Şimdi Ara

Erdoğan: İhalesi yapılmış ama başlanmamış projeleri durduruyoruz, şu anki durum bunu gerektiriyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
2
Favori
8.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: AlbatrosD.IIIFazılBey

Bu mesaj silindi.
    Genc kurt senin yasin yetmez bu yorumlarin capi buyuk gelir sana.
  • Muharrem İnce bunu söyleyince demedikleri kalmamıştı.

Yazık oluyor bu Ülkeye
  • Tabii şu ana kadar ülkeyi cehape yönettiği için, Erdoğan iktidara geldiği gibi değişik aksiyonlar almaya başladı
  • Özet: Para bitti kızlar gitti.
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Bende bu ateist geçinen bağnazlar anlamıyorum. Kim dinci birader. Karamollaoğlu bir haksızlığa uğradı.Kendine müslüman diyen insanlar tarafından hemde. Savunmak için dinci mi olmam gerekiyor. Ortada kasten atılan iftiraya, yanlış yönlendirmelere tepki verdim. Nereden biliyorsun benim dinci olduğumu? Ateist demem de senin lafa girişine gönderme banane ateistsin değilsin.

Edit: Allahsız dediysem günahı bana sana ne oluyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kotkas -- 14 Eylül 2018; 19:11:35 >
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    .. İnternet hata verdi, mesaj 2 kere gitmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kotkas -- 14 Eylül 2018; 19:12:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kotkas

.. İnternet hata verdi, mesaj 2 kere gitmiş.

Dert değil, istersen iki kere daha yolla. Biz ateistler çok bağışlayan, merhamet dolu insanlarızdır.
  • Devir tasarruf devri doğru bir karar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Devir tasarruf devri doğru bir karar

Nasıl tasarruf devriymiş o, meclise onlarca araç Tayyib yarım milyar dolarlık uçak alınıyor.

Referandum dedi aldı, başkanlık dedi aldı neyin tasarrufuymuş, projeleri durduracağına sarayın bütçesini kıssın, Suriyelilere harcanan paranın musluğunu kessin.
  • Kanal istanbul ve 1915 köprüsü gerçekten ziyan projeler.Körfez köprüsünün ise anlaşma şartları kötü.
  • Bunları seçimden önce söyleyen muhalefet için demediğini bırakmayan cahil sürüsü nerede?
  • 20 yıldır İstanbul'da yaşayan biri olarak Kanal İstanbul lanetinin "şimdilik" dahi olsa iptal edilmesine inanılmaz sevindim.

Zaten şu halde nefes alınmıyor; proje basladiginda ki cehennemi varın siz düşünün.
  • hele şükür
  • Kanal İstanbul'u boşverin, Çin'in başkenti olan Pekin gibi İstanbul da oturmak için oturma belgesi uygulamasına geçilmeli.
  • Temel Bey bunları aylar önce söylediğinde hainlikten münafıklığa, münafıklıktan kafirliğe kadar iftira atanlar aynı şeyi reisleri söyleyince bi hikmet arar oluyorlar. Allah tez zamanda akıl fikir versin.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.