Şimdi Ara

erdoğan konuşuyor suriyelilere vatandaşlık vereceğiz 2017 [suriyeliler çok eğitmli] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
2
Favori
8.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ne saçma sapan bir şey. Dünyaya hiç bir faydası olmayan, çağdışı yaratıklara vatandaşlık verilecekmiş. Avrupa gelişmiş ülkelere ve Amerika'da vatandaşlık çok önemliyken, Turkiye'de önemini maalesef yitiriyor. En kötüsü de halk hala koyun gibi karşı çıkmıyor.
  • Yalan lan, bilim adamı olanları abd kaptı zaten obama twitterdan davet etmişti hatta birini sonra öğretmen müh. Avukatlar batıya geçeli çok oldu.
  • iki sene önce aldığım bir eğitimde , danışmanlık şirketi olan çok bilgili çok tecrübeli bir adamdan şu sözleri işittim. " Esed , eğitimli kaliteli insanlarını içeride tuttu. Bazılarını geri gelmek koşuluyla eğitim için diğer arap ülkelerine gönderdi. Kalitesiz insanları kuzeye türkiye tarafına iteledi. İşte bu da güzel bir beceridir. İnsan kalitesini yönetmek... Şeklinde devam ediyor konuşma.."

DEMEK ÇOK KALİTELİ İNSANLAR... hmmmm....Bak seennnnnn... her duyduğuna inanan halkımız .. Bu sefer inanmayacak . Gözle görüyorlar çünkü suriyelileri. Nasıl kandırabilirsin ki.
  • Israrla hayır oyu vereceğim.
  • ayrıcalıkları sonlanacaksa biri bile vatandaşlığa geçmez yazın bunu kenara.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doktor, mühendis, ve avukat olan Suriyeliler Avrupa'da zaten. Bize çakallar kaldı. Neyin vatandaşlığı verilecek?
  • uniquebison U kullanıcısına yanıt
    Yaw he he
  • Bir etnik sorun varken,ikinci etnik sorunu başımıza sardılar.Ülkenin etnik yapısı bozuluyor,milyonlarca kişi de,buna alkış tutuyor.İçimizdeki araplar varken,başka düşman,dış güç aramaya gerek yok beyler,bayanlar.Arabın oyununa gelen,içimizdeki araplar,Türk ulusuna oynanmış en büyük oyundur.
  • Yazık yav geldiğimiz hale bak. Hakkım helal olmasın. Memleketimde meydan yerinde sabahtan akşama kadar çekirdek citleyip oturan multecisinden tutta nike adidas giyip iPhone kullananina kadar ve hatta her gün karşı apartmanda oturan mülteci ailenin kadın ferdi olupta çöpe taptaze sabahlari belediyeden bedava aldığı sayisizca attığı ekmeklerde hakkı olan fakir ülke halkının hakkinida çöpe atan multecinin de, ayı gibi düşmana gösterip çeksen düşmanı korkutacak cussesi olan multecinin de hiç birisine hakkım helal olmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5E2A97318 -- 7 Ocak 2017; 13:41:7 >
  • hakkım zehir zıkkım olsun eğer bunu yaparlarsa dümen yapmasınlar suriyelileri "eğitimli" adı altında milyonlarcasını vatandaş yapacaklar ya arkadaş anlamıyorum rte arap asıllımı biri lütfen açıklasın ben türk milletini bu kadar yerin dibine sokan bir adam görmedim banane araptan arkadaş ya kadınlar çoçuklar burdalar tamam dursunlar vatandaşlık verilmesinde milyonlarca genç var suriyeli neden sit..r olup özgür suriyeli ordusuna katılıp savaşmıyorlar neden yani suriye benim ülkem mi değil ailesine bakması gereken suriyeliler var ona pek bişey diyemem ama hepsimi öyle tabikide hayır ama orda burda geziyorlar ben anlamıyorum darbeyi bizde yaşadık bu manzara olmadı ben vatan hainlerine vatandaşlık verilmesini istemiyorum verilirsede hakkım zehir zıkkım olsun benim askerim ölüyor bu kendini bilmez şerefsizler için askerimin tırnağı bütün kaçan suriyelilerden değerli
  • Bize de vatandaşlık verecek mi acaba? (Türküm)
  • yazdım yazdım sildim...
  • İyi olanları almanya aldı geri kalanını bize yolladı. Burdaki suriyeliler gerizekalı ve cahil insanlar, hiçbirinin mesleği de yok
  • Zaten bir kasımda evet dediniz, bu saatten sonra hayır demeniz hiç bir işe yaramaz.

Çocuklarımız daha iyi bir ülkede yaşasın diye yıllardır ödediğimiz vergileri Suriye'liler çatır çatır yerken bizlere sadece seyretmek düşecek.
  • Bence direk ülkeyi verelim olsun bitsin.
  • Sen mühendis olan beni, vatandaşını kullanmıyorsun da elin gavurunu mu kullanacaksın? Yazıktır, ayıptır, günahtır.
  • 2023 hedefine adım adım yaklaşıyoruz. 2023 yılına not olsun. 2023 yılına girdiğimizde "haklıymışsınız ama ne yapalım daha iyisi yoktu o dönem" diyen olursa yatırırım!
  • Bu seçim hayırlara vesile olacak oturun izleyin
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.