Şimdi Ara

erdoğan konuşuyor suriyelilere vatandaşlık vereceğiz 2017 [suriyeliler çok eğitmli]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
2
Favori
8.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • canlı yayında izliyoruz dedi ki suriyeliler çok eğitmli avukat mühendis öğretmen bilim insanı ileri görüşlü insanlar bunlar kaçak çalışacağına vatandaşlık verelim bunlardan istifade edelim çıldırıyorum sen bana sabır ver ey allahım
    http://www.trthaber.com/canli-yayin-izle.html canlı yayını izleyebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nasyonal Sosyalist -- 6 Ocak 2017; 20:5:24 >

• oy uğruna neler yapılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bladeGny

oy uğruna neler yapılıyor

tabi ileri görüşlüdürler kafa keserek sorunlarını hallediyorlar selefilik yayılıyor takkeli şeyhler götürüyor oğlan çocuklarımıza tecavüz ediyorlar deli olucam artık bu ülke ne halde
  • mhplilerden istedigi destegi alamayacagini anladi herhalde ?

bahceli plani da suya dustugune gore

suriyelileri bu ulkeyi asil sokma sebebini islem koymaya karar vermis bas-muhtar!

suriyelilere vatandaslik verip baskanlik secimini garantilemek ...
  • Hmm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apple_M1 -- 16 Ocak 2021; 16:13:25 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav arkadaşım ver vatandaşlıkta ve her haltı da ver ver de yahu bunların kendi ülkesi yok mu, askerlik niye yapmıyor o zaman bunlar serseri serseri geziyorlar. Git Suriye'nin yarısını al madem onlar bedava yatacak yer sahibi oldu sende gir topraklarını al. Yapamıyorsan da hiç bulaşma. Strateji yok plan yok bir şehirde nüfusundan fazla Suriyeli var. Ver ellerine silahı eğit sonra gönder işid ile savaşsınlar, esed ile savaşsınlar kimle savaşıyorsa savaşsınlar. Hayır yaptıkları bir tane faydalı bir şey görmedim ki.
  • Hiçkimse benim vergimle bu ülkeye hiçbir yararı dokunmamış, vatandaşlık bağı olmayan ve tek kuruş vergi vermemiş adama bakamaz. Hakkımı helal etmiyorum, bu vatanın zenginliği benim evlatlarımın...

Kur mülteci kampını, dünyada ve ülkemizden yardım topla bak. Vergimle bakamazsın arkadaş...
  • Ülkede ne cevherler helak oldu çoğu yurt dışına kaçtı...
    Amacın oy toplamak Başka bişey değil...
    Allah belanızı versin vücudunuzu kaldırsın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sissil -- 6 Ocak 2017; 20:21:41 >
  • Bir ülkenin içine daha fazla nasıl edilebilir merak ediyorum.
  • Bizimi kekliyor bu adam.Ne eğitimlisi.Adana Kocavezir'e gidin Suriyeli dolu,hiç öyle avukat,felan tipleride yok bazısı dükkan açmış bazısı amelelik yapıyor.
  • Ne oyu adamın oy ihtiyacı yok gerektiği zamam yedek lastiği takıyor zaten hedef 2023 BOP eşbaşkanı çalışıyor
  • O zaman ben kaçar
  • Evet veren haindir.
  • Diğer ülkelerin vatandaşlığı o kadar değerliyken bizim vatandaşlığımız ele ayağa düştü. Bir oy için bu belayı başımıza musallat etmeyin.
    Eğitimli falan değiller, her gün Suriyelilerin karıştığı suç haberleri okuyorum. Eğitimlilerini Avrupa seçip aldı çürükleri bize bıraktı.
  • Inanan var mi buna hala ?

Ortada boru gibi AFAD raporu var, Suriyelilerin yuzde 96'sinin okuma yazmasinin olmadigi, yuzde 1'in universite, yuzde 3'un de meslek, kalifiye eleman olduguna dair.

96'nin yuzde 50'si, kendisine onerilen okuma yazma kursuna gitmeyi reddetmis, kalani 1 yil icinde birakmis.

Nerede avukat muhendis var ?

Yuzde 1'ine vatandaslik vereceksen, o yetki su an da var zaten. Piyano calan suriyeli cocuga oyle vatandaslik verip Turkiye adina yaristirdik.

Neyin kafasi bu ? Bu yalan niye ?

Delikanli gibi cikin, biz bu 4 milyona vatandaslik verecez, kpss'de polislere sinav uygulamasini da bu yuzden kaldirdik, suriyelileri polis yapacagiz deyin de rahatliyalim.

Done done bir hal oldu akplilerin kafasi, fuhrerleri cikip, ben bu ulkenin adini anadolu arap cumhuriyeti yapacam dese, bunu destekleyecek minimum yuzde 40 kesim var bu ulkede.

Hakkimi helal etmiyorum falan demeyecegim, elime firsati gectigi ilk anda, cakacam vatandasliktan istifayi. Arap degiliz biz, Turkuz, boyundurluga da gelmeyiz, gocer yeni devlet kurariz, yine oyle olacak.

• Verirse Kesinlikle %100000000000000000 milyon kre milyar Suriyeliler meclise girer.Eger verirde 5 10 sene sonra
    Toprak almaya calismazsa adam degilim.Mhpliler hayit oyu kullanin bu duzene son deyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UncleGrndpa -- 6 Ocak 2017; 20:44:58 >
  • Turk olmak bu kadar basitlesti mi ? Kesinlikle vatandaslik istemiyorum. Muhendis vs 1 tand bile gormedim. Olanlari ab abd kapti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son zamanlarda iyi kafa bulmaya başladı adam.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.