Şimdi Ara

Erdoğan'in BBC'ye verdiği röportaj (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
3
Favori
16.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
197 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yavudi kizi avatar yapmandan anladim ben seni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeforeIforget -- 16 Mayıs 2018; 16:40:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helal olsun reyiz arkandayız. Adamsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tek_Kisilik_Muhalefet

quote:

Orijinalden alıntı: mbs02

Yani hocam o kadar övdüğünüz kişiye oy vermediniz demekki. Kusura bakmayın ama RTE düşmanlığı forumun büyük bir kısmını kör etmiş muhabiri savunacağım diye dört dönüyor sizce de İnce'den Meral'den örnek verseydi daha mantıklı değil mi? Yıllar yıllar önce partiyi bırakmış şimdi de olmadık işler yapan birinin sözlerini söylüyor size ne diyecek yani gerçekten tam tabiri ile saçmaladı kadın

Ha bir de kazanmak için çabalıyorsunuz dedi aynı Reha Muhtar "efenim tüneli kaçmak için mi kazmışlar"

tamamda hiçbir kanalda çıkmayan tanımadığım birine neden oy vereyim, şimdi halk tv'de çıkıyor ne dediğini biliyorum o yüzden aday olsaydı verecektim diyorum çok eskiden diğer sivaslı m. yazıcıoğluna veriyordum hiç ilerleme göstermediği için ve darbe iddiaları-kapatma davaları nedeniyle başka partiye vermeyip AKP ye pasif destek vermiş oldum böylece

şimdi mecburen M.Akşenere vereceğim RTE ve bahçelinn antidemokratikbir şekilde yok etmek istedikleri için... mecburen diyorum çünkü onunda demokratik biri olmadığını tahmin ediyorum....

BBC niye diğer adaylardan örnek vermedi diyorsun, diğer adaylar daha yeni çıkmaya başladı... 2.si Bu seçimde olması gereken aday Abdullatif şener'di K.kılıçdaroğlu kendisininin ve partisininin daha fazla kazanacağını düşünerek yanlış aday seçti

Alıntıları Göster
    hocam bu benim görüşüm
    nasıl ki 2002'de Ak Parti proje partisiyse (bu gün o kalıptan çıktı yalnız)
    Meral de şimdi proje hemde feto projesi

• quote:

hocam bu benim görüşüm
    nasıl ki 2002'de Ak Parti proje partisiyse (bu gün o kalıptan çıktı yalnız)
    Meral de şimdi proje hemde feto projesi

AKP nin proje olduğunu söyleyip ( hemde dış bağlantılı ) hala AKP ve RTE diyebiliyorsun

Meralinde fetö projesi olup karşı çıkılması gerektiğini söylüyorsun

Fetö nedir AKPnin dostu... f.gülen kimdir 1962 de komünizle mücadele için devlete sokulan bir kişi

fetö terör örgütü olarak ne zaman ilan edilmiş darbeden sonra.. peki darbe mahkemeleri sona erdi mi? yoo hayır belki mahkemeler tersini söyleyecek

fetö'yü dünyada terör örgütü sayan 1 ülke var mı? yok... bu iddiaları kabul eden 1 ülke var mı , yok.... kimler diyor AKP , medyanın %99unu ele geçiren AKP medyası söylüyor

BUGÜN TERÖRİSTBAŞININ AVUKATLARI HDP DE VE CHP DE MİLLETVEKİLİ .100BİN KİŞİNİN KATİLİ RAHATÇA SAVUNMA YAPABİLİYOR

BENİM İÇİN KİM FETÖCÜ UMRUMDA BİLE DEĞİL... BİRİNİN FETÖCÜ OLMASI BİLE BENİ İLGİLENDİRMEZ HDP'DE O KADAR PKKLI VAR HATTA AKPDE CHP BİLE PKK LI VAR ONLAR BENİM İÇİN DAHA ÖNEMLİ 100BİN KŞİNİN ÖLÜMÜNE NEDEN OLMUŞLAR 100DEN FAZLA ÜLKEDE TERÖR ÖRGÜTÜ OLARAK GÖRÜLEN BİR ÖRGÜTE SEMPATİ BESLİYORLAR

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Konuyu açan arkadaş keşke kendin videoyu izleseydin. Adam gayet guzel cevap veriyor, kadin duvara toslayinca hemen baska soruya geciyor nükleer silah konusunda özellikle. Sırf Erdoganı gömmek için acilmis baslik ve ardindan videoyu bile izlemeden gaz veren yancılar. Sırf sizin gibilerden tiksindigim icin tereddut ettigim halde ak partiye oy verecegim. Orda ülkemizi temsil eden biri var neyi alaşagı etmeye çalışıyorsunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oha bu nasıl üslüp, izlerken utandım yemın ederım. Ya lı malı sanki mahalle arasında konusuyor. Hele yüz ifadesine bakın nasıl kinli kinli bakıyor.
  • Hahaha rezilliğe bak, sorulan sorulara cevap veremeyınce hemen konuyu degısıyor. Hiçbir soruya cevap verememiş, soruya soruyla cevap verıp alakasız sözler soyluyor.

İşte insan eğitimsiz olunca boyle rezıl olur. Bunlar yuzunden turkıye de rezıl oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 16 Mayıs 2018; 18:7:45 >
  • Bizim yandas kanallardaki danisikli dovus röportajlara alismissiniz. Dünyada bu olay böyle. Garip bir durum yok. Gazeteci sıkıştırır. İsi bu.

• Orası elinde tuttuğu basın olmadığı için az sinirlenmiş. Normalde sorulacak tüm soru, cevapları ile birlikte kendisine sunulmalıydı.

Ve röportaj tüm ülke ve dünya genelinde ki mandıralarda 4k hd ve 3d ile birlikte canlı verilmeliydi yapıyorsanız bir işi doğru düzgün yapın eyyyyyyy BBC...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jacobıan

vallahi rezalet gazetecinin sürekli tc cumhurbaşkanının sözünü kesmesini mi, yoksa sorulara hakaretle cevap veren iki kelimeyi bir araya getiremeyene mi söylenmeli. REZALET.
    İngilizcesi welcome ve one minute den öteye giteyen birine artık propter ile mi anlık tercüme ile mi anlatılıyor sorular araya girme sıkınıtılı oluyor.

O da iniglizce bilse spikerin tepkisini yakalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edirneli86 -- 16 Mayıs 2018; 18:44:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhani

Sırf muhalefet olsun diye bence sacmalamayin. Cumhurbaşkanı çok iyi İngilizce bilse bile TÜRKÇE konuşmalı. Bunun Cumhurbaşkanının kim olduğu ile alakası yok.

Alıntıları Göster
    Yala yala yala sen dondurma mevisim de açıldı yala . akp trolu seni.
  • quote:

Ama kadın iyi saçmalamış Abdüllatif Şener hangi sıfatla cevaplanacak adaylardan örnek verseydi bari.

Tabi bu forumun hali ortada oluğu için klasik yorumlar geliyor o kadar.
    Ne oldu forumun hali ne sizin aynaya bakaak yüzünüz mü var. Aam çatır çatır doğruları söylerken zorunuza gidiyor değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Abyss

Videoyu baştan sona izledim. Terslediği yok ve verdiği cevaplar yerinde, doğru. yalan başlık açıp propaganda yapmak yerine videoyu izleyip paylassaydın daha iyi olurdu güzel kardeşim.
    gayet iyi yalıyorsun devam et başarılar seninle olsun.
  • kaça anlaştın ? Ahmet hakan gibisiniz fırıl fırıl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammet atış

Olunur da bu kadar hain bir düşünce yapısı olmaz.Kadının provakatif sorularına daha nasıl cevap verilmesi gerekiyor ?.Nükleer silahlanma ile ilgili çuk kadına oturtmuş.Siz hala yok cevap veremedi.Yok eveledi geveledi diye konu açmışsınız.Adamı sevmeyebilirsin de bu kadarda alçalmanıza gerek yok.
    zekana hayranım. Sen git kandil gecesi müslüman öldüren amöerikaya teşekkür et israilden ödül al gel burda siz de nükller var ne olmuş yani de.

Sizin gibiler oy veriyor önüne kuru ekmek koysan ekmek var ya başka ne istiyorsunuz dersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: edirneli86

Yala yala yala sen dondurma mevisim de açıldı yala . akp trolu seni.

Alıntıları Göster
    Sen dilini bir sil ne trolu kpk. Ben Erdoğan dan bahsetmişmiyim. Oşt! Az ötede havla!

• Soruları sözcü cumhuriyet birgün odatv sayfalarından copy paste yapmışlar saçma sapan sorular kendilerince gerçekler üretmişler en komiğide erdoğanın abdüllatif şeneri ciddiye alacağını sanmaları karşısında kk var sanıyorlar..
  • Benim tanıdığım Erdoğan seçim öncesi batı ülkelerine esip gürlerdi ama gidip para istediğine göre durum çok vahim.

Valla bu İngiltere ziyareti beni çok ürküttü.

• 6:20 Rahat olun batida sizde rahat olun.. Kadin tamamen taraflı yoneltici sorularla laf sokmaya çalışıyo. Cevap net rahat olun.. Forumun yas seviyesi oldukca genc belliki eskiyi bilmeden simdiyi elestirmeyi sadece elestirmeyi maharet biliyo.. Gencler sizde rahat olun..

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.