Şimdi Ara

Erdoğan moderatörü uyardı Neyi kapatıyorsun? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • aklıma geldi bir anda

• quote:

Orijinalden alıntı: nacker

Haber yapıyorsunuz bari tarafsız yapmayı deneyin. Cumhurbaşkanı gayet doğal bir şekilde programın hemen bitecek olmasına karşın şaşkınlığını dile getiriyor.

Hele en çok beğenilen yorumlara ne demeli; normal bir insan birisinin aleyhinde yazı yazmadan önce açar haberi kaynağından okur, videosunu izler, kusura bakmayın ama artık adamın ağzından harf çıksa laf atmaya başladınız.

İmzanızdaki söz tamamen sallama, umarım ironi olsun diye imzanızda bulunduruyorsunuzdur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trt izleyen zaten akpci artık Türk atası Ertuğrul için dizi yapıyolar ne hikmetse Ertuğrul bire bir tayyip gibi konuşuyor dış mihrakların oyunu bunlar bizi kıskanıyolar en iyi biz biliriz benim türbanlı bacılarıma saldırmış hayın Bizans diyecek Ertuğrulun alperenleri hulogg çekecek

Ertuğrul a git de bakayım hertürlü milliyetçiliği ayaklar altına alacağız diye tayyip efendi o zaman hain kelleni bedeninden ayırıyomu benim atam görürüz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deadwood

quote:

Orijinalden alıntı: Starin

Halktan alinan agir vergilerle yurutulen, halki tarafsiz bir bicimde bilgilendirme amaci tasiyan devlet televizyonu, siyasi secilmislerin arka bahcesi olmus...

BBC Planet Earth 2'yi yapiyorken, farki halkin gazini alma amacli propaganda dizileri yapan TRT'ye helal olsun.

Söylediklerinizi harfiyen katılmakla birlikte..Trt belgeselin hakkınıda vermek isterim..Belki çok bütçeli belgeselere yapmıyorlar ama bana göre gayet kaliteliler.

Trt belgeseli ne zaman açsam yabancı belgesel satın alıp yayınlıyorlar :D o izlediklerinin hiçbiri türk yapımı değil.

• by_endless kullanıcısına yanıt
    Trt'nin "Yoldan Çık" isimli belgesel serisi'ni tavsiye ederim.

• Bu söz Weizmann'ın ağzından çıkmamış olabilir lakin içeriği oldukça doğru.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nacker

Bu söz Weizmann'ın ağzından çıkmamış olabilir lakin içeriği oldukça doğru.

7 düvele meydan okunarak kurulmuş bir cumhuriyet var ve laf doğru oyle mi?

Valla bence de suan BOP projesi ile İsraile çalışılıyor, cumhuriyetin kurulması ile degil.

• 7 düvelin meydan okumasıyla o sözün arasındaki ilişkiyi biraz yanlış kurmuşsunuz. O adamların bize savaş açmalarının arkasında kim var sanıyorsunuz? Veya savaştan sonra yaşanan olayların arkasında? Dünyayı elinde çekip çevirenler var, ABD gibi bir ülkeyi bile kendi istekleri doğrultusunda yönetebiliyorlar da karışık durumda/savaştan çıkmış orta doğu ülkelerine mi bulaşamayacaklar?

Aynı durum bugün de geçerli. Dünyayı perde arkasından yönlendiren bir kesimin olduğu açık. Fakat kimlerin bunların emrinde olduğunu bilemem. Ama şu kesin ki siz bunların düzenine karşı çıkarsanız başınızı ezmek için ellerinden geleni yaparlar.

• Sözde halkçı demokrasi aşığı ama diktatör gibi nedense
  • Yarın sofrana oturup ben doymadan yemeğine başlama dediklerinde anlarsın. Hoş onada şükür ederdiniz.

• Adam sanki sunucuyu azarlamis, gergin ortam olusmus. Atacaginiz basliga sizin..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu adam ilk geldiginde tamam dedim iş var bunda sonra bu çok degişti ve halen degişiyor kendini frenliyemiyor ne yaptıgını ne dedigini hiç bilmiyo dikkat ederseniz ülkesinde iç savaş çıkmış tipik bir lider tavırları sergiliyo
  • Ezanı geç okutmuş adam
    diziyimi geç başlatamayacak
    şaşırmayın okaar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniz006

bu adam ilk geldiginde tamam dedim iş var bunda sonra bu çok degişti ve halen degişiyor kendini frenliyemiyor ne yaptıgını ne dedigini hiç bilmiyo dikkat ederseniz ülkesinde iç savaş çıkmış tipik bir lider tavırları sergiliyo

Şu dünya tarihine bir bak hocam kendi kendini gerektiği yerde frenleyen bir tane diktatör göremezsin
    bu yüzden bu başkanlık sistemin'de bir fren mekanizması olması lazım mesela ABD deki gibi
    nasıl trump bir karar aldı millet tepki gösterdi senato geri çektirtti işte mekanizma bu
    eyer senato falan olmasaydı trump kafasına göre kararlar alacaktı çok kötü olacaktı iç savaş bile çıkabilirdi
    Çünkü frenleyen kimse olmayacaktı trumpı ilber ortaylı zaten bu çatışmayı hızlandırır diyor

• Kaçacak delik bulamayacaksın büyük şeytan. Cehennemi dünyada yaşatacağız sana bizler de gülecegiz

Oyum HAYIR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 10 Mart 2017; 9:12:02 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_endless

quote:

Orijinalden alıntı: Deadwood

quote:

Orijinalden alıntı: Starin

Halktan alinan agir vergilerle yurutulen, halki tarafsiz bir bicimde bilgilendirme amaci tasiyan devlet televizyonu, siyasi secilmislerin arka bahcesi olmus...

BBC Planet Earth 2'yi yapiyorken, farki halkin gazini alma amacli propaganda dizileri yapan TRT'ye helal olsun.

Söylediklerinizi harfiyen katılmakla birlikte..Trt belgeselin hakkınıda vermek isterim..Belki çok bütçeli belgeselere yapmıyorlar ama bana göre gayet kaliteliler.

Trt belgeseli ne zaman açsam yabancı belgesel satın alıp yayınlıyorlar :D o izlediklerinin hiçbiri türk yapımı değil.

Yabancı belgeseller elbette var..Yalnız yabancıda çok Türk belgeseli var

http://www.trtbelgesel.net.tr/tr/main/programlar şurdan bakabilirsin..Yabancı ülkelerde bile belgeselleri var trt belgeselin

Örnek :

1-http://www.trtbelgesel.net.tr/tr/main/programlar/belgeseller/8/namibyanin-doga-harikalari/622

2-http://www.trtbelgesel.net.tr/tr/main/programlar/belgeseller/8/yabanci-hayati-kesfet/9

3-http://www.trtbelgesel.net.tr/tr/main/programlar/belgeseller/8/sehirler-ve-hayatlar/154

4-http://www.trtbelgesel.net.tr/tr/main/programlar/belgeseller/8/dunyada-mekan/121

Trt Belgesel siyasetin bulaşmadığı nadir kanallardan.Daha doğrusu bana denk gelmedi.(Belki paylaşılmışdır hiç yoktan en az siyaset olan yerde diyebiliriz.)

• quote:

Orijinalden alıntı: Jakoß

Yarın sofrana oturup ben doymadan yemeğine başlama dediklerinde anlarsın. Hoş onada şükür ederdiniz.

Ben akpli değilim, kalıd ki zahmet edip şöyle biraz baksaydın en çok eleştirenlerden biri benim. Hala da söylüyorum bunda abartılacak bir durum göremiyorum..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.