Şimdi Ara

Erdoğan insanları kutuplaştırıyor yalanı.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    https://m.youtube.com/watch?v=8D5qi5NyULk

Bildiğiniz hayır diyenler 15 Temmuz'da fetönün yanında yer alıyor diyor. Eee ben fetöyü zaten başından beri terörist olarak görüyorum , o zaman bu söyleme göre bende teröristim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bunlarin beyin kapali anahtarida anlatamazsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SevilenAdam

Hayır diyenler teröristtir demesi , Alevi Sünni , Laz , Çerkez bu lafları söylerken bile ülkeyi bölüyor.

Hayir diyenler teroristtir demedi duzenbaz herif
    Mesele sadece yer alma degil a'dan z'ye tum soylemleriniz birebir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodTime -- 24 Nisan 2017; 1:41:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektro_gadget

Aynı liderine çekmişsin, demagojiden başka bişey bilmiyorsunuz. Gerçeklikle hiç alakanız yok. Kanun nedir sorsam yine milletin iradesi falan saçma salak cevaplar vereceksin.

şu an hakaretten yasaya göre 6 ayın var gelmiş kanundan bahsediyon tirek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Külliyen yalandır.
    Dünyada kuzey ve güney kutubu olmak üzere iki kutup vardır.
    Bir de batarya pillerde - ve + olmak üzere.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thurus68

Devletin tüm parasını pulunu hazinesini seçim kampanyasında kendi çıkarı için harcayalım sonrada milletin cevabı diyelim.
    Hadi oradan

memlekette develasyon olduğunda bir gecede İlker bankasından tut devlet bankalarını boşaltan zihniyeti savunana bak hele hele

• quote:

Orijinalden alıntı: elektro_gadget

Rte nin bölücülük yaptığını akpliler bile kabul ediyor. Tabi senin gibi biatçılar hariç.

Adam ne zaman ağzını açsa kendisine oy vermeyeni düşman, vatan haini ilan ediyor.

şimdi sen vatan haini olduğunumu söylüyorsun

• Yuh artık vallahi yuh ya.
    Aynı erdoğan'ı dinlediğimizden eminsin değil mi? Aksi taktirde harbiden yuh yani.
  • Gezici, ateist, % 50'yi zor tutuyorum, aferdersiniz Alevi, Evetçi-Hayırcı vs.
  • Hocam bolmus bile iste senin suan bizden nefret etme sebebi rte nin ve arkadaslarinin 15 yildir konusmalari dili yuzunden.

Sen simdi bir ulkenin yarisina terorist dedigin zaman artik o saaten sonra tekrar hep birlikte kardesiz dersen kimse teroristle vatan hainiyle kardes falan olmaz o saatten sonra iste boyle boldu. Bize gore de evetciler ayni sekilde anladin mi sorun burada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne yalanı ne iftirası kardeşim. Hayır seçmenine terörist dedi ne yalanı? Yaş kaç baban akp den bi para kazanıyor bir söyle sen.

• Yeni troller gelmiş Vardiya usulü çalışıyorlar herhalde.

Yalnız yeniler pek bi zekasız, nereden vuracaklarını bilmiyorlar
  • erdoğan ve gerçek halk düşmanları ülkeyi kutuplaştırıyor.
  • Konu sahibi cahil olmamanın önemini belirtmiş ama milletin neden referandum sonucunu protesto ettiğini bilmiyor. Zannediyorki Chp ve seçmeni hazmedemediğinden bunları yapıyor. Birde Rte kutuplaştırmıyor demiş. Evet veren kardeşim ama hayır diyeni aynı keseye koymam diyen Kılıçdaroğlu'ydu sanki. Reisinin "teröristler hayır diyor" sözünü fazla yumuşatmaya çalışma gerçekten abes duruyor.

Neyse, sevgili dünya lideri reisinizin her istediği oldu. Tek güç o olduğu zaman "kandırıldım" diyerek te sıyrılamıcak kolay kolay. Vaadettiği yalan cenneti görelim hadi. Kendisine verilen bunca yetkiyle ülkeyi nasıl şaha kaldıracak (!) hep birlikte göreceğiz.

Yeni getirilen sistemin bir kişiyi ve onun suç işlemiş tayfasını yargılanmaktan kurtarma anayasası olduğunu göremiyorsunuz. Yaptıkları başarısızlıklar ve ülkeyi getirdikleri durum için şimdi de mevcut anayasayı günah keçisi bellediler sizde bunu yediniz tabi.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.