Şimdi Ara

Erdoğan gitse benim hayatımda ne değişecek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oy kullanmayı düşünmüyorum ama sandığa gidersem İnce’ye ve İyi’ye atarım ama hayatımda ne değişecek ki Erdoğan gitse? İkna edin beni.

Devlette hukuk okuyorum, vakıf üniversitelerinin çoğunun kapatılması ve her şehre üniversite açılmaması gerektiğini düşünüyorum. 50 100 bininci tipler avukat hakim savcı olmamalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-221B83E8D -- 19 Haziran 2018; 10:56:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• -Başta selo belki ilerde apo olmak üzere pkk'lılar serbest kalacak.
    -Ne kadar darbeci,fetöcü,vatan haini katil terörist varsa serbest kalacak.
    -Elinde Türk bayrağıyla bu teröristleri bastıran etrafındaki sıradan vatandaşlar hapse atılacak,hayatı karartılacak.
    -Yapılmış,yapılacak ne kadar yatırım varsa durdurulacak,atıl hale getirilecek.
    -Köprüler yıkılacak,Trt satılacak,Tika kapatılacak.
    -Bankalara borç takmış ne kadar kişi varsa borçlarını sen ödeyeceksin.
    -Enflasyon,faiz yine eskisi gibi %30,40,50,60 diye fahiş rakamlara çıkacak.
    -Şanlı Tsk yaptığı operasyonlardan ötürü darbeye uğrayacak , başarıyla operasyon yapan paşaların hepsi görevden alınıp yerlerine eskisi gibi bir arpra boyu yol alamayan tek derdi,tek düşmanı türban olan sahte kahraman şarlatanlar getirilecek.

vs. vs. say sayabildiğin kadar.Hepsi muhalefetin vaatleri...
  • çok da ikna etmeye çalışmıyorum ben karar senin sadece .

erdoğan giderse kamu kurumlarında dayıcılık kalkacak geçen sene 80 puan alıp kpss den bir yere atanamıyorsam suçluları bunlar kendi akrabalarını atamak tan bana sıra gelmiyor keza benim bölümden 3 kişi alıyorlar ama resmiyetde alınan 10 bin kişi muhtemelen akrabalarını almışlar.

2- taaa cumhuriyet zamanında kurulan fabrikalar bu memlekette üretim yaparak insanımıza uygun bir şeyler sağlıyordu bu eleman satarak bunları bize pahalı gelmesini sağlıyor ekonominin anasını ağlatıyor bir şeyler dışarı satmamızı engelliyor.

3- yol köprü yapılıyor bunları devlet yaptı diye kekleyip yap işlet ile 10 katı maliyet ile bizim millete yedirmeside cabası.

4- geçmişi pek takmasamda fetö yüzünden ergenekon ve darbeden bir çok insan içeri alındı sonra çıktılar suçsuz yere ondan sonra fetöcüleri içeri aldılar haksız ve adaletsiz hukuk yüzünden bu elemanların gitmesi lazım ve yaptıklarının cezasını çekmeleri lazım. saygılar.

• Muharrem incenin ntv yayınını izle, Meral akşenerinde dünkü halk tv programını izle.
  • oy atmayı düşünmeyen bir insanın hayatında bir değişiklik yapma seçeneği yoktur zaten...
  • Mustafa Kemal Atatürk yaz, hayatını ve başarılarını ayrıntılı okumak için Vikipedi sayfasına tıkla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi to let myself go -- 19 Haziran 2018; 1:53:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: to let myself go

Mustafa Kemal Atatürk yaz, hayatını ve başarılarını ayrıntılı okumak için Vikipedi sayfasına tıkla.
    vikipedia yasaklı...

bak işte örnek kendiliğinden çıktı ortaya....

İnceye oy verirsen rahatça vikipediaya girip kısıtlı dünya görüşünü genişletme imkanın olacak....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

vikipedia yasaklı...

bak işte örnek kendiliğinden çıktı ortaya....

İnceye oy verirsen rahatça vikipediaya girip kısıtlı dünya görüşünü genişletme imkanın olacak....

Alıntıları Göster
    Zaten amacım bunu anlatmaktı...

• valla paypalı açsınlar yeter bana

herşeye çözüm varda şu anasını sattığımın paypalına çözüm yok
  • quote:

Zaten amacım bunu anlatmaktı...

Alıntıları Göster
    o zaman ne yapıyoruz? İnce ye oy veriyoruz....
  • quote:

Mustafa Kemal Atatürk yaz, hayatını ve başarılarını ayrıntılı okumak için Vikipedi sayfasına tıkla.
    Atatürkçüyüm

• Her Allah'ın günü höykürme duymayacaksın. O, onu yaptı, bu bunu yaptı diye bağıracak. Sen ne yaptin dayı deyince de hop hapse... Yetmez mi? Bacak arama da bakan olmayacak.

• troll bu arkadaş önceki konularına bakabilirsiniz,kendinizi yormayın yani
    dipnot sandığa gitmemek&boş oy atmak&kararsız olmak = mevcut iktidara destek olmak
  • başarısız ve vasıfsızsan atatürkü diriltsen bile değişmez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 19 Haziran 2018; 2:33:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-221B83E8D

Atatürkçüyüm

Alıntıları Göster
    Ataürkçü ve kemalist değilim ama bu sözü kafana kazımalısın...

Erdoğan gitse benim hayatımda ne değişecek?

• Uluslar arası sermayeler için ülkemiz para akışı ve yatırım için güvenilir liman olma yoluna girecek buda doların düşmesine vesile olacak.

Üretimde yapılacak atılımlarla üreten ekonomik sisteme dönerek hem istihdam yaratılacak hemde milli gelirimiz artacak bu sayede refah düzeyi gözle görülür bir şekilde zamana yayılı olarak artacak.

Ekonomide üretime dayalı oluşacak istikrar sonrasında faizler makul seviyelere gerileyecek böylece ev isteyen evini araba isteyen arabasını deli saçması faizler ödemeden satın alabilecek.

Erdoğan artık dünyada güvenilmez olarak görülen bugün farklı yarın farklı hareket edebilen tutarsız bir lider profili çizdi. Yatırımcılar hukuksuzluk sebebiyle paralarını getirmekten çekinir oldular. Ayrıca gizli kapılar arkasında amerika ile çevirdiği dolaplar çoğu konuda ülkemizin elini bağlamakta. Misal zarrap meselesi... Amerika istediği an zarrap'ın birkaç ifadesini hükümete karşı kullana bilir. ama bu seçim dönemi araları çok iyi hiç ses çıkarmıyorlar seçimden sonra tekrar işler değişir. Ayrıca başımıza bela ettiği fetöyü görmezden mi gelicez yani. yurtlarda milletin kafalarını yıkarlardı içlerinden subay olanlar birkaç sene sonra fark edilip ordudan ihraç edilirdi. fetöcülerin ihracını engelleyip TSK'ya kumpas kurup fetöcüleri üst kademelere benim babam mı çıkardı. Bu itler duvarlara anarşik yazılar yazmadı 249 insanımızı şehit etti ülkeyi ele geçirmeye çalıştılar... bu işin siyasi ayağı benim işçi emeklisi babam olmadığına göre ilk önce bu teröristleri eve sokanı evden çıkarmak gerek...

• Bırak burdaki ergenlerin siyasi gorüşlerinide muhalefet neyi vaad ediyor "eskiye donecez. " Bknz 90 lı yıllar. Aç araştır. Yüzde 120 enflasyon. İşkenceler daha karakollarda başlıyor. Hastanelerde kuyruklar. Doktorlar vatandaşa köpek kadar bile değer vermiyor.

Devlet olarak bırak ABD yi diğer minik devletlerin bile kölesi durumunda. IMF nin kapısında dilencilik. Ulkeyi rezil ruspa etmek. Vs vs buraya 2 sayfa dolusu şey yazılabilir. Bakma sen burdaki ergenlerin hayal dunyadinda yasadiklarına. Çocuklar RTE den başka iktidar gormemislerki nerden bilsinler. yukaridaki mesajlarda saçmaliklarla dolu. Hele bir tanesi RTE giderse kamu kurumlarında dayicilik kalkacak falan yazmiş. Gulmekten kırıldım yeminle.

Neyse şimdi bu mesaja elli tane saçma sapan cevap gelecek. Hayal elemi deki engin bilgili gençlerimizden. Takmıyorum sizi simdiden soyliyim.

• Ak gezensen ait olduğun yere döneceksin.
    Üstteki kriptoya mesela cezaevi yolu gözükecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 19 Haziran 2018; 7:6:8 >
  • Senin hayatında bir şey değişmez belki de, ama ben daha 19 yaşındayım. Sadece kendi hayatını düşünüp bencillik yapma.

• Az ye de aç iki kitap makale oku paşa hazretleri.

• Kullanacağın bir tane oy, canını almıyorlar. Çok değerli bir oy toplum için, git 5 dakikada kullan sonra ne yaparsan yap. Şu insanlara Ortadoğu'da oyun ne kadar önemli olduğunu okulda, evde öğretmezseniz böyle abuk subuk sorular sorarlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.