DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Erdoğan: 'İran'ın yaptığı Pers milliyetçiliği'nin önünü kesmemiz lazım'
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
127
Cevap
0
Favori
5.027
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Erdoğan: 'İran'ın yaptığı Pers milliyetçiliği'nin önünü kesmemiz lazım'
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1293 Mesaj
      17 Şubat 2017 23:11:37
      quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Alıntıları Göster

Memlekette fikir mi bıraktınız, milliyetçiliği ayaklar altında ez, MHP'yi kapalı kapılar ardında ne idüğü belirsiz oyunlarla tarumar et, dışarıda gazeteci, akademisyen bırakma sonra fikir yok de.

Ben taraf değilim.
      Konu üzerinden konuştum.
      Sende fikir yerine, saldıracak yanlış kişiyi buldun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      7783 Mesaj
      17 Şubat 2017 23:12:21
      quote:

Orijinalden alıntı: KayhanKaan

Alıntıları Göster

Okuduğunu anlamıyorsun kardeşim sana saf demeyip ne diyeyim

Twitter ekran resimlerini photoshoplu olduğundan dolayı kaynak olarak kabul etmiyorum, adam da ben böyle birşey söylemedim diyor diyorum sen hâlâ odunumun parası diyorsun.

Yüzünü göstermekten dahi kaçınan birinin twitini bana kaynak gösteriyorsun oysa yukarıda seni yakalayan gazete makalesi var.

Bu arada başkanlık konusunda da aldatılıyorsunuz, bu anayasa kabul edilirse Türkiye aynı diğer başkanlık rejimi dayatılan ülkeler gibi eyaletlere bölünecektir.

Cehalet tüm kötülüklerin temel sebebidir. Sadece kültür cehaleti yok edebileceğinden kendimizi ve çevremizdeki insanları eğitmek bizim hem görevimiz, hem de ahlaki bir sorumluluğumuzdur
    • Yarbay
      5043 Mesaj
      17 Şubat 2017 23:17:53
      quote:

Alıntıları Göster

Twitter ekran resimlerini photoshoplu olduğundan dolayı kaynak olarak kabul etmiyorum, adam da ben böyle birşey söylemedim diyor diyorum sen hâlâ odunumun parası diyorsun.

Yüzünü göstermekten dahi kaçınan birinin twitini bana kaynak gösteriyorsun oysa yukarıda seni yakalayan gazete makalesi var.

Bu arada başkanlık konusunda da aldatılıyorsunuz, bu anayasa kabul edilirse Türkiye aynı diğer başkanlık rejimi dayatılan ülkeler gibi eyaletlere bölünecektir.

Orada twitin cep telefonundan alınmış ekran görüntüsü var çok istiyorsan o ekran görüntüsünü incelettir birine.
      Vekilin twit ile ilgili açıklamalarıda var bir bilene sor utanma,çekinme

• Yarbay
      7783 Mesaj
      17 Şubat 2017 23:22:24

Pişmiş kelle gibi sırıtarak itibar kazanamazsınız bir tartışmada, twitter mivitır ile ilgim, merakım ekspertiz görüşü ile uğrasak vaktim yok.

Gazete makalesi paylaşacaksan olur dedikce anlamamakta inat ediyorsun ama senin paylaşacağın gazete de GTA hile kodunu darbe şifresi diye paylaşır.

blok

KayhanKaan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cehalet tüm kötülüklerin temel sebebidir. Sadece kültür cehaleti yok edebileceğinden kendimizi ve çevremizdeki insanları eğitmek bizim hem görevimiz, hem de ahlaki bir sorumluluğumuzdur
    • Yarbay
      5043 Mesaj
      17 Şubat 2017 23:24:01
      quote:

Pişmiş kelle gibi sırıtarak itibar kazanamazsınız bir tartışmada, twitter mivitır ile ilgim, merakım ekspertiz görüşü ile uğrasak vaktim yok.

Gazete makalesi paylaşacaksan olur dedikce anlamamakta inat ediyorsun ama senin paylaşacağın gazete de GTA hile kodunu darbe şifresi diye paylaşır.

blok

Yalancının kuyruğuna takılıp kendini komik duruma düşürme sende

• Yarbay
      2301 Mesaj
      20 Şubat 2017 13:26:06
      quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

Amerika'ya yalakalık yapıyor.

Gözün aydın

Leyla ile Mecnun Fan Club
    • Uzaklaştırılmış 8 gün cezanın, 7 gün 4 saat 36 dakika kadarı kaldı.
      20 Şubat 2017 13:47:57

ulan bre densiz sensin o çomar kalitesiz varlık seni. Sen daha önce ki yazdıklarıma bakmadan yorum yapmışsın belliki neyse senin seviyene inmeyeceğim. Sen git 17 nisan sabahı gel buraya senin o süper zeka sülalen %30 blok içinde harman olup gideceksiniz.

Sakis Tolis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

alsancak
    • Binbaşı
      1346 Mesaj
      21 Şubat 2017 08:35:27
      es baskanimiz orayi karistiracakya ona cabaliyor.

hadi HAYIRlisi

Adaletin en kotusu geç tecelli edendir. Sonunda hüküm isabetli bile olsa geciken adalet zulümdür.
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.