Şimdi Ara

erdoğan konuşuyor suriyelilere vatandaşlık vereceğiz 2017 [suriyeliler çok eğitmli] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
2
Favori
8.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sen vatandaşlık ver bizde Hayır ı hani milli irade vardı hani halk la geliyordun halkla da gideceksin
  • Tayyip fazla kaşındı başkan olamayacak. İnşallahta olamaz.

Sen 4 milyon suriyeliyi alıyorsun da bir sor bakalım halk istiyor mu ???!!!!!!

Canı istediğini yapıyor herif ya kabus gibi

Çözüm süreci ayağına pkklı şerefsizleri besledi. Sonra akıllandı savaş açtı ama iş işten geçti

Pensilvanyadaki pisliği ve adamlarını devletin her bir hücresine yerleştirdi. Darbe yedi. Suçlu suçsuz herkesi içeri atıyor. Uçan kuşa fetöcü diyor.

Suriyelileri içeri aldı. 1 milyon it kopuk ülkemizde yaşıyor. 4 milyon yolda. Dünyanın parasını harcadık. Daha da harcıyacağız . Neden ? Daha fazla it kopuk besleyebilmek için.

Artı suriyelilerle beraber işidlileri de içimize aldık. Her hafta bir terör saldırısı yaşıyoruz.

Eğitimin ağzına edildi. Rezalet , aptal bir nesil arkadan geliyor. Kaliteli insan yetiştiremiyoruz. Yetişen de kaçıyor kurtarıyor kendisini.

İnşaattan başka sektöre yatırım yapmadı. Teknolojiyi milyonlarca mil uzaktan takip ediyoruz.

Elektrikli araç teknolojisine yetişebilirdik.

Tabii kide geç kaldık. Teslalar , Faraday futurelar , PHEV araçlar aldı başını gitti

Biz ise saabın bilmem kaç yıl önceki arabasının altyapısını satın alıp bir cadillac kasasına koyup yerli araba yapıyoruz dedik.

Mühendisler mimarlar avukatlar hakettiği parayı alamıyor. Çünkü sanayi yok. Kalite standartı yok. İlkokul mezunu müteahhit çiziyo projeyi. Bir tane mimara veriyor cüzzi bir para , attırıyor imzayı geçiyor.

Tamamen ideolojik , insanlara yardım amaçlı bir meslek olan doktorluk sırf para için seçiliyor. Asık suratlı , reprezantın köpeği olmuş doktorlarla uğraşıyoruz . İyi doktorlarımız, ben ettim siz etmeyin diyor.

Dolar 3.62 olmuş

Euro 3.81 olmuş

Yani kısacası rezalet bir ülke olduk.

AKP böyle kandırılır. Ülkenin içine eder.

CHP sırf AKPyi devirmek için terörist partisiyle ortaklık yapar gizliden. Boş vaatlerden öteye geçemez

MHP bir tane icraat sunmadan pasif muhalefet yapar

HDP zaten PKK partisi

Bu saatten sonra tek kurtuluşumuz Chp yada mhp ye gelecek yeni , dinamik, idealist birleştirici bir lider. Yoksa bittik

• Onlar bizim kardeşimiz nankörlük etmeyin. Suriyeliler bize cennet mekan Abdülhamit Han'ın emaneti ayrıca.

Benim bir Suriyeli arkadaşım var adı Hassan. Çok iyi bir insan, okuyor ediyor ilim biliyor. Ama Hassan hakim savcı olamıyor. Bu nasıl bir adaletsizlik?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim halkim sehit olsun bu topraklar için sen git suriyeyeleri vatandas yap ! Gecici kimlik ver ulkeleri iyi olunca gonder geri ülkelerine zormu yani! Türk vatandaşı olmak kolay olmamali ..
  • Hakkımı helal etmiyorum
  • hayır daha 6 ay önce avrupa ile Suriyeli takası yapmadınmı sen avrupa seçmece olarak zaten okumuşları alıp seni para vercez diyip kandırmadımı sonrada paranı alamadın zaten kendin söylemedinmi bunları be adam hala neyin yalanını atıyosunuz hadi siz siyasetçisiniz işiniz yalan söylemek bu millet size nasıl inanıyo nedir bu ülke böyle arkadaş

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnan mersedes

Onlar bizim kardeşimiz nankörlük etmeyin. Suriyeliler bize cennet mekan Abdülhamit Han'ın emaneti ayrıca.

Benim bir Suriyeli arkadaşım var adı Hassan. Çok iyi bir insan, okuyor ediyor ilim biliyor. Ama Hassan hakim savcı olamıyor. Bu nasıl bir adaletsizlik?

kızıl sultanın tek emaneti tapusu ingilizlerin elinde olan bi Türkiye ve savaş tazminatı git biraz tarih oku sarayından dışarı adım atamamış bi adam sana ne emanet bıraksın
  • Haram olsun. Gebersinler kendi ülkelerinde. Ülkeyi hep bunlar bitirdi. 100 yıl daha düzelmez artık. Resmen arı kovanına çomak soktuk başımıza bela aldık.

Işıklarda dururken arabanın camını açamıyoruz saldırıyorlar. Hangi birisini doyuracaksın.

1404 tl asgari ücret alıyoruz yardım mı edelim evimizin kirası elektriği suyu çocukların okulu mu derken para bitiyor yetmiyor birde bunlara mı yardım edelim etmiyorum kardeşim etmiyorum.

Devlet son model lüks araçları bakanların emrine vereceğine yardım yapsın. Haramı zıkkım olsun ödediğim her kuruş vergi. Lanet olsun böyle ülkeye.
  • Memlekette 10 milyon potansiyel terörist var zaten .Bir 4 milyon daha eklenir çokmu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyilerini zaten batı kaptı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyro

iyilerini zaten batı kaptı.

Be belcika da bir tàne iyisini goremedim
  • Burada vatandaşlık veremezsin diye birçok kişi ahkam kesmiş. Ama sizi dinlemiyorlar, siz kimsiniz ki.

Gaziantep'te, Kahramanmaraş'ta nüfus müdürlüklerine bakarsanız Suriyeli kaynıyor. Burada vatandaşlık veriliyor zaten.

Daha geçen içişleri akanı da söyledi. Suriyelilere Arapça, Türkçe, ve Müslümanlığı öğrenecekmiş yüce devletimiz. Yani gelen Suriyeliler kendi dillerini dahi bilmiyor.

İkamet sorunu var. Oy kullanabilmek için ikametlerinin olması lazım. Bu sorunu da TOKİ ev vererek çözecek.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herakles_Kratos -- 27 Mayıs 2018; 21:11:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Herakles_Kratos

Öğretmenlik bitirdim devletin yaptığı kpssden gk-gy +eğitim bilimleri + öğretmenlik alan bilgisi olmak üzere 3 sınava girdim toplam ortalama 80 üstü puan aldım bolumumde 200 lerdeyim ben hala atama bekliyorum ki büyük ihtimal atanamayacagim yani kendi insanını halletti onlar kaldı dimi ileri goruslu kisilermis, din kardeslerimizmis , ummetmis biz neyiz tapinak sovalyesimiyiz kpssiz öğretmen aldılar bu sene ulan biz niye köpek gibi ders çalıştık o zaman ya anlatsam daha neler neler var ben şubatta atanmasam hak denen şey varsa eğer hakkımı emeklerimi helal etmiyorum gidip 60 puan alip mulakatla atanan adama cocuklarınızi teslim edin bakalım .

kardeşim bende senden biraz daha yüksek puan aldım ve atanamadım.insan yerine bile konmuyoruz valla, ülkemizin bize yaptıkları çok aci gerçekten

• 5 milyona yakın Suriyeli aldık dimi biz şimdi? bunlar 20 sene sonra 20 milyon olacaklar. Kürtler de 40 milyon olsa. 60 milyonluk sorun olacak ülkede 20 yıl sonra.

Bunların bide Meclise girip gene toprak peşinde koştuklarını düşünsenize?
  • ilk seçimi kaybettiklerinde biliyorlar yargılanacaklarını o yüzden ne olursa olsun iktidarda kalma niyetinde adamlar.
  • Ülkeyi mahvettiler, Türk kalmadi ülkede..
  • Aha dedigim cikti.Referandum oncesi vatandaslik verilecek demistim.Welcome to new turkey
  • Sonuç olarak 4+ milyon suriyeli bize kitlendi demi :D
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.