Şimdi Ara

Erdoğan'ın önemli Rusya ziyareti öncesi , CHP li vekil meclisi karıştırdı. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
2
Favori
8.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Reaktans

E neden reddediyorsunuz siyasi ayağın araştırılmasını o zaman?
    A-R-A-Ş-T-I-R-I-N!
    Araştıramazsınız. Çünkü araştırmaya kalksanız akp diye bir parti kalmaz.

Alıntıları Göster
    Bu iş için mahkemeler var zaten, meclis mahkeme değildir.
    Varsa belgen sun mahkemeye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vollkan59 kullanıcısına yanıt
    Hiçbir partiye üyeligim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 4 Eylül 2020; 21:37:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha bu sabah malum kişi ana muhalefet partisine hakaret üstüne hakaret etti.Milli birlikten bahsedenler nedense dış politikada yapmış oldukları tüm beceriksizliklerin hıncını muhalefetten çıkartmaya çalışıyor.Oldu 2011'de ''Üç ay'a kalmaz gider'' mantığıyla Suriye iç savaşına bodoslama dalanda zaten CHP idi.Hatta Esad'a 'Kardeşim Esad' diyen,onunla ortak bakanlar kurulu toplantısı yapan,sınırdaki mayınları temizleten de hep CHP idi.2003 yılındaki Irak işgaline de zaten CHP destek vermişdi değil mi?Hatta hızını alamayıp ''Kahraman Amerikan askerlerinin evlerine sağ salim dönmeleri için dua ediyoruz'' diyende CHP genel başkanıydı.

Çok merak ediyorum yarın Putin'e hitabı nasıl olacak?İdlipte şehit olan 36 askerimizin kanı yarın bizzat görüşeceği Putinin ellerinde.KK'ya söylediklerinin aynınısı acaba Putin'e söyleyebilecek mi göreceğiz.Gerçi tüm Dünya Türk askerini Rusya vurdu derken bunu görmezden gelip ses etmeyenlerin yarın nasıl bir tavır takınacaklarını tahmin etmek zor olmasa gerek...

Seçimlerde bile kendilerinden olmayan herkesi terörist ilan eden,vatan haini ilan eden,hakaret üstüne hakaret eden,seçimleri kaybettiğinde hazmedemeyip seçimleri zorla yeniletenler gelmiş algı çekiyor.

Siz aynen böyle devam edin.Bu kutuplaştırıcı diliniz sizi eritiyor farkında bile değilsiniz..

• Burada önemli olan konu, zamanlama.

Yukarıda yaşanan bu olaylar, halk nezdinde, askeri kesimde ve dış basında nasıl yansır sizce bu birlik olmamız gereken günlerde.

Birlik olmamız gereken şehitlerimiz olduğu gece nerdeler 2 gün yoktular, Meclis hemen toplansın dediler o zaman nerede di birlik olmak?

Birilerinin keyfi gelince birlik olunmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Surpentor kullanıcısına yanıt
    Hukuk sistemimiz 1980 de farklıydı da bizim mı haberimiz yok? Hangi bağımsız seçilme? ABD mi burası?

Bir kaç çürük karar örnek tüm yargıyı zan altına sokmaz.

Terör örgütü PKK'nın elebaşı Abdullah Öcalan'ın İmralı'da ailesi ile görüşmesine dün bakanlık tarafından izin verildi.

Madem zamanlama önemli...Neden?

• quote:

Orijinalden alıntı: SultanApex

Merakımdan soruyorum. Akp'li arkadaşlar cvp verirse memnun olurum.

Bu üç tane çirkin söz Kılıçdaroğlu'na söylenince sorun yok, Erdoğan'a söylenince hakaret mi diyorsunuz?

Cumhurbaşkanı söyler, ona söylenmez mi? Hangi noktadasınız.

Yorumunuz ne?
    Konu sahibi ve sosyal medyadaki diğer fanatik akplilerden görüldüğü kadarıyla cumhurbaşkanı istediği kişiye istediğini diyebilir ama ona laf edilirse amaç farklıdır, altında bir şey vardır, chp hep böyledir falan.

Baksana bu volkan bir yanda chpye laf atarken bir yanda rteye laf etmemek için çabalamaktan ne yapacağını şaşırdı.

• radko kullanıcısına yanıt
    Yahu yalan söylemeyin arkadaş. Ben o akşam uyumadım.

Habertürk sabaha kadar yayın yaptı. Kaç saat toplantı sürdü?

Ucuz siyaset yapmayın.

• Konu açan, şehide, apo ya sayın diyen kimdi??

• Gundem çok yogun ama cumhurbaskani Rusyaya gitmisken Avrupanin iki kati ucrete dogal gazi neden aldigimizi da sorsa.
    En son Bulgaristan, Risya doglagazi için yuzde 40 indirdim aldi.

En son 5 kuruşluk açmıştı Kemal bey malum şahısın ederi değil ama :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bunları anlamak mümkün değil. mit elemanını deşifre ederler ilk önce bunlar sahip çıkar gazeteciye,mit tırlarını durdururlar yine bunlar savunmaya çıkar,heval avlarsın sihayla yine bunlar çıkar sahaya. Affedersin ama herkes önce aynaya bakacak sonra ağır kelam edecek! ülke racon diyarına döndü!
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Bu volkanın çok mesajı var, hakaret etmeyi de seven bir üye kendisi. Troll değil de ciddi ciddi bu kafada olduğunu düşünüyorum.
    Zaten ciddi hocam. Böylelerine not düşüyorum. Düştüğüm notu özelden atabilirim isterseniz, burdan atarsam ortalık karışır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surpentor

Terör örgütü PKK'nın elebaşı Abdullah Öcalan'ın İmralı'da ailesi ile görüşmesine dün bakanlık tarafından izin verildi.

Madem zamanlama önemli...Neden?
    Yahu sevgili arkadaşım bak şimdi;

Bu söylediğin, apo köpeğinin ailesi ile gorusturulmesinin, bugün veya dün her ne ise, ülke ve dünya gündemini en ufak etkileyen bir olayı mı var?

Yani bu bölüme bundan dolayı yazmıyorum. Dikkat edersen yukarıda da bazı mesajlara bilerek cevap yazmıyorum. Çoğu 15-16 yaşında genç kardeşlerimiz. Doğruyu eğriyi zamanı gelince anlarlar.

Bu slogonist, baştan teslim olmuş, on yargı ile dolu söylemleri bırakın/bıraksınlar.

Ben yine de gereksiz tartışmalara girmeyeceğim ve sadece önemli zamanlarda yazmayı ilke edinecegim.

Bundan sonra böyle. Geri kalan ne yaparsa yapsın.

• Lafı eğip bükmeden konuşmuş
  • Veronicaa kullanıcısına yanıt
    Not sistemini ben de kullanıyorum. Hatta notum var dediğim birkaç akpli laf atmaya kalktı ama "forumdaki sistemi kullananlara mı söylüyorsun" falan deyince kaçtılar.

Volkan ve benzeri için arada ss alıyorum sonradan yüzlerine vurmak için ama bilgisayar bozulunca silindi.

Bu volkan bir tartışmada iyice sıkışınca hakareti basıp bloklamıştı beni.

Baksana volkan hala konuda nasıl çabalıyor. Yok 15-16 yaşalarındalarmış sonra doğruyu anlarlarmış. Kendi yazdıklarına hiç bakmıyor. Doğru olan chpli vekil durup dururken laf etmiş gibi algı konusu açıp sonra önce rtenin laf söylediği ortaya çıkınca laf çevirmek oluyor galiba.

Zaten bu volkan forumdaki en fanatiklerden biri, üstelik hakarette ediyor bolca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 4 Mart 2020; 19:28:54 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.