Şimdi Ara

Erdoğan'in BBC'ye verdiği röportaj (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
3
Favori
16.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
197 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: y.e.c.

6:20 Rahat olun batida sizde rahat olun.. Kadin tamamen taraflı yoneltici sorularla laf sokmaya çalışıyo. Cevap net rahat olun.. Forumun yas seviyesi oldukca genc belliki eskiyi bilmeden simdiyi elestirmeyi sadece elestirmeyi maharet biliyo.. Gencler sizde rahat olun..
    Rahat olun atı alan üsküdarı geçer biz yine oyları hallederiz diyor yani.

Taktınız yeniler bilmeze asıl eskiler neyi bilir onuda araştırmak gerek. Tutturmuşlar su yoktu şu yoktu bo yoktu diye eskiden teknoloji de yoktu şimdi varda bulan akp mi reisin mi?

Soma olayında da başkaları suçlu dimi akp tertemiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edirneli86 -- 16 Mayıs 2018; 23:24:39 >
  • Adam ne güzel lafı koyuyor açısı muhalefet yandaşlarından çıkıyor gelse gülme birde alaycı alaycı videoyu paylaşmış sorulan sorudan sonra bekliyor sitede eklemiş sizin Kemal konuşmaydı pot üzerine pot kurardı adam hazır cevap lafı spikeri vuruyor açısı sizden çıkıyor hayırdır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: subaortik

Soruları sözcü cumhuriyet birgün odatv sayfalarından copy paste yapmışlar saçma sapan sorular kendilerince gerçekler üretmişler en komiğide erdoğanın abdüllatif şeneri ciddiye alacağını sanmaları karşısında kk var sanıyorlar..
    https://youtu.be/I92r5a1prHw

bu adam hafife alınmayacak biri mi? kaç yıl erdoğanın yanında çalışmış, bugün olanları adam 6 yıl önceden biliyor.
  • ESER14 kullanıcısına yanıt
    Hayırdır RTE ile süt kardsimiydin benim tanıdığım demişsin adam iş peşinde sizin kişi çamur at izi kalsın

• quote:

Orijinalden alıntı: y.e.c.

6:20 Rahat olun batida sizde rahat olun.. Kadin tamamen taraflı yoneltici sorularla laf sokmaya çalışıyo. Cevap net rahat olun.. Forumun yas seviyesi oldukca genc belliki eskiyi bilmeden simdiyi elestirmeyi sadece elestirmeyi maharet biliyo.. Gencler sizde rahat olun..
    Dahi anlamındaki -de'leri ayrı yazacaksın dedecim,eskiler bilmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

https://youtu.be/I92r5a1prHw

bu adam hafife alınmayacak biri mi? kaç yıl erdoğanın yanında çalışmış, bugün olanları adam 6 yıl önceden biliyor.

Alıntıları Göster
    c.başkanının ciddiye alması gereken biri mi? hele hele şenerin şahsi sorunları olduğu halde..

• Herseyden once...

Insan olan once bir utanir. Yil olmus 2018. Sen gelmis basit bir roportaj yapacaksin. BBC'ye, Ingiltere'nin resmi devlet kanalina cikmissin Cumhurbaskani sifatiyla ama Ingilizce konusmaktan acizsin.

3 yasindaki krese giden cocuk bile Ingilizce konusuyorken bu sahsiyet Ingilizce soruya Turkce karsilik veriyor. Pes. Tum rezilligi gormeme gerek kalmadi, 25. saniyeden sonra kapattim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C0609E675 -- 17 Mayıs 2018; 2:18:3 >
  • Drakeshark D kullanıcısına yanıt
    Bir şey diyecem ya niye ağlıyorsun agliyacaksan oynamayalim kardeş adamlar yapar karşı kesimde yapmıyor mu yapıyor biz sosyal medya kullanalım sıkıntı yok onlar kullanmasin vay efendim cahil ağla bu arada komik oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: edirneli86

Ne oldu forumun hali ne sizin aynaya bakaak yüzünüz mü var. Aam çatır çatır doğruları söylerken zorunuza gidiyor değil mi?

Alıntıları Göster

Çatır çatır sordu ha

• Soruların özenle hazırlanmış olduğu çek belli. Zaten BBC denen kurum tam bir Türk düşmanıdır. Tıpkı CNN gibi, FOX gibi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: NETHRON

Hocam niye boş cevap veriyorsunuz ben taraf tutmuyorum aktroll diyorsunuz üyelik tarihimden bu güne kadar günde en az 3 konu üste çıktı herhangi birine yorum dahi yapmadım. Bahsettiğiniz gibi aktroll olsam eski mesajlarıma bakabilirsiniz. Düşünce yapısı olarak kemalistim ama ülke ile bir konuda bu tarz şeyleride doğru bulmuyorum. Farkındaysanız verilen cevapları savunmadım soruların yanlış olduğunu belirttim aynı şekilde rte ye degil kk yada gelse bu tarz bir soru aynı şeyi savunacağım sizin yaptığınız şey şu. Fenarbahçelisiniz galatasaray real madridle maç yapıyor siz reali tutuyorsunuz. Kaldı ki bunu yaparkende uslubunuz yanlış
    mesaj 0 gözüküyor. bilgisayar forumlarına yazılan mesajlar sayacı arttırırken konu dışına yazılanlar arttırmaz. demek ki sadece konu dışına yazmak için üye olmuşsun. ayrıca futbol takımı gibi parti tutanlar akp seçmeni cahillerdir. senin ise ne olduğun belli değil bence akp lisin. yok değilse daha kötü çünkü kafası karışık adam en tehlikeli adamdır. açık ve net adam ise ne istediğini bilen aklı başında kişidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HACl -- 17 Mayıs 2018; 9:52:51 >

• Soruların nerden geleceğini bilmeden buraya cıkmak cesaret işidir. Zaten her liderde buraya cıkmaz cıkamaz. Cıkarsada aynı goruste ise cıkar. Reise 10 puan veriyorum. Gonul istediki catır catır ingilizce bilsin ama konusmasın. Son denemine girdi yaslandı. Bakalım yerine cıkacak adam gelcekmi? Zor su kısa surede.
  • Bbc ye hakaret edip İngiltere den para istemek nasıl bir midesizliktir çözemedim.

• Yahu hepsini geçtim... Tam seçim öncesi Akşener yada Muharrem İnce Chatham House a gitseydi, orada konuşma yapsaydı, Kraliçe nin huzuruna çıksaydı.. bu gün Türkiye de neler konuşuluyordu..

görünen o ki Kıbrıs'ı verdi geldi reis.. sırf bir seçim daha destek için..
  • ben 2006 yılında yapilan reform hareketlerin ecevit zamaninsa yapildigini, avrupa birligi sureci icinde atilan adimlarla hep ekonomik hem.saglik alaninda geistirigimzi soyledigimde 20 yasindaydim ve bana gulmuslerdi buyuklerim, suan hepsi dedigime geldi bu adam turkiyeyi belediye gibi.yonetiyor vizyon yok partisinin devleti yonettecegi politka yok, vay halimize

• Çok laubali konuşmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C0609E675

Herseyden once...

Insan olan once bir utanir. Yil olmus 2018. Sen gelmis basit bir roportaj yapacaksin. BBC'ye, Ingiltere'nin resmi devlet kanalina cikmissin Cumhurbaskani sifatiyla ama Ingilizce konusmaktan acizsin.

3 yasindaki krese giden cocuk bile Ingilizce konusuyorken bu sahsiyet Ingilizce soruya Turkce karsilik veriyor. Pes. Tum rezilligi gormeme gerek kalmadi, 25. saniyeden sonra kapattim.
    Erdoğan'ı sevmem ama o konudan vuramazsın bence Türkçe röportaj vermesi çok yerinde bizi başkalarının dili ilgilendirmez devletin başı gittiği her yerde kendi dilini konuşmalı biz onlara değil onlar bize ayak uydurmalı
  • "yaw hanfendi".. Sonrasını izlemedim.

• Bbc denen kanal sinsi çok arkadan vuruyor. Eleştiriyor ingiliz propagandasi cok yapar fln. mosmor ederler adami kim olursa olsun

• Çünkü çoook cevabını veremeyeceği soru var :)) yemez aga yemez.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.