Şimdi Ara

Erdogan giderse,azerbaycanda aliyev gider,kudüste mescid aksa,mekkede kabe elden gider

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
4.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 ay
  • Cevaplayan Üyeler 40
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • 1234Rambo (5 mesaj) GoSSgO (3 mesaj) kyibe (2 mesaj) amadeus99 (2 mesaj) BalkanGöçmeniBirBey (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (17 mesaj) Mobil (17 mesaj) Mini (15 mesaj) Uygulama (2 mesaj)
  • @
38 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Erdogan giderse,azerbaycanda aliyev gider,kudüste mescid aksa,mekkede kabe elden gider
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    9 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ...namus elden gider.
    düngece saat 2suları ülke tv adlı bir kanalda duydugum ilginç sözler..

• Onlarla Erdoğan'ın ilgisi ne?

Aliyev desen 30 yıldır iktidarda, mekke desen suudilerde bize ambargo uygulayıp İsrail ile anlaştılar.

Kudüs ve mescid-i aksa gideli zaten bayaa bir oldu.

Arkadaşları biri uyandırsın.
    Evet Mescid-i Erdoğan inşa etti. 2002 yılıydı hic unutmam. Coşkuyla kutlamistik. Açık fabrikaları açan biri olduğu için kendisi öyle şaşırmayın.

Erdoğandan önce bizim evde kendi putumuz vardı.

Ben bizzat kendisi sayesinde buzdolabına kavuştum. Sonra ı phone çıktı onun döneminde.

70 ler 60 lar yeşilçam filmlerinde gördüğünüz o Cadillaclar falan hep mukavva. Erdoğandan önce cadillac yoktu ki !

Babam ise at arabasıyla giderdi, yerimiz de yoktu, salona s.çardı hayvan yazık!

1500 yıldır RTE sayesinde mi ayakta Kabe? Kudüs elden gitmedi mi? Azerbaycan elden gitmiyor mu? Siyasal islamcıların oy verme sebebi tamamen böyle korkutulması yüzünden. Bunu diyende buna inananda akıl sıçraması yaşıyordur

• Yüzbaşı
    990 Mesaj
    [11 Temmuz 2021 00:42:54 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

yağcılıkda yeni element denemeleri...

• Er
    9 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    @avmevsimizamanı,154.element oldu bu,periyodik cetvelde yolun sonuna geldik,gittikce elementlerin tv radyoaktivitesi artıyor,ve daha eğlenceli oluyor..
    |
    |
  • Teğmen
    211 Mesaj

bunların namusu rant olduğu için doğru söylemişler.

• Yarbay
    8692 Mesaj
    Onlarla Erdoğan'ın ilgisi ne?

Aliyev desen 30 yıldır iktidarda, mekke desen suudilerde bize ambargo uygulayıp İsrail ile anlaştılar.

Kudüs ve mescid-i aksa gideli zaten bayaa bir oldu.

Arkadaşları biri uyandırsın.
  • Yüzbaşı
    520 Mesaj
    Evet Mescid-i Erdoğan inşa etti. 2002 yılıydı hic unutmam. Coşkuyla kutlamistik. Açık fabrikaları açan biri olduğu için kendisi öyle şaşırmayın.

Ben bizzat kendisi sayesinde buzdolabına kavuştum. Sonra ı phone çıktı onun döneminde.

70 ler 60 lar yeşilçam filmlerinde gördüğünüz o Cadillaclar falan hep mukavva. Erdoğandan önce cadillac yoktu ki !

• Teğmen
    110 Mesaj

1500 yıldır RTE sayesinde mi ayakta Kabe? Kudüs elden gitmedi mi? Azerbaycan elden gitmiyor mu? Siyasal islamcıların oy verme sebebi tamamen böyle korkutulması yüzünden. Bunu diyende buna inananda akıl sıçraması yaşıyordur

|
    |
  • Teğmen
    187 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GoSSgO

Oda birşey mi ben mızrak ile geyik avliyordum. Allah razı olsun şimdi o geyikleri ihale ile yabancı gavurlara avlatiyoruz hemde beş kuruş vermeyip üstüne para alıyoruz. Elin ingilizi uğraşsın dursun ben a101 den tavuk ve kırmızı boyalı etimi alıyorum misss.

• Yarbay
    4664 Mesaj

İstanbul ankara belediyeleri giderse su sayacınızı pkk okur falan diyolardı  

• Yüzbaşı
    336 Mesaj
    nasil bir madde icat etmislerde oyle guzel kafalar yapiyo
    |
    |
  • Binbaşı
    1634 Mesaj
    Görüyor ve arttırıyorum...

Erdoğan giderse kıyamet kopar. Depremler, Seller, Meteor Yağmurları... daha neler neler olur!
    |
    |
  • Binbaşı
    1468 Mesaj
    Yav hehehe
    |
    |
  • Binbaşı
    1362 Mesaj

tabi dübürümüzdeki donuda alırlar o da gider.

|
    |
  • Yarbay
    8011 Mesaj

meali rte giderse bizim kemikler gider.

|
    |
  • Yarbay
    10343 Mesaj
    Mekke elden gider diyor adamlar bize hac yasagi koyuyor

Valla vatandaşı olmasan komik ulke.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    990 Mesaj
    [11 Temmuz 2021 00:42:54 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

|
    |
    GoSSgO kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1378 Mesaj
    gök yarılır, yer delinir, kıyamet borazanları çalar,,, diye devam da edebilirlerdi. etmemişler, iyi ..

korkutma styla ver.3.0
    |
    |
  • Yüzbaşı
    520 Mesaj

O halde yaşasın uzun adam diyelim.
    |
    |
    Lokey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,280
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.