Şimdi Ara

Erdoğan: Kimse yargıyı tesir altına alma hakkına sahip değil

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 'Diktatör Erdoğan' manşetiyle çıkan Alman Bild gazetesi üzerinden Batı'ya seslenerek "Umrumda değil. Baskılarla, gazetelerde bizi karikatürize edecekler, geri adım atacağız. Boşuna kafalarını yormasınlar, biz bunların ne olduğunu biliyoruz. Onlar bana 'Diktatör' demişler, hiç umurumda değil. Bir kulağımdan girer, diğer kulağımdan çıkar" diye konuştu.

AB'li bakanlar şu an geliyorlar, malum partiyi ziyaret ediyorlar. Ne oluyor gelip gideceksiniz buradaki kararı mı değiştireceksiniz? Burada hukuk var ya, biz söylediğimizde "Biz hukuk devletiyiz" diyorlar. ee seninki tarafsız, bağımsız. Bizdeki hukuk, guguk mu? Bizdeki de tarafsız, bağımsız. Bize de saygı duyacaksın, kusura bakma. Ve birçok olayda hep bunu önümüze bahane olarak çıkarmışlardır.

En basitinden Sabancı ailesi biliyorsunuz, kaç kere yakalanmıştır, her seferinde bırakılmıştır. Yaptıkları iş bu, bizden bu konuda onların yaklaşımına karşı somut anlayışımızı deldirmeyeceğiz. Baskılarla, gazetelerde bizi karikatürize edecekler, geri adım atacağız. Boşuna kafalarını yormasınlar, biz bunların ne olduğunu biliyoruz. Onlar bana "Diktatör" demişler, hiç umurumda değil. Bir kulağımdan girer, diğer kulağımdan çıkar.

"Benim için önemli olan milletimin dediğidir, ben milletime efendi olmaya değil, hizmetkar olmaya geldim. Böyle bir ortamda kendilerini ifade vermek üzere çağırdılar, gelmeyerek hem devleti, hem yargıyı tanımıyoruz dediler. "Biz sizi tanımıyoruz" demeleri, her muameleyi kabul ediyoruz anlamına gelir. İsteğinle gelmezsen zorla götürülürsün. Önceki gün yapılan işlemlerin adı tam olarak budur.

Bu ülkede hiç kimse kendisini hukukun üstünde, dışında, sağında, solunda göremez. Kimse yargıyı tesir altına alma hakkına sahip değildir, benim dahi böyle bir yetkim yoktur. Bizim de başımıza geldi bunlar. "Ama bu kararı tanımıyorum" demedik. Kuzu kuzu gidip Pınarhisar'da cezamızı çektik. Koskoca İstanbul'un belediye başkanıyım, şov da yapmadım. Bu ceza bize ihanet ettiğimiz veya terör örgütlerini desteklediğimiz için verilmedi. Bir şiirden dolayı cezaya maruz kaldık.

http://t24.com.tr/haber/erdogan-bana-diktator-miktator-demisler-hic-umurumda-degil-bir-kulagimdan-girer-otekinden-cikar,369316

Erdoğan: Kimse yargıyı tesir altına alma hakkına sahip değil

• lan olum şu adama şöyle şeyler yapmayın ! Sonra başmuhtarlığı tutuyor. topluyor muhtarları, onlara atarlanıyor. sonra bunun yüzünü tvlerde bizimkiler izlemek zorunda kalıyor.

yapma şunu sen Almanya ya ! zaten 3. havalimanımız var. Almanya kıskanıyorsun sonuçta bir dünya ağır sanayi devi olarak, biz 3.hava alanımızı sizinkilere yaptırıyoruz. ama kıskanan ve batan siz almanlar oluyorsunuz.
  • uniquebison U kullanıcısına yanıt
    Sen ne diyon...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • izin verde bylockcu mılletvekıllerını ıcerı tıksınlar o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkanİpek

Sen ne diyon...

Almanya bizi kıskanıyormuş kardeş ! hani şu bmw, volkswagen , bosch, daimler, bayer, henkel gibi Dünya devi firmalara sahip olan ülke var ya ! işte bizim 3. hava alanının teknolojik ve mimari gereksinimlerini yaparken ayrıca telaş almış bu adamları! kıskanıyorlarmış 3. hava alanını ! Açılınca Almanya batacakmış !!!

bunu bizzat sizin başmuhtar söyledi 2013 te gezi patladıktan sonra. hatta bay jöle tvlerde hönküre hönküre yediriyordu %65i ilk okul mezunu olan seçmenine ?

anladın mı değişik ?
  • Çünkü ben yönetiyorum diye tamamlaması gerekirdi.

• uniquebison U kullanıcısına yanıt
    Hahah bari kendi üstün zekanı kullanarak laf soksaydın be
    Ben bunlarla tartışmaya girmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: uniquebison

quote:

Sen ne diyon...

Almanya bizi kıskanıyormuş kardeş ! hani şu bmw, volkswagen , bosch, daimler, bayer, henkel gibi Dünya devi firmalara sahip olan ülke var ya ! işte bizim 3. hava alanının teknolojik ve mimari gereksinimlerini yaparken ayrıca telaş almış bu adamları! kıskanıyorlarmış 3. hava alanını ! Açılınca Almanya batacakmış !!!

bunu bizzat sizin başmuhtar söyledi 2013 te gezi patladıktan sonra. hatta bay jöle tvlerde hönküre hönküre yediriyordu %65i ilk okul mezunu olan seçmenine ?

anladın mı değişik ?

adamlar volkswagen ile boschu kafamiza firlatsa 3 köprü daha yapilir

• Çok şaşırmadım bu gibi açıklamalara alıştım artık

• Sorgulayan gençlik istiyorum ironisinden sonra yilin en feci 2.ironiside geldi..

Kimse yargıyı tesir altına alma hakkına sahip değilmiş..

Ergenekon savcısı bu değilmiydi.

Anayasa mahkemesi kararına tanımıyorum, saygı duymuyorum diyen

Adalet bakanı ile görüşmesinde Aydin doğana ceza kesilmesini isteyen ve aleyhte karar veren Hakim Alevi diye konuşan ve yargı kararını değiştirmek için kendi adımlarımızı devreye sokalım diyen.

Erdoğan kendisiyle inanılmaz derecede çelişiyor.

Bir hırsız bir hırsıza hırsızlık kötü şey derse komik olur.

Bir katil diğer katile sen çok kötüsün ben 3 öldürdüm sen 5 çok kötü birşey bu derse komiktir.

HDP li vekillerin IŞİD canlı bombasını Canilik diye tanımlayıp , pkk li canlı bombanın cenazesine gitmek gibi ikiyüzlülüktür.

Böyle onlarca örnek verilebilir.

Avrupa eleştirilir. Ama o eleştiri öncesi insan önce kendisine bakmayı öğrenmeli.

Doğu toplumlarının, İslam ülkelerinin en büyük sorunu kendilerini Melek kendileri gibi olmayan herkesi şeytan olarak görmesidir. Halbuki elestirdikleri insanlar, yada ülkeler kadar hatta daha fazla eleştirilecek hataları vardır.

• gökteki melek gülüyor bu lafa ..

yargı emir erine döndü .. dediği lafa bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

gökteki melek gülüyor bu lafa ..

nasıl emrine girdi ben akpartinin kurucu üyesiyim aksaray hasandağı karakolunda trafik 2 polisi bana yanlış tutanak tuttu kendi hemşerisini kayırdı her görende şaşırdı tır kavşağın içindeki arabaya çarptı sağdan araba kusurlu dediler tır mağdur ulan etme kırmızı ışıkta geçti birde geçiş ustunluğu kavşağın iinde dönen adamın yok hıç bişey edemedim nasıl emrimizde bu yargı polis
  • quote:

Orijinalden alıntı: l0chness

quote:

Orijinalden alıntı: uniquebison

quote:

Sen ne diyon...

anladın mı değişik ?

adamlar volkswagen ile boschu kafamiza firlatsa 3 köprü daha yapilir

boschun yıllık cirosu 70 milyar dolar :) ne 3 köprüsü sadece bosch yılda 8 köprü yapılır ...
  • Yazıda "Benden başka" yı aradım,fakat bulamadım.

İçinden söylemiş demek ki...

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydarkarapuar

quote:

nasıl emrine girdi ben akpartinin kurucu üyesiyim aksaray hasandağı karakolunda trafik 2 polisi bana yanlış tutanak tuttu kendi hemşerisini kayırdı her görende şaşırdı tır kavşağın içindeki arabaya çarptı sağdan araba kusurlu dediler tır mağdur ulan etme kırmızı ışıkta geçti birde geçiş ustunluğu kavşağın iinde dönen adamın yok hıç bişey edemedim nasıl emrimizde bu yargı polis

Kardeş sen önce kolluk ile yargının farkını öğren sonra kafanı patlatırsın böyle şeylere
  • quote:

Orijinalden alıntı: EleSuDökenSuat

quote:

quote:

Kardeş sen önce kolluk ile yargının farkını öğren sonra kafanı patlatırsın böyle şeylere

arada fark var işte sende onu biliyorsun ikitane polise laf geçiremeyen adamlar koca yargıyı nasıl emredecek
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EleSuDökenSuat

quote:

quote:

arada fark var işte sende onu biliyorsun ikitane polise laf geçiremeyen adamlar koca yargıyı nasıl emredecek

Güldürmeyin beni burada. Nelerin sümenaltı edilmeğini görmesem inanacağım ha.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.