Şimdi Ara

'Erdoğan'ın şansı kalmadı, her durumda kaybediyor!' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
4
Favori
15.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
125 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ldr1907

Yavaş ve İmam dışında diğer adaylara karşı RTE kazanır diyorum. Bu milletin cahilliğini hafife almayın.

Kanka yine 10 numara doğru dedin. Aynen katılıyorum, gerçi belli olmaz yine de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kararsızların çoğu bence akp ye verecekler. Utanıp söyliyememişlerdir nereye vereceklerine.

• quote:

Orijinalden alıntı: asi_mawi

Kararsızların çoğu bence akp ye verecekler. Utanıp söyliyememişlerdir nereye vereceklerine.

Yanlış.Gerçek akepeliler utanmaz

• Cumhuriyetin, Recep Tayyip Erdoğanı birinci göstereceğini sanan ışıklı Aydın bireyler konu açmış nuhahahahaha 😂 yenmişte yenmiş bişeyler hatırlatıyor mu 😂

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu anketler neden yapılıyor ben anlamıyorum. Erken seçim olmadığı müddetçe Tayyip 3. kez aday olamıyor. Erken seçim kesin de bizim haberimiz mi yok?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aslında erken seçim Akp'nin işine gelir. ama sırf chp istiyor diye buna evet diyemiyorlar.

2 sene de Türkiyenin ekonomik anlamda yolu daha da kötü olabilir. bugün ki seçim sonuçlarına göre daha çok oy kaybedecegini düşünüyorum ben.

• Dünyadaki 7 milyar insandan kura çeksek bundan kötü hale getiremezdi zaten ülkeyi. O yüzden rakip fark etmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: furandor

2002 den beri bir kaybettirmediniz ..ha gayret belki 2 dönem sonra .

"İstanbulu kaybeden Türkiye'yi kaybeder" Bunu hatırlamaktan çekinme olur mu?

23'de görüşürüz.

• Koyu bir rte ve akp karşıtı olarak boşuna umitlenmeyin. Bu milletin ne kadar cahil olduğunu sürekli unutuyorsunuz. İnsanlar twitter vs. sosyal medyadaki gördüğünüz insanlar değil. Rtenin hiç bir şekilde kaybedeceğini düşünmüyorum. Akp de yine 1. parti olur. Tek olabilir diye düşündüğüm şey akp+mhp'nin koltuk sayısını tamamlayamayip yanina deva, gelecek, vatan, saadet vs. partileri alması olur. Hatta iyi'yi bile alabilirler.

• Ekonomi sıfır çekiyor. Bu yeni gelen zamların da daha etkisini görmedik. Her şeye en az %8 etkisi olur. Ayrıca dolar bir lira daha arttı.

Sonbahara çok bomba gireceğiz. Bunların sonu çoktan geldi uzatmaları oynuyorlar. Bu çok açık

• 37% hayatından menun vergiler zamlardanda etkilenmiyolar demekki

• ekonomi yüzünden geldiler ekonomi yüzünden gidicekler.halk cahil olabilir ama aç kalınca bazı şeyleri anlıyor.

• İstanbul, Ankara'yı kaybettiker ve alım gücü hiç bu kadar düşmemişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProStr33t -- 4 Temmuz 2021; 6:46:36 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hulkibey

Bu anketler neden yapılıyor ben anlamıyorum. Erken seçim olmadığı müddetçe Tayyip 3. kez aday olamıyor. Erken seçim kesin de bizim haberimiz mi yok?

Muhalefetle anlaşıp yada HDP'lilerin vekilliğine dusurup ara seçimle 360a varabilir hükümet. Böylece istediği zaman erken seçim yapabilir ... Tabii Erdoğan TSK'nin kendisinin 2023 haziranında adaylığını ses cikartmayacagini görürse aday olabilir çünkü kim karşı durabilir ki başka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek_Kisilik_Muhalefet -- 4 Temmuz 2021; 7:6:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaciRomantik

Koyu bir rte ve akp karşıtı olarak boşuna umitlenmeyin. Bu milletin ne kadar cahil olduğunu sürekli unutuyorsunuz. İnsanlar twitter vs. sosyal medyadaki gördüğünüz insanlar değil. Rtenin hiç bir şekilde kaybedeceğini düşünmüyorum. Akp de yine 1. parti olur. Tek olabilir diye düşündüğüm şey akp+mhp'nin koltuk sayısını tamamlayamayip yanina deva, gelecek, vatan, saadet vs. partileri alması olur. Hatta iyi'yi bile alabilirler.

İyiyi bile alırmış, MHP nin 2 katı oy oranı olan partiyi sanki %3 oyu varmış gibi görmek,

bu ülkede seküler milliyetçilerin, terorist diyebilen Atatürkçülerin oy alabileceği yegane partiye İyi yi de alır diye yazı yazmak... yorumsuz.

• Gençlerin oyu çok önemli.

Gençler vicdanınıza sorun. Günde 10 saat çalışıp, 200 Euro değeri olmayan bir para verecekler. Yıllarca, yıllarca çalışıp ne bir daire, ne bir passat alacak parayı biriktiremeyeceksiniz. Zenginler, vergilerinizi yağmalayanlar etrafta rahat rahat gezerken, siz geçim sıkıntısı ile mücadele edeceksiniz. HEMDE DÜNYA BOLLUK İÇİNDEYKEN.

Gençler vicdanınıza sorun, gençler vicdanınıza sorun.
    Sırf parasınız, arabanız, eviniz yok diye terk edileceksiniz, reddedileceksiniz. Sırf bunlar yok diye önüne gelen kofti size zulmü reva görecek. Sırf bunlar yok diye her yerde ezilen, hor görülen olacaksınız.

Gençler dünya çok büyük bolluk devrinde. Sadece cömert, dürüst, eşitlikçi, demokratik bir lider takımı Türkiye ye para akmasını sağlar. Akan paranın belli adreslere değil, size gelmesini sağlar. Çalışınca kazanırsınız, gerçek anlamda kazanırsınız. Kazandığınızla istediğiniz somut cisme sahip olursunuz. Gençler bu ülkede imkanlarınız kadar mutlu olabilirsiniz. Bunun tek yolu para. Bunun size gelmesini engelleyenleri, sizin paranız ile artistlik yapanları kabirlerine gönderin gençler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Reaktans kullanıcısına yanıt

Senin o İstanbul'u kaybeden Türkiye'yi kaybeder dediğin seçimde Akp en yakın rakibine % 13 fark attı hatırlatmak isterim ..

1 tane bile seçim kazamamis birinin iktidar hayali kurması çok komik vesselam

• quote:

Orijinalden alıntı: sissil

Boşuna anket yapıyorlar.
    Bu anayasa ile rte birdaha aday olamaz.
    Zaten anayasaya aykırı aday olmaya kalkarsa daha çok oy kaybeder isterlerse denesinler.

Niye kimse bu anayasa işini gündeme getirmiyor arkadaş anlamıyorum. Herkes suspus bu konuda doğru düzgün konuşan görmedim ben.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.