Şimdi Ara

Erdoğan'ın açık kalan mikrofonundan kriz itirafı: Para sıkıntımız var - EDİT - DÜZENLENDİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
6
Favori
35.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
356 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Toplum da CHP gibi muhalefet etmeye başladı. Yani etkisiz, haklıyken haksız duruma düşürek...
    Hangi bürokrat CB'nın karşısında bu kadar kalabalığın içinde para sıkıntısını mikrofon kapalı olsa bile dile getirebilir? Adam ihaleyi almış ama yapacak parası yok belli ki. TOKİ ile girdiği yarışta ihaleyi alacağım diye kendince çok düşük bir rakama ihaleyi aldığını söylüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu millet bunu anlamaz. Seçim zamanı gelince yine gereğini (!) yapar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tersosmos kullanıcısına yanıt
    Şirket hesabıyla gelip bu kadar savunacak hale düşmenizin sebebi nedir? Çıkarınız mı var? Umarım bu kadar savunurken zor duruma düşmezsiniz yoksa şikayet edemeyeceksiniz çünkü.
  • Devleti şirket gibi yonetmeye kalkarsan iflas riskini unutmamalisin.

• Ben bunu dinleyene kadar ben de akla dayalı eleştirmen gözüyle baksam da gerçekten yazılan çizilenleri klasik sol felaket söylemleri sanardım. Malum sol geçmişte doğru olmayan her şeyi piyasaya sürmesiyle meşhurdur, bu doğruya doğru yani eğri oturup doğru konuşalım arkadaşlar. Sağın da kendine göre farklı sıkıntıları var. Neyse tamam her zaman millet dert yanar ederdi ama bunu dinleyince bir şeyler canlı canlı meydana dökülmüş oldu izlerken şok oldum. Bu Ragıp Çiçen diye biri Youtube'da inanılmaz şeyler söylüyor dinleyen var mı bilmiyorum ama seçimden sonra neler olacağı ile ilgili millet bir şeyler biliyor ama sorunca salağa yatıp kayda değer bir şey demiyorlar ama habire önlem alma derdindeler silah ruhsatına başvuran, döviz ve uzun ömürlü yiyecekler alan tanıdıklara şahit oldum ayrıca bankalardan parasını nakte çeviren çok arkadaşım var sorunca iyi gün kötü gün için diyorlar ama yüzleri soluk öyle böyle değil. Kimsenin eski neşesi relaxlığı kalmamış akıl alacak gibi değil neler dönüyor bilen varsa ciddi ciddi yazsın lütfen herkes bilsin... Böyle gizli saklı yapılan şeyler adilikten başka bir şey değil !

• evet para sıkıntımız var ve bu sıkıntıyı halka ek vergiler yükleyerek çıkaracağız seçimden sonra ki zamcıklara hazır olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn_yldz_ -- 15 Şubat 2019; 0:1:50 >
  • Beyler panik yapmayın montaj.
  • Para sıkıntısı olmasa döviz 4.5'dan 6'ya fırlar mı bir ülkede?

Paran varsa, çıkanın yerine yenisini koyarsın, döviz sabit kalır. Paranın olmadığı zaten belli.

----------------

Para olsa, bankalar işlemleri keser mi? Çek defteri bile vermek istemiyor lan bankalar... Epi topu yaprak başına 1600TL riski var. 20 yaprakta riski 32000TL. Ayda 300.000TL ciro çeviren firmaya herif defter vermiyor.

Zaten para olmadığını net olarak biliyoruz özetle. Neyin dırdırı bu anlamıyorum. Cumhurbaşkanı kendi ağzı ile söyleyince mi kesinleşiyor? O isterse bağırsın, inkar etsin, oraya buraya saldırsın, isterse para olmadığını kabul etsin... Ne fark eder ki? Gerçek belli. Para yok. Bu noktada, cumhurbaşkanının olayı kabulu veya reddi neyi değiştirir?

• Ve toki başkanı ömer bulut görevden alınır pardon istifa ettirilir

Hedef neden 2023? 2023e kadar ülke bişekilde ayakta kalmaya çalışıcak ondan sonra ver elini avrupa birliği

• A Haber: Mikrofunun azizliği.. yalan söylüyor mikrofon!
  • quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Yalan haberler bunlar. Gözümle görsem, kulağımla duysam inanmam. Dik dur eğilme sayın reisim. Hedefimiz 2023 elhamdülillah.
    adam tam bir fetöcü çıktı rıza baba
  • Montaj inanmayın, ameriganın oyunları.

• captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Ticaret dünyanın her metrekaresinde yapılır yeri geldiğinde iktidara yeri geldiğinde de mualefete benim için ikiside önemsiz benim bir siyasi görüşüm yok iyi yöneteceğine karar verdiğim kuklaları mecbur seçiyoruz. Ayrıca hesabim firma hesabı değil firma benim hesabımı kullanıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • RevengeRain kullanıcısına yanıt
    Düşük ihtimal dediğin şey bence en yüksek ihtimal onu diyeyim
  • fb_hunter1907 kullanıcısına yanıt
    Doğrusu buysa konuyu açan ilk mesajı düzenlesin.

Sizin yaptığınız hainliği düşman yapmıyor.@MatureHunter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenbalx -- 15 Şubat 2019; 9:37:11 >
  • ülkecek zor durumdayız beyler kabul, facebook sponsor oldu 31 martta çıkacak her oy için 10 dolar verecekler lütfen sandıkları yıkalım.
  • kenbalx K kullanıcısına yanıt
    Ya geç onu madem orda mikrofon açıktı insanınada söyleyeydi neden söylemedi.

İnsanları hainlikle suçlamadan önce dön bir kendine bak
  • bi editle yazdığını "insanınada" ne demek ilk cümlede ne anlatmak istiyorsun.

Mikrafonda halk ın duyması gerekn bişey değil. Aralarında konuşmuşlar. Belki ilerde işler düzelince iyi para kalacak bi ihaleyi bunlara verirler gönüllerini alırlar iş adamlarının

Araştırmadan konu açarsan hain olursun bak chp vekili bile iş adamı dedi diyor. Sen toki başkanı dedi yazmıssın. Baktım kendime arkasında durmadığım hiç bişey yazmam paylaşmam. Senin kinin yalan olduğunu sözcü bile söylüyor.
    https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem/temel-atma-toreninde-mikrofon-acik-unutulunca-3496952/

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.