Şimdi Ara

Erdogan'in Tatktigini Muhalefet Cozdu mu Artik?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • su en son ki kadinlara has universite mevzusu. direkt sekuler-dindar catismasi ciksin diye yem atiyor muhalefete.

acarsan ac diyeceksin hatta hic mevzuya sorulmazsa deginmeyeceksin.

yeter artik ya. surekli bir catisma ortami yaratma arzusu. ac kardesim ac ne yaparsan yap bu saatten sonra.

• korku öfke iftira istirmardan besleniyor.korku arttıkça oyu artar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadinlara özel uni acsa ne acmasa ne butun feministleri bir araya toplucak baska birsey degil .d

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben Japonya'ya gitsem kadın üniversitelerini değil Anime/Manga kültürünü not alırdım. TRT Çocuk'ta saçma sapan Pepeler, Rafadan Tayfalar olacağına biz de anime ya da çizgi dizi yapmalıyız.
    Bizden de Naruto çıksın, bizden de Death Note, Code Geass çıksın ama RTÜK anında yasaklar tabii.

Code Geass'ın Japonya'dan çok Türkiye'ye uyan bir senaryosu var aslında ama tabii çocuklara renk ve sayı öğretmek çok daha kolay ve çok daha önemli.
  • Eğitim sistemi bayanlara ayrı üniversite açmakla düzelecekse tabiki açılsın;ama yamalı bohçaya dönen sistem böyle palyatif çözümler ile düzelmez. Ülkenin gençlerine yazık oluyor. Ülkeye yazık oluyor.
  • ya amac egitim sistemini duzeltmek mi acaba? tamamen muhalefeti oltaya cekmek.
  • Amaç haremlik selamlığı eğitime yaymak. Amaç eğitimi dinileştirmek.

• açarsa açsın hiç umrumda değil muhalefette umarım girmez bu topa

kimsenin kafasına silah dayayıp imamhatipe almıyorlar bu da öyle olacak isteyen gitsin bize ne
  • Ben eskiden birisine imamhatibi boşver normal liseye gönder çocuğunu deseydim belki hakaret bile işitirdim. Ama reis sayesinde akpliler bile imam hatiplerden öcü gibi kaçmaya başladı. Cemaatler aynı şekilde.

Bu kafayla devam ederse bi 10 yıla islamiyeti komple bitirir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmam hatibe çocuğu gönderipte ne olacak? Mesleksiz mezun olacak. Teknik liseler, sağlık meslekler var oradan güzel bir bölüm okuyarak meslek sahibi olarak mezun olunur.
    İyi anadolu liseleri, fen liseleri de meslek vermiyor ama oraya zaten boş adam almıyorlar iyiler girdiği için iyi üniversiteleri kazanıyorlar.
    Millet bu meslek liselerinden çıkınca asgari ücrete iş bulunuyor diye küçümsüyor ama 3-4 sene tecrübeden sonra kimse o paraya çalışmaz. İllaki üniversiteye gitmeye gerek yok. Mesleği olan iş bilen adama her zaman iş var.
    Şimdiki aklım olsa eski zamanda iyi bir meslek lisesine giderdim.
  • açarsa açsın.
    bunlar gidince bir çok şey tamamen değişecek.
    zaten muhalefette bu tuzağa düşmedi bu sefer.
  • Muhalefetin bi halt çözdüğü yok. CHP görüyoruz ki hala terörle bağlantısı olduğunu inkar etmeyen parti/partililerle işbirliğine devam ediyor. şimdi akp diyecekler öcalan diyeceklere sözüm şu, bunların yıllarca söylüyorsunuz aksinide söylememe rağmen, akp'nin böyle davranışlar içinde olması chp'nin de mi olmasını gerektiriyor ?
    E sen eleştirdiğinin aynısını yapan partiye oy veriyorsun o zaman.

muhalefet değişmedi, akp değişti. Sürekli 'koyun' diye hakarete maruz kalan akp seçmeni, artık akpnin düzelmeyeceğini veyahut hiçbirşeyden ders çıkarmadığını gördüğü için farklı kişilere kaydı. Partilere değil kişilere oy verdiği için Mansur Yavaş ve E.İmamoğlu kazandı.

Ha muhalefet ve muhalif seçmen mi ? Aynı yoluna devam. Gözlük takılmış at misali, herşey de akp suçlu, chp hdp ile yakınlaşsa rahatsız olmaz, millete koyun der yıllardır sürekli kaybeden adama oy vermekten vazgeçmez.

akp yerine güçlü sağ parti kurulursa bi 15 yıl daha mevcut muhalefet muhalif olarak kalmaya devam eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-10D285547

Kadinlara özel uni acsa ne acmasa ne butun feministleri bir araya toplucak baska birsey degil .d
    Kadınlara özel üniversiteler %100 açılmalı. Okula bu yüzden gidemeyen kadınlar bu okullardan sonra bu düşünceyi kırabilirler. Japonların bu okulları açmalarının nedenlerinden biri de buymuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.McNulty

Muhalefetin bi halt çözdüğü yok. CHP görüyoruz ki hala terörle bağlantısı olduğunu inkar etmeyen parti/partililerle işbirliğine devam ediyor. şimdi akp diyecekler öcalan diyeceklere sözüm şu, bunların yıllarca söylüyorsunuz aksinide söylememe rağmen, akp'nin böyle davranışlar içinde olması chp'nin de mi olmasını gerektiriyor ?
    E sen eleştirdiğinin aynısını yapan partiye oy veriyorsun o zaman.

muhalefet değişmedi, akp değişti. Sürekli 'koyun' diye hakarete maruz kalan akp seçmeni, artık akpnin düzelmeyeceğini veyahut hiçbirşeyden ders çıkarmadığını gördüğü için farklı kişilere kaydı. Partilere değil kişilere oy verdiği için Mansur Yavaş ve E.İmamoğlu kazandı.

Ha muhalefet ve muhalif seçmen mi ? Aynı yoluna devam. Gözlük takılmış at misali, herşey de akp suçlu, chp hdp ile yakınlaşsa rahatsız olmaz, millete koyun der yıllardır sürekli kaybeden adama oy vermekten vazgeçmez.

akp yerine güçlü sağ parti kurulursa bi 15 yıl daha mevcut muhalefet muhalif olarak kalmaya devam eder.
    ya he he ekonomi ayvayı yedi. akplilerin çoğu alt ve orta düzeyde kazancı olan insanlar. E fiyatlar zamlanınca adamlar oy vermemeye başladı. 2 - 3 farklı açıdan bakabilen akpli sayısı %20'dir, %30'dur.

Adam bakıyor para yetiyor oh ülke süper. Baktı para yetmiyor ülke ayvayı yedi. 2 bakış açısı var adamlarda

• Açılsın, bu saatten sonra din prim yapmaz (bkz: millet aç aç)

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BBCF8E851

ya he he ekonomi ayvayı yedi. akplilerin çoğu alt ve orta düzeyde kazancı olan insanlar. E fiyatlar zamlanınca adamlar oy vermemeye başladı. 2 - 3 farklı açıdan bakabilen akpli sayısı %20'dir, %30'dur.

Adam bakıyor para yetiyor oh ülke süper. Baktı para yetmiyor ülke ayvayı yedi. 2 bakış açısı var adamlarda

Alıntıları Göster
    Bu dediğinin benim yazdığımla çelişeni ne anlamdım. Tamam işte koyun dediğin akp seçmeni indiriyor geri.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.McNulty

Bu dediğinin benim yazdığımla çelişeni ne anlamdım. Tamam işte koyun dediğin akp seçmeni indiriyor geri.

Alıntıları Göster
    karnı aç kalan hayvan gibi sahibini tepikliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: RevengeRain

Ben Japonya'ya gitsem kadın üniversitelerini değil Anime/Manga kültürünü not alırdım. TRT Çocuk'ta saçma sapan Pepeler, Rafadan Tayfalar olacağına biz de anime ya da çizgi dizi yapmalıyız.
    Bizden de Naruto çıksın, bizden de Death Note, Code Geass çıksın ama RTÜK anında yasaklar tabii.

Code Geass'ın Japonya'dan çok Türkiye'ye uyan bir senaryosu var aslında ama tabii çocuklara renk ve sayı öğretmek çok daha kolay ve çok daha önemli.
    Rafadan Tayfa fena değil esasında...

• Çünkü artık birşey veremiyorlar, siyaset ve sorunlara çözüm üretemiyorlar. bu yüzden, kendi seçmenini elde tutabilmek için konsolide etmek zorunda.
    Erdoğan zeki adam, bunun farkında olduğundan, yanındaki ekürisi ile beraber sürekli ataşı harlayıp duruyorlar. Oltaya gelmeyecek işine bakacaksın.

AKP ilk 10 yılında, her soruna iyi veya kötü çözem önerisi olan, çözüm ve siyaset üreten bir partiydi. Bu yüzden iktidarda kaldı, çokca da destekçi buldu
    2014'te Cumhurbaşkanı ve en sonunda 2008'den beri konuşulan, başkanlık hayaline kavusunca doyum noktasına da ulaştı. Kopuşlar başladığını İstanbul tekrar seçimlerinde gördük.
    Kendi kaleleri olan birçok ilçede CHP adayı 1. parti çıktı. Çünkü "Tencerenin sallamayacağı iktidar yoktur".

Bu saatten sonra Muhalefet kazandığı yerlerde canını dişine takacak. Başka yolu yok. Halk sana güç bela şans verdi, bunu mundar edersen AKP bir sonraki seçimde %55 alır,
    burdaki trollcüklerin olmayan akıllarıyla ve 20 kelimelik "bilgi" dağarcıklarına maruz kalınır.

Çalışacaksınız başka yolu yok.

Bugünlerde zaten İyi parti ve Meral Akşener ile uğraşıyorlar, Çünkü sonraki seçimde yine kilit görevde olacaklarını biliyorlar.
    Önce onu yıpratıp bitirmek için pirana gibi saldıracaklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belo Betty -- 5 Temmuz 2019; 22:28:19 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.