Şimdi Ara

Erdoğan: Maalesef dünyada adalet yok. Böyle bir dünyada yaşamak istemiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TRT World Forum'da konuştu.

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

Maalesef dünyada adalet yok. Özellikle ekonomik noktada güçlü olanın haklı olarak takdim edildiği bir dünyada yaşıyoruz. Haklı olanın güçlü olduğu değil, güçlü olanın haklı olduğu bir dünya. Böyle bir dünyayı kabullenmek mümkün değil. Ben böyle bir dünyada yaşamak istemiyorum.

Dünya 5'ten büyüktür diyorum. Dünya artık 2. Dünya Savaşı'nın şartlarında değil. Bir değişim olması gerekiyor.

Devam ediyor...

https://www.birgun.net/haber-detay/erdogan-boyle-bir-dunyada-yasamak-istemiyorum-185478.html

• Dünya 5'ten büyük eyvallahda Türkiye'nin 1'den büyük olduğunu niye kabul etmiyorsun diye sormazlar mı?
  • Eğer akp ile herhangi bir bağın var ise ben Türkiye'de yaşamak istiyorum. Adalet, ışık hızıyla hep lehime.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu adamın ağır psikolojik vaka olduğu artık yadsınamaz bir gerçek çünkü söylediklerinde gerçekten samimi gibi görünüyor ama söyledikleri ve yaptıkları hiçbir zaman birbirini tutmuyor. Fakir halkı sömürerek kendini ve yandaş dostlarını zenginlik içinde yaşatırken adaletten bahsediyor.

Adalet istiyorsan medyayı özgür bırak. Yüzde kaç oy alacağınızı, kaç kiloluk adam olduğunuzu hep beraber görelim.
  • Böyle diyen birinin 1000 odalı sarayda yaşaması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redoracle -- 19 Ekim 2017; 18:29:46 >
  • Ben hayatimda boyle paradox gormedimIki kelime daha etse ortamda karadelik olusturacak kadar cok tezat ve uyusmazlik var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leipold -- 19 Ekim 2017; 18:34:5 >
  • Ben mi yarattım, ben mi yarattım
    Derdi ızdırabı, ben mi yarattım
    Günah zevk olmuşsa, vefa yorulmuşsa
    Düzen bozulmuşsa, ben mi yarattım.

• Dualarının kabul olması dileğiyle..
  • Valla mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gazete manşetlerini geçin. çok saydırmış. herkese giydirmiş resmen. ab abd rusya çin sırayla hepsine söylemiş.

malesef kötü etti. şimdi hepsi ortak düşman belleyecek. dediklerinin doğruluğunu herkes biliyor. eğer engelleyemiyorsan dillendirme işte.
    bir insan köy kahvesine girip bu kahveler paralı ucuzlatın diye bağrır mı? bağırırsa ne olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektro_gadget

Bu adamın ağır psikolojik vaka olduğu artık yadsınamaz bir gerçek çünkü söylediklerinde gerçekten samimi gibi görünüyor ama söyledikleri ve yaptıkları hiçbir zaman birbirini tutmuyor. Fakir halkı sömürerek kendini ve yandaş dostlarını zenginlik içinde yaşatırken adaletten bahsediyor.

Adalet istiyorsan medyayı özgür bırak. Yüzde kaç oy alacağınızı, kaç kiloluk adam olduğunuzu hep beraber görelim.

samimi değil oscarlık oyuncu
  • Amin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla yalan yok artık bu herifin yargılanmasını falan değil, hastalanıp ölmesini falan istiyorum.
    Bıktım her gün başka bir saçmalığını duymaktan.
  • Biran intihar ediyor sandim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reis böyle bir dünyada yaşamak istemiyormuş
    Nerede bizde o şans....
  • olağan_şüpheli kullanıcısına yanıt
    Erdoğan samimi olmayabilir
    Biz onun oskarlık oyuncu olduğunda samimiyiz
  • Film aktörleri senaryoda ne varsa onu oynarlar, ancak sadece filmde. Siyasi aktörler izleyicileri için her gün malzeme bulup oynarlar.

• Arkadaşı alalım

• Biz ölelim o zaman.
  • Zorla yaşatan mı var?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.