Şimdi Ara

Erdoğan'in BBC'ye verdiği röportaj (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
3
Favori
16.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
197 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Erdoğanı hep eleştiririm. Yine eleştireceğim. Ama hakkınıda verelim söyledikleri haksız da değil.

Devleti temsil edecek şahıslara kibar konuşma eğitimi veeilmesi lazım. Hart hurt olunca böyle oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne diyelim, "diploma şart".

• 16. Luiye benzetmeye basladim bizim c.baskanini. Sonu da ona benzeyecek gibi.

• Soruya soruyla cevap vermeler
  • Bence gayet mantıklı cevaplar vermiş Kazanmak için çok cabaliyorsunuz "kaybetmek için mi çabalayalım "

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yorumlara bakılırsa burdakilerin yarısı videoyu izlememiş. Konuyu açan arkadaş da nasıl erdoğanı gömebilirim diye açmış ve kadına hakaret ettiğini ifade etmiş.

Uzun halini de izleyin bir zahmet ki sadece bu 6dklık sürede bile kadının nasıl saldırgan ve tahrik edici sorular sorduğunu görebilirsiniz. Hedefi ters köşeye yatırmak değil bildiğin muhalefet ağzıyla erdoğanla tartışmak. Yüzde 40 gibi bir desteğiniz var diyor. E muhalefet anketleri akp oyunu yüzde 40 yandaş anketler ise yüzde 60 gösteriyor. İkisinin de gerçek olmadığı aşikar e niye gidip muhalefet anket şirketlerinin sayısal verileriyle hareket ediyor bu bayan.

Erken seçimin neden yapıldığı belli zaten bunu bilmeyen yoktur heralde.

Yani burda bu salak bbc spikerini savunmak veya haklı göstermek çok ahmakça. Küstahça bi de gelmiş çok çabalıyorsunuz diyor seçimi kazanmak için. Yani muharrem ince olsaydı erdoğanın yerinde bu sorulara maruz kalan “ki bbc böyle bir tahrik yapmazdı ona karşı kesinlike” yine benzer cevaplar verirdi. Muharrem incenin mitinglerini izlerseniz olayı daha iyi anlarsınız

• Bence gayet güzel cevaplar vermiş. Bbc muhabiri o kadar hazımsızki sürekli cb nin sözünü kesiyor. Az sus da adam cevap versin.

Bizim muhalefet bbc muhabirinin sürekli reisin sözünü kesecek kadar saygısız olmasına takılmamış yeter ki Erdoğan düşmanı olsun onlar için yeterli.

• TRT ve yandaş kanal röportajlarına benzemediği için bünyede alerjik reaksiyon oluşturması normal tabi.
  • Beyler sorularda köşe sıkıştırma ve kışkırtma var ya tuzağa düşecekti ya da sonuçta ki gibi cevap verecekti olay şu aslında savunma cevapları yetersizdi az çok tahmin edilip bu soruların geleceği belliydi buna karşın hazırlanamamış olması kestirik cevaplar ne yazık ki bunlar iyi hazırlanmış olsaydı Tayyip bey daha farklı strateji ile kafaları karıştırabilirdi ne yazık ki yardımcıları ya işini doğru düzgün icra edemiyor ya da bilhassa başka faktörlerden dolayı böyle konuşmayla hazırlanmış ...
    Gelelim soruları yönelten bayana edep ve ahlak kurullarını çiğnemiş oldu ne yazık ki üstüne gideceğim diye laf bölünmez yaptığı amatörlük bence o ara Tayyip beyin lafını bölse sizce nasıl bir imaj çıkardı bunuda bir düşünün gel gelelim verimli bir konuşma olmamış olsada ( burada tabii ki ikisininde payı var ) eksi yöndede fazla birşey yok kısaca pek verimli olmamış röportaj ...
    Alman basını takip eden bilir iki Türk asıllı futbolcuya nasıl üzerlerini gittiklerini kısaca bazen yabancı medyayı kutluyorum çok iyi kullanıyorlar medyayı adamlar kürtlere düşmanız algısını yerleştiriyor pkk filan cartu curtu sokmadan eee bunun sonucunda avrupadaki Kürtler Türklere kin beslemeye sebep olabilecek harekette bulanabilir ...
    Velhasıl ben ne akpyi nede bir başkasını ölümüne tutmam önemli olan Türkiye'nin geleceği kim çaba gösterirse onun yanındayım ...
    Bu arada Tayyip beyde kim kazanırsa ona saygı duyarım diyor demokratik bir şekilde ama alman medyası diktatör diye bahsediyor bunun payıda bizim millette diktatör kelimesi bir aşağılayıcı bir anlam ve ileride büyük soruna yol açar ben size eleştirmeyin demiyorum lakin damga vurmayın bakmayın oda size kimi zaman vuruyor lakin baştakini oylarla alt edersiniz yabancı medyaya koz vererek değil ülke imajını zedeleyerek değil daha yazacak çok şey var ama anlamaya ve ülkesini seven gayret ederek bazı şeyleri idrak edebilir Cem Uzan'ında röportajı çok manidar

Sizden dileğim düşünüpte yazmanız bazı şeyleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turkiye34BJK -- 16 Mayıs 2018; 5:38:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Siyaseti pek sevmeyen birisi olarak İyidir kotudur cumhurbaskanimizin verdigi cevaplar hakkinda yorum yapmam ama bazi yerlerde cok guzel susturmus kadini.kazanmama ihtimaliniz var ne demek her secimde 2 ihtimal vardir zaten ne sacma bir yorumdur.kaybetmek icin mi cabalasin dedim arkadasindan ayni cevap geldi:) bu arada muhabir karsisindakinin kim olursa olsun 80 milyon nufuslu bir ulkenin cumhurbaşkanı oldugunu Unutmus.bir ulkenin liderinin sozu bu kadar kesilmez.ama cumhurbaskani da kestirmemis takdir ettim.bati her zaman ayni.muhabirinden ulke liderlerine kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tek_Kisilik_Muhalefet

quote:

Orijinalden alıntı: mbs02

O dönem Erbakan vardı ve biz Erbakan hoca iktidar olsun diye gece gündüz çalışıyorduk babamın memleketimizde gezmedigi köy kasaba ev kalmamışti. Kısaca ben milli görüşçüyüm A. Şeneri de severim ama buradaki mevzu muhabirse mevcut adaylardan vs örnek vermesi gerekirdi. Ben şu an ne sıfatı var dedim yoksa kim ki demedim.

Bu arada A. Sener parti kuruduğunda ona oy verdiniz mi?

yanlış zamanda parti kurdu.... hala AKP ye toleransın devam ettiği bir dönemdi...

ben o dönemde hiçbir partiye oy vermedim ... fakat şu an c.başkanı adayı olsaydı ilk tercihim oydu

Alıntıları Göster
    Yani hocam o kadar övdüğünüz kişiye oy vermediniz demekki. Kusura bakmayın ama RTE düşmanlığı forumun büyük bir kısmını kör etmiş muhabiri savunacağım diye dört dönüyor sizce de İnce'den Meral'den örnek verseydi daha mantıklı değil mi? Yıllar yıllar önce partiyi bırakmış şimdi de olmadık işler yapan birinin sözlerini söylüyor size ne diyecek yani gerçekten tam tabiri ile saçmaladı kadın

Ha bir de kazanmak için çabalıyorsunuz dedi aynı Reha Muhtar "efenim tüneli kaçmak için mi kazmışlar"

• Çıldırın patlayin cahiller sizi

• bedrettin123 B kullanıcısına yanıt
    Eskiden Türkiye'de de muhabirler siyasetçilere böyle gıcık sorular sorarlardı. Hatta daha fenalarını sorarlardı.

Muhalefetten birilerini röportaj için çıkaran bir kanal bulursan izle, bak onlara nasıl sorular soruyorlar. Ahmet Hakan KK'ya, siz gelince gazeteci olduğumuzu hatırlıyoruz demişti birkaç kere.

• Bircok kisi c.baskaninin sozu kesilmez saygisizlik vb demis. Kadin bunu diger liderlere de yapıyor. İzleyin. Cunku programin formati bu. Adı hard talk. Yani sert sohbet demis zaten. Programa cikan bunu bilerek cikiyor. Kadinin isi sıkıştırmak. Soz kesmesi gerekirse kesiyor. Siz bunu bize ozel yaptığını dusunmeyin.

• Eleştiren herkesi fetöcü terörist yerine koyuyor bu çok utanç verici
  • Türkiyede yaşadığımdan utandım ya bu nasıl bir seviyesizlik kadına cevap veremiyor ha desen dövecek.
  • PAUL WALKER kullanıcısına yanıt
    Siz TÜRKÇE anlamıyorsunuz galiba? Burada mesele Cumhurbaşkanının kim olduğu degil!

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NETHRON -- 23 Mayıs 2018; 17:2:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NETHRON

...
    bi sus ve uza buradan mesaj sayısına bak tam ak troll
  • HACl kullanıcısına yanıt
    Hocam niye boş cevap veriyorsunuz ben taraf tutmuyorum aktroll diyorsunuz üyelik tarihimden bu güne kadar günde en az 3 konu üste çıktı herhangi birine yorum dahi yapmadım. Bahsettiğiniz gibi aktroll olsam eski mesajlarıma bakabilirsiniz. Düşünce yapısı olarak kemalistim ama ülke ile bir konuda bu tarz şeyleride doğru bulmuyorum. Farkındaysanız verilen cevapları savunmadım soruların yanlış olduğunu belirttim aynı şekilde rte ye degil kk yada gelse bu tarz bir soru aynı şeyi savunacağım sizin yaptığınız şey şu. Fenarbahçelisiniz galatasaray real madridle maç yapıyor siz reali tutuyorsunuz. Kaldı ki bunu yaparkende uslubunuz yanlış

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.