Şimdi Ara

Erdoğan: 'Kendimizi başka yerde değil, Avrupa'da görüyoruz.' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
5.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akp ilk geldiğinde ekonominin iyi olma sebeplerinden biriside AB ile arasını iyi tutup bazı reformlar yapmasaydı. Gelinen süreçte baktılar ki böyle olmayacak tekrar AB ye yaslamaya başladılar. Peki AB buna göz yumar mı elbette yumar çünkü hükümetin bu kadar olumsuz laflarına ve icraatlarına karşın (Mültecilerin salınması, Doğu Akdeniz meselesi vs vs) AB' den Türkiye' ye karşı büyük bir somut atım atılmadığına göre (ambargo vb)onlarda Türkiye' yi kaybetmek istemiyorlar. Aksine Almanya çoğu meselede Türkiye' nin yanında oldu Hee AB ye alırlar mı almazlar..

Umarım sözde kalmayıp icraate dökülür.

• Neden her gün konuşuyor ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

En son Şangay Beşlisindeydik hey gidi hey

7 senedir Şangay beşlisine girecez diye kişi başı milli gelir nereden nereye düştü.

Şimdi hop tekrar yüzümüzü batıya dönelim.Oyun oynar gibi ülke yönetiyor diyoruz şaka zannediyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir şangay beşlisindeyiz, bir islam birliğinde öteki gün avrupada biz de ne olduğumuzu anlamadık.

Akpnin özeti taktik maktik yok bam bam bam.

• bunu biraz abartılı buldum Erdoğan: "Kendimizi başka yerde değil, Avrupa'da görüyoruz." 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fautzin -- 21 Kasım 2020; 16:6:46 >
  • Ben buraya niye çıktım , nasıl çıktım , neden çıktım ? Gördünüz yürüdüm çıktım.

• Mugetsuga kullanıcısına yanıt

Ondan sonra Arap Birliği falan mı ne çıkmıştı.Erdoğan: "Kendimizi başka yerde değil, Avrupa'da görüyoruz." 

• Ümmet portakalları öpüyorsunuz nimet sonuçta

Doları seviyorsunuz üstünde İngilizce Allah yazıyor malum

Fransız arabalarını seviyorsunuz zaten az yakar çok kaçar

• Ölüyen Yürüler kullanıcısına yanıt

Beynim yandı adınızı okuyunca Erdoğan: "Kendimizi başka yerde değil, Avrupa'da görüyoruz." 

• Erdoğan: "Kendimizi başka yerde değil, Avrupa'da görüyoruz." Erdoğan: "Kendimizi başka yerde değil, Avrupa'da görüyoruz." Erdoğan: "Kendimizi başka yerde değil, Avrupa'da görüyoruz." 

• gömlek değiştire değiştire, deli gömleğinden başkası kalmadı elimizde Erdoğan: "Kendimizi başka yerde değil, Avrupa'da görüyoruz." 

• loast kullanıcısına yanıt

Erdoğan: "Kendimizi başka yerde değil, Avrupa'da görüyoruz." 

• İyimiş

• Noldu boykot falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 21 Kasım 2020; 17:11:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melek12345

Baktık adamlar mağdur oldu, açlıktan, işsizlikten kırılıyor, reis gene büyüklüğünü yaptı da Avrupa'ya el verecek.

• Hadi bahalım kola içip portakal yeme partilerine

• Biz hiç bir zaman o birliğe giremeyiz. Ülkede tahmini 10 milyondan fazla mülteci var. Adamlar alır mı bizi birliğe ? Bizi tampon olarak kullanıyorlar.

• Sıkı tutun ümmet drift yapıyoruz.

• Nazi dememiş miydi yeni

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.