Şimdi Ara

Erdoğan'ın akıl hocası Mısıroğlu ziyareti anlattı: Vasfını muhafaza ettin; kibre, benliğe kapılmadın

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
228
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Erdoğan'ın akıl hocası Mısıroğlu ziyareti anlattı: Vasfını muhafaza ettin; kibre, benliğe kapılmadın
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    5 Mesaj
    AKP Genel başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, önceki gün Kadir Mısıroğlu'nu tedavi gördüğü hastanede ziyaret etmişti. Kadir Mısıroğlu'nun şeker hastalığına bağlı olarak gelişen böbrek rahatsızlığı nedeniyle yaklaşık 1 aydır tedavi gördüğü öğrenilmişti.

Mısıroğlu, Erdoğan'la görüşmelerine dair A Haber'e konuştu ve şunları kaydetti:

"Vasfını muhafaza ettin; kibre, benliğe kapılmadın"

"Tayyip Erdoğan ziyaretime geldiğinde dedim ki; 'senin mevkiine gelip, senin başarılarına imza atan bir adam; eskiden 'ağabey' dediğine sonra 'ağabey' diyemezdi; 'hocam' dediğine 'hocam' diyemezdi. Sen bu vasfı muhafaza ettin; kibre, benliğe kapılmadın... Allah'ın sana takdir ettiği iyilikleri, Allah'ın bir lütfu olarak bildin... Allah katında mükâfatı mucibdir'”.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/928810/Erdogan_in_akil_hocasi_Misiroglu_ziyareti_anlatti__Vasfini_muhafaza_ettin__kibre__benlige_kapilmadin.html#

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• Binbaşı
    1264 Mesaj
    Akıl hocası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    4777 Mesaj
    Cumartesi günü Erdoğan Eskişehir'e miting amacıyla gelmişti. Miting alanı benim evime 4-5 kilometre uzaktaydı. Ev ahalisini de alıp, hem hava almak hem de alışveriş için yaklaşık 1 km uzaklıktaki markete gitmek için dışarı çıktık.

Ana caddeye (Hasan Polatkan) çıktığımız anda, her 100 metrede birkaç tane polisin beklediğini ve bunu yolun her iki tarafında yaptıklarını gördüm. Cadde boyunca belki yüzlerce polis soğuk havada etrafı kesiyorlardı ama belli ki onlar da durumdan memnun değillerdi.

Erdoğan'ın gövde gösterisi bununla da sınırlı kalmamış, hiçbir işinin olmadığı caddeyi trafiğe de kapattırmıştı. Ki Erdoğan Eskişehir'e her gelişinde, alakasının olmadığı daha doğrusu bir kere geçtiği caddeleri trafiğe kapattırma huyu olduğunu herkes öğrendi. Bir yerlere gidip ardından Hasan Polatkan civarındaki evlerine dönmeye çalışan şoförler için tam bir rezalet yaşandı. Bu da yetmezmiş gibi, evin gitmeye çalışan ve durumdan habersiz olduğu için ara sokaklardan caddeye doğru ilerleyen şoförler polisin fırçalamaları ile karşılaşıp, durduk yere azar işittiler.

Türkiye'de demokrasi olabilir ama bu demokrasi, Erdoğan'ın miting düzenlediği alanların yakınlarında nefes alamıyor.
    |
    |

• Yarbay
    5453 Mesaj
    Bu olay biraz **** muhabbetlerini andırdı bana

Canım sen ne düşünüyorsun benim hakkımda?
    -Hocam maşallah kusursuzsunuz.

Tarzında muhabbetleri anımsattı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Kural Disi Konu Destroyer
    I am not a robot. That wasn't flesh maybe. It's 3:36

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Sohbet
SEO
bankalar.org
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.