Şimdi Ara

Erdoğan'in BBC'ye verdiği röportaj (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
3
Favori
16.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
197 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ohohoho abi bizim burada tartıştığımız sorunu kadın HARD diye sormuş.RTE de MAL gibi kalmış . Eğer ekonomi kötü olmasaydı cevap verirdi ama cevap veremedi.
  • bazı saçma sorular da var , tam kızdırmalık, abdullatif şener mesela ? bu adam şu anda bitik durumda, abdullah gül'ü sorsan neyse
  • Rte seçimi kaybetmiş durumda psikolojik olarak.Eski seçimlerdeki gibi moralli değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: General.

Dostlar halk bu dilden anlıyor, adam işi çözmüş ki 16 senedir bu ülkeyi yönetiyor. Yoksa yönetemiyormuydu
    Ekmek kapısı be kaptan ne yaparsın

• Ekonomi ile ilgili sorulara gelince hemen dalavere ile geçiştir. Orta gelir seviyesine sahip insanlar krizi hissetmeye başladı bile. Hergün evde hazır çorba makarna yiyenlerin hala keyfi yerinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkem2626 -- 15 Mayıs 2018; 10:18:4 >
  • Nükleer silahlanma ile ilgili cevapları bir nebze iyiydi, diğer sorulara verilen cevaplar ve üslup kötüydü. Adı üstünde Hardtalk" programın adı. Her konuk olan siyasiye bu şekilde sorular soruyorlar. Ayrıca dil bilmenin önemini gün gibi açık gösteren bir röportajdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammet atış

Sorduğu sorulara hak ettiği cevapları almış zaten.Dünyanın heryerinde bu tarz sorular sorulmuyor kusura bakmayın.Bariz provakatif sorular sorulduğunu anlamayacak durumda olmanız gözünüzü CB düşmanlığı bürüdüğü içindir.Bunu anlamayacak Bunu da gelip burada konu açarak yalan yalnış Cumhurbaşkanını kötülemekte nedir.Gazeteci olduğu zaman dokunulmaz veya suç işleyemez mi ? Gazeteci olmuş diye ne özelliği var.Adam gazeteci diye içeride değil.Suç işlediği için içeride.

Gazeteci diye ben bunu içeri atayım bana mualif oldu.Böyle bir kanun yok.Yaptıkları eylemlerin suç teşkil etmesinden veya suç işlediklerinde dolayı içerdeler.

Tüm Tutuklu Gazeteciler Takip Listesi:https://docs.google.com/spreadsheets/d/1V2b-QZIEQ7lKfPQ3SQOGyEDBwKCn0Ah-G2gQ_ec7Zeg/edit#gid=0

Alıntıları Göster
    Bazı provokatif sorular dediğin ekonomik krizle alakalı olan mı? Gerçekten ne içiyorsunuz bu kafaya ulaşmak için? Dolar 4,40 euro 5,30 benzin 6,20 hala bizi kıskanıyorlar kafasındasınız.

• izlerken sinir küpüne döndüm kadın iyi dayanmış sövmemek için
  • Mesajımı sildirmiş birisi :))) Görende vay bee foruma bak kimse Erdoğan'ı desteklemiyor diyecek öylemi :)

Konuyu açan ne kadar haklıymış meğerse vay beeee :)))

2005'den beri bu forumu kullanırım moderatör saçmalıkları bir bitmedi neyse siz kendiniz çalın kendiniz oynayın.

Sonra ağlamayın bunlara kim oy veriyor diye ama :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Last Troll Bender

Bazı provokatif sorular dediğin ekonomik krizle alakalı olan mı? Gerçekten ne içiyorsunuz bu kafaya ulaşmak için? Dolar 4,40 euro 5,30 benzin 6,20 hala bizi kıskanıyorlar kafasındasınız.

Alıntıları Göster
    Doların süpekilatif bir şekilde kasıtlı yükseltildiğini anlamamak için ısrar eden senin gibi arkadaşlar ile tartışacak değilim.Ben ayran içiyorum.Bu kadar kendi ülkesine düşman düşünce yapısını oluşturmak için senin gibi arkadaşlarında ne içtiğini ben merak ediyorum.?

• muhammet atış M kullanıcısına yanıt
    Ben de ayran içiyorum da söylediğinizin sonucu nedir biliyor musunuz

Devletimiz spekülatörlerle baş edemeyecek kadar güçsüz demiş oluyorsunuz.

Pek yakıştıramadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 15 Mayıs 2018; 12:7:36 >
  • Ben de İngilizce bildiğim halde Türkçe konuşurdum çünkü orada ben Türkiye Cumhuriyeti'ni temsil ediyorum ve kendimi tam olarak ifade etmem gerekiyor. Beni dinleyen insanlar özellikle halkım beni anlamalı.

Ancak bu üslup ile olmaz kadın diyor ki elçiye zeval olmaz evet haklı istediğini sorabilir saçma der geçersin azarlamaya gerek yok.
    Ayrıca programın adı hard talk yani istemiyorsan katılmazsın.

Cumhurbaşkanı'nın başka liderlerle neden açık oturuma katılmadığını anladınız bence.
  • Şu soruların yarısını Türkiye de sorsunlar.Adamların ne fetöcülüğü,ne pkklıcılığı ne de dış mihrakların piyonlukları kalırdı.Ya eyyy Erdoğan Dünya da hukuk böyle birşey işte.Yüzüne tokat gibi yapıştırmış gerçekleri kadın.
    Eklemeyi unuttum
    Kadına bize sağlam bir referans gösterin diyor.
    Ulan kadın abdülatif şeneri referans gösteriyor daha ne yapsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gscarbon -- 15 Mayıs 2018; 12:50:27 >
  • Bizde sorgulayan gazeteci kalmadığından böyle gazetecileri görünce insanlar kötü birşey zannediyor. Olması gereken bu.
  • Mükemmel konuştu, sağlam cevaplar verdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Abyss

Videoyu baştan sona izledim. Terslediği yok ve verdiği cevaplar yerinde, doğru. yalan başlık açıp propaganda yapmak yerine videoyu izleyip paylassaydın daha iyi olurdu güzel kardeşim.
    Başka bir videoyu açtın sanıyorum yanlışlıkla
  • İlk dakikalardaki yüz ifadesi ile ortalarda ki arasında uçurum var. Zor soru geldiği zaman sinirleniyor. Alışkın değil bu strese. Yıllardan beri zor soru sorulmadı kendisine, antrenmanlı değil. Ayrıca atom bombası konusunda fikri çok doğru ama bu konuda iki yüzlü davranıyor. Bu fikrini abd başkanının yüzüne söyleyemiyorsan ya da ortak basın açıklamasında söyleyemiyorsan bir anlamı yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı".. Ne günlere geldik, Allah utandırmasın!!!
  • İktidara yakın internet siteleri yorumları kapamışlar. Açık olanlarda malesef yönetici kontrolüne takılıyor. En ufak eleştiri bile yayınlanmıyor. İyi ki DH varda biraz stresimizi atabiliyoruz burda. Yoksa sansür uygulanıyor büyük ölçüde.
  • yaw hanfendi bakın
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.