Şimdi Ara

Erdoğan, İsmailağa Cemaatini ziyaret etti (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
1
Favori
10.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Füze yok mu füze

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sheldon-Cooper S kullanıcısına yanıt
    böylelikle tarafını göstermiş oluyor diyebiliriz. çünkü bu ziyaretden önce başka cemaatleri de hatır için veya bir misyon için ziyaret edebilirdi. bu zamanda onun desteğine ihtiyacı olan çok kişi var. bu yönde hiçbir belirti ben göremedim. sadece bu sebepten ötürü akp'ye oy vermeyecek olan çok çıkar. sadece cemaat liderlerine değil, başka cemaatlere üye olan bir çok insana da maneviyatı hissetirebilmeliydi. bunu yapamıyor bence. ismail ağa cemaatini ziyaret sebebini basit bir ziyaret seviyesine indirgediğimi sanmayın. bence bu ziyareti enaniyet çerçevesinde yapmış olmasını isterim. detayını açıklamak zorunda değil kesinlikle. ama bu ümmetin başındaki en büyük sorun bu görünüyor. herkes lider mi olmak istiyor ben de bu kanaate vardım. cami imamaına meraktan sordum aldığım cevap bile bunu teyit etti. hiçbir şey olmayacak böyle gider dedi. yani kıyamete gidiyoruz anlamını çıkardım ben. halbuki böyle değil durum. ümitleri güçlendirmek lazım. başkalarına da ilgi göstermesini beklerim şahsen. bunu da gözlerimle görmek isterim. ama basından ama tv'den ama yapılacak ziyaretlerden. son olarak ne reisi ne cemaati "kötü yönde eleştirmeye çalıştım." "biz daha önemli öncelikli bir işi ve buna bağlı olarak işleri
    başarmalarından yanayız". herkese fayda sağlayacak yönde.

kelime ilaveleri ve " " kullanıldı. başka hatalar var ise af ola.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet kontuy -- 14 Ocak 2020; 23:39:53 >

• Her türlü dini konulardan uzak durmaları lazım. İmamoğlu da hata yapmış.

• Neden dini liderler umarsızca oturuyor koskoca Cumhurbaşkanı gelmiş yanlarına

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dinler olduğu sürece toplumda refah olmaz

• kortekes kullanıcısına yanıt
    İslamı savunacaksan islam adı altındaki vahşeti, çocuk istismarını, tecavüzleri, haram lokma yiyenleri, insanları kandıranları engellemeye çalışman gerekir. Dışarıdan bakıldığında islam tecavüzün, katliamın ve hırsızlığın dini olarak gözüküyor. İslam gerçekte hoşgörü dinidir ama insanları çıkarlarını uğruna islamı değiştiriyor.

• -----

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokuba -- 17 Aralık 2020; 9:55:32 >
  • Allah herkesin çarşısına pazar versin ne diyelim
  • siyasetçilerin bu ziyaretlerini büyütmemek lazım papayı da ziyaret eder hacıyı da hocayı da, icraatlarına bakmak lazım arkadaşlar, akıldan şaşmayalım,
  • Şakirt blok konusu.

• Kayzersoze38 kullanıcısına yanıt
    Aynen.İcraat "Ne istedinizde vermediniz".

• Treth kullanıcısına yanıt
    Bence de tarikatların çoğu amerikadan "no problem" cemaatler. Zira fetöde de gördüğümüz üzere, komşularımızda da gördüğümüz üzere din kisvesi altında insanları cahil bırakmak, manipüle etmek çok daha kolay.
  • mcx kullanıcısına yanıt
    ne diyorsun sen arkadaş. dini yaşamak ne zamandan beri yasak oldu. usa başkanı inciline el basıp yemin ederken sen dinden uzak dursun diyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: prenssabahattin

Guzel kapak olmus bazilarina eline saglik

Alıntıları Göster
    Erdoğan, İsmailağa Cemaatini ziyaret etti

Kapağını da alda git

Kapak bana uymadı diyorsan google a tayyip erdoğan patrikhane yaz tam uyar

• quote:

Orijinalden alıntı: Numenorian Man

Bunun konusunu açıp rahatsız olmadıysan.

Bunun konusunu açıp da rahatsız olmayacaksın.

Bu kadar basit.

ee bu ne peki? buna da ses etmeyelim deemi...

• froster2006 kullanıcısına yanıt
    icraata baksak millet olarak kalkınacağız da takım tutar gibi parti tutuyoruz. bahsettiğiniz gibi adam çıkıyor "ne istediniz de vermedik" diyor verdiklerini sayıyor biz polisi öğretmeni hapislerde süründürüyoruz fetoyu ülkeye bela ettiniz diye.... gibi gibi yani örnekleri çoğaltabiliri....
  • maviplanet kullanıcısına yanıt
    güzel demişsin de. fi tarihinde ben de öyle söylemiştim. sen onların aklından geçeni ve ne yapmak istediklerini henüz öğrenememişsin. onların bizim dine zerre ilgisi yok. aksine kökümüzü nasıl kazıyacaklar da şu babil topraklarına rahatca konacaklar bunun peşindeler. dünyada akan kanın temelini atan bunlar. o yüzden onların tahrif edilmiş incile el basarak yemin etmelerini çok büyütme. keza marksist, stalinist, leninist, din ile alakası olmayan kesimi kullanıp fitne yaratarak emellerine ulaşmaya çalışıyorlar. haberin olsun. yüzüne güler, arkandan hançerlemeye devam eder diyeceğim de artık her şey ayyuka çıktı yani.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.