Şimdi Ara

Erdoğan'ın Grup Konuşmasında 'Çocuklarım AÇ' Diye Bağıran Adam Susturuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ak Parti hükümeti, Yavaş yavaş yolun sonuna gelirken AKP Genel Başkanı Erdoğan'ın bugünkü grup toplantısında bir vatandaş "15 Temmuz'a katıldım diye beni işimden ettiler, çoluğum çocuğum aç, bana yardım edin" dedi. Tabi orada her şeyi duyan Erdoğan bunu duymamazlıktan geldi ve kaldığı yerden devam ederek CHP'yi fetöculuk ile suçlamaya devam etti.

• Kurban olduğum allah şu fetöcü tayyibi karşıma çıkarsın. Bana imkan verilsin tayyibi 200 yerinden bıçaklayıp öldürmezsem namerdim.
    Ondan sonra isterse öldürsünler bu ülkenin şehidi olurum. Fakat tayyip cehennemin dibini boylar. Bu kadar insanın hakkını hiçbir şekilde ödeyemez. En azından vatanımı bir hain pislikten kurtarırım.
  • Cok yakinda o kadar cok ses cikacak ki susturamayacaksiniz
  • Nasıl girmiş ve nasıl saldırmamışlar ve dahası nasıl tutuklanmamış ?

En ufak şeyde hain oluyorsun ve oradaki adamlar sana saldıracak düzeye geliyor ..Nasıl bir sey olmamış şaştım doğrusu. Oyun falan olmasın bu ? Bakın aslında biz eleştiriye açığız falan demek istiyorlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 konu daha açıldı ama pek ciddiye alan yok forumda galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neroavalon -- 12 Şubat 2020; 21:25:30 >
  • nerede düşünce özgürlüğü?_
  • quote:

Orijinalden alıntı: neroavalon

2 konu daha açıldı ama pek ciddiye alan yok forumda galiba
    CEĞAPE zihniyetinin ahira cevirdigi camiler olsaydi dikkat cekerdi..

• quote:

Orijinalden alıntı: neroavalon

2 konu daha açıldı ama pek ciddiye alan yok forumda galiba
    Alistik artik, normal geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurban olduğum allah şu fetöcü tayyibi karşıma çıkarsın. Bana imkan verilsin tayyibi 200 yerinden bıçaklayıp öldürmezsem namerdim.
    Ondan sonra isterse öldürsünler bu ülkenin şehidi olurum. Fakat tayyip cehennemin dibini boylar. Bu kadar insanın hakkını hiçbir şekilde ödeyemez. En azından vatanımı bir hain pislikten kurtarırım.
  • Hocam yorumunu sil yada düzenle bence. En ufak fırsatta cimer'e şikayet eden tipler mevcut burada.
  • TalihsizSerüvenci T kullanıcısına yanıt
    Cimere ilettim bu gönderini.

• Reaktans kullanıcısına yanıt
    İstediklerini yapsınlar. Herkesi içeri tıksalar şuanda 60 milyon mahkum olurdu. Tayyip gibi ülke başına bela kişiler ülkenin başında çok fazla duramaz zaten. Bir gün onun da belası gelir.
  • NoyanDervis kullanıcısına yanıt
    Selam da söyle belki bulurlar. Belçikadayım buyrun gelin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.