Şimdi Ara

Erdoğan'ın Korumalarına Tutuklama Kararı Çıkartılmış (ABD) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
2
Favori
6.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu forumda olsun ülke içinde veya dışında taşnak hınçak asala pkk lar: salyalarınızı silin bir milletin uyanışına şahit oluyorsunuz. büyük ermeni devleti hayalinizde sizlerle batıyor. iyi seyirler.

abd nin türkiyeye dosthane yaklaşmasını beklemek saflıktır. adam petrol ile zengin olmuş, türkiye güçlensinde benim petrolüme ortak olsun mu diyecek. abd nin yaptığı normaldir beklenir. ben tayyibi öldürmediklerine şükrediyorum. 3-5 koruma nedir tekrar gitmezler abd ye olur biter. adamlar esas tayyipi öldürmenin derdinde.
  • Çocuk gibi birbirinizi yemeyin. Cumhurbaşkanının o saatte orada olacağı belli, PKK'lılara o saatte orada olmak için izin veren ABD'li makamlar bu olayın sorumlusu ve en büyük skandalın sahibi. O göstericileri de RTE nefretinizden melek yaptınız, neymiş demokratik hakkını kullanıyormuş. Ilk olarak bir Türk vatandaşının kafasını yardılar, daha sonra da hedef göstermeden slogan atmaları gereken yerde korumalara 'Ne oldu burası Türkiye değil, hiçbir şey yapamazsınız' gibi söylemlerle ağır tahrike çevirdiler sözde demokratik haklarını. Bunlar demokratik hak falan değil. Zaten videoyu izlerseniz en çok tahrik ve provakasyon yapan göstericiler kavga çıkınca en önden kaçanlar oldu, yine kendi sözde dava arkadaşlarını mağdur ettiler. O videoyu da içimin yağları eriyerek izledim. O kadar tahriğe az bile yaptılar. Bütün mevzuyu videonun sonundaki dayının sözleri özetliyor aslında, o dayıya da helal olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• yahu Allah aşkına şu pkk lıları savunmayın, bu kadar da düşmeyin be.

ana muhalefet misiniz ana düşman mı belli değil, fetöyle birlik olursunuz, pkklıları savunursunuz. bu mudur sizim muhalefetiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OSMANLI TEAM

Senide nedense pkk lılar artılamış nedendir acaba ?

Ya sen hiç konuşma sende nasıl bi insansın biliyorum hatırladım zaten...

Sattığım iphone 6 plus'a 1200 gibi komik rakamlar teklif etmiştin 3 ay önce falan. Ha bu konuyla alakası yok ama nasıl bir insan olduğunu gösterir en azından.

İsmin de nerden aklımda kaldıysa nicke bak zeka akıyor

• Sirchade kullanıcısına yanıt
    hahhaa
    Hemen konuyu farklara çekmeye çalışmalar felan yemez güzelim

Konumuz ile alakası olmayan bir şey söylüyorsun sonra da konuyla ilişkisi yok diyorsun

Daha 18 yaşındasın büyümen lazım senin daha :)

Ayrıca cihaz hâlâ satılmadı galiba
  • Lotusx L kullanıcısına yanıt
    terbiye lafını kullanacak en son kişi sensin.

Ben çok iyi anladım merak etme senin karakterini de şerefini de ben biliyorum merak etme sen..

Ben sana pkk sempatizanısın dedim mi? ortaya bir laf attım sende üstüne alındın neden üstüne alındın ?

sizin yüzünüzden ülke bu durumda senin çobanın yürüyüşte koş sende katıl.

sen beni güldürdün ALLAH da seni güldürsün ne diyeyim yaşın daha 17-18 git okulunu oku sen üniversiteni vs. bitir sonra konuşalım ..

Ayrıca lütfen alıntılama bildirim geliyor boşuna zamanımı harcıyorsun.
  • bu sevinçten anladığım kadarıyla pkk destekcileri, erdoğan'dan daha sevimli geliyorsa size
    orada senin kardeşini, abini, bacını öldürenler, genececik öğretmenlere kıyanların destekcileri var
    o atılan dayağa içinin yağları erimiyor ve amerikanın bu kararına seviniyorsan, kan testi yaptır.

daha da konuşmak istemiyorum bu konuda.
  • Lotusx L kullanıcısına yanıt

Güldürdün beni çocuk
  • quote:

Orijinalden alıntı: DonhanımNaber

yahu Allah aşkına şu pkk lıları savunmayın, bu kadar da düşmeyin be.

ana muhalefet misiniz ana düşman mı belli değil, fetöyle birlik olursunuz, pkklıları savunursunuz. bu mudur sizim muhalefetiniz?

FETÖ'yle birlik mi oluyoruz? İnsan şunu yazarken utanır be.
  • Bir grup it sürüsü her ne olursa olsun ülkemizin Cumhurbaşkanına bebek katili damgasını vurmak istiyor ve gerekeni yapıyor korumalar az bile yapmışlar bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • OSMANLI TEAM kullanıcısına yanıt
    Farklı yere çekmedim sen alacağın lafı aldın sıkıntı yok çok dolanma ortalıkta

Ayrıca senin muhteşem pazarlık ahlağınla 1200 teklif ettiğin cihaz 1550'ye satıldı 1 hafta sonra

• cabriyo kullanıcısına yanıt
    Adamların anayasasının en başında, 1. maddede, yürüyüş, protesto ve ifade özgürlüğü güvence altına alınıyor. İzin filan almaya gerek yok. Bu özgürlükler burada hiç bir zaman olmadığından, bir türlü aklınız almıyor bu işi...

• enizam E kullanıcısına yanıt
    Ne kadar vatan haini var ülkemizde inanamıyorum. Popüler yorumlara bakıyorum herkes katil abd yi desteklemiş.

Orda sıradan bir protesto olmuyor terör örgütü olarak görülen bir grubun itleri Türkiye Cumhurbaşkanına hakaret edip birşeyler fırlatıyor ve abd polisinin sayısıda çok çok yetersiz yani bilinçli yapılmış bir senaryo olarak görüyorum. Bazı kafasızlar demokratik hak demiş hala terör gruplarının demokratik hakkı filan olmaz.

Abd ye destek veren ülke düşmanlarına sorum şu, trump Türkiye ziyareti yaparken Türk polisi hiçbir önlem almasa ışid mensubu kişilerde trumpa bu kadar yaklaşıp birşeyler fırlatıp hakaret etse sizce abd korumaları ne yapardı? Bence vururlardı çünkü karşında terör grubu bayrağıyla duran bir grup it sürüsü var canlı bombada olabilir başka bir silahta hiçbir itin canıyla Türkiye Cumhurbaşkanın ki karşılaştırılamaz bile.

• Scheisse kullanıcısına yanıt
    Gerçekten tehlike varsa, önce başkanın üstüne yatıp korumaya aldıktan sonra silah kullanırlardı. Ama gidip tekmelemezlerdi. Üstüne yürüyüp tekme atacaksa bar fedaisi olsun, koruma değil. Ya o protesto asıl saldırıyı gizlemek için yapılsaydı? Tüh aldatıldık yine?
    Kaleci çıkıp karşı takımın kalesine koşuyor mu? Ne taraftan baksan hatalı yapılan. Haklı çıkarmaya çalışan kendini aldatır...

• enizam E kullanıcısına yanıt
    Asıl sen kendini haklı çıkarmaya çalışma yada kandırmaya Karşındaki terör grubu korumalara ordaki Türk vatandaşlarına birşeyler fırlatıp saldırırken korumalar napıcaktı orantısız güç kullanıp silahla hepsini geberticekmiydi, abd polisinin yerine geçip kelepçeleyip gözaltına mı alacaktı, elleri armut toplar gibi dayak mı yicekti yoksa kendinimi korucaktı. abd kuklası satılmış medyaları izlemeyi bırakıp aşağıdaki videoya bakarsan kimin önce saldırdıgı açıkca görülüyor. Korumaların müdahale etmeden önce abd polislerine problemi anlattıgınıda görebilirsin.

https://www.youtube.com/watch?v=q5rLOcGCBCM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scheisse -- 17 Haziran 2017; 10:6:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: enizam

Adamların anayasasının en başında, 1. maddede, yürüyüş, protesto ve ifade özgürlüğü güvence altına alınıyor. İzin filan almaya gerek yok. Bu özgürlükler burada hiç bir zaman olmadığından, bir türlü aklınız almıyor bu işi...

hocam bak sen hala olayı anlamamışsın. hukuki olarak abd de silah sahibi olmakta serbest ama silahla adam öldürmek yasak. yani yürüyüş serbest ama hukuki açıdan içeriğini bildirmen gerekir. yoksa al eline küfürlü pankartı veya ışide destek pankartı al çık bakim abd de ne yaparlar. bana düzgün cevap veremeyeceksen konuşma yani kendi cevabını önce bir kendin düşün. yani bina yapmak serbest ama demiridir çimentosudur projeyi onaylatırsın bir yere. yani bu kadar basitleşmeyelim düşün öyle cevap ver. orada hiçbiryerden izin alınmamış, izin almaya gerek vardır, izin almaya gerek yok diyip kafadan atmayın.

• cabriyo kullanıcısına yanıt
    Amerikada hiç kimse o protestonun izinsiz olduğunu tartışmıyor. Belli bir sayının altında kişiyle yapılan toplantıları bildirmeye gerek yok, ne için olursa olsun, icabında Trump'un atalarının hatrını sor, engellemezler.

Olacağı şu:

Bir dahaki ziyarete korumalarına dokunulmazlık vermiyoruz, beğenmiyorsan gelme, çok da şeyimdeydi diyecekler daha diplomatik bir dille...

Bir de o korumalar bundan 5-10 sene sonra bile bedava zorunlu amerika seyahati kazanabilir, eğer yanlış ülkeye tatile giderlerse...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizde protesto yasak ya amerikayi turkiye sanip saldirarsan olacagi o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enizam

Amerikada hiç kimse o protestonun izinsiz olduğunu tartışmıyor. Belli bir sayının altında kişiyle yapılan toplantıları bildirmeye gerek yok, ne için olursa olsun, icabında Trump'un atalarının hatrını sor, engellemezler.

Olacağı şu:

Bir dahaki ziyarete korumalarına dokunulmazlık vermiyoruz, beğenmiyorsan gelme, çok da şeyimdeydi diyecekler daha diplomatik bir dille...

Bir de o korumalar bundan 5-10 sene sonra bile bedava zorunlu amerika seyahati kazanabilir, eğer yanlış ülkeye tatile giderlerse...

bende protesto edildiğini tartışmıyorum bunların protesto etmesi doğaldır, olabilir. ama içeriği önemlidir. hukuk bunu der hukukçuluk yapan arkadaşım durum bu. önce hukuk diyordun. ki bu protestocular pet şişe fırlatmış vs sanki bana orada melek gibi durdular oyunu yapma.

hukuku bir kenara bırakırsan ki trumpa laf söyle birşey demezle diyorsun, ki burada abd liler hollandalılar almanlar tayyibe karşı protesto düzenlemiyor. sen şunu düşün trumpın her gittiği ülkede o ülkedeki el kaide ışid çiler protesto ediyor. hoplatırlar onu. buradada abd nin desteklediği, türkiyenin terör örgütü pkk adı altında türkiyeyi protesto ediyor. bana abd cumhuriyetçi grubu türkiyeyi protesto için toplanmamış orada.

bu oyunları bırakalım. ankadara gar patlamasındada dedinizki çocuklara yardım için oyuncak yapıp satıyorlardı çocuklar için toplanıldı dediniz. o patlamada ölen bir kızın bir odada kaleşnikof şarjörüne kurşun dizerken fotosu çıktı sonra. bu işleri bırakacan. insanlıkmış çocukmuş hukukmuş bunların arkasına saklanmayın sizin derdiniz bunlar değil.

• İyi olmuş. Bu arada ak troll bloklamak için güzel bir konu bayağı doluşmuşlar buraya korumaları savunmak için
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.