiyatı yapmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodletting. -- 27 Temmuz 2017; 19:5:16 >
  • Araplar kötü ise..
    Biz niye nokia kullanıyoruz
    Bütün nokialar aynımı..
    YI
    hayat felsefesi edinip benimse..
    sONRa
    Önyargıyı yıgalım..
    Adomu barcalanak zor geyi i...
  • Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Tmm qnq :)

Seni okudukça kanatlanıp güneşe doğru uçmak istiyorum, papatya bahçelerinde zıplamak, bayram bebeleri gibi çikileta yemek, delirmek, gözlerimi koca koca açmak istiyorum.

Zorla benden kesilen paralarla nargile içen, gece gündüz seks yapıp üreyen suriyelilerirden payıma düşenleri bedelsiz olarak sana hediye ediyorum. Helal olsun, hepsi senin olsun.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.