Şimdi Ara

ERDOĞAN GENE KAZANABİLİR (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
0
Favori
8.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.youtube.com/watch?v=nGI7LHjfQzI&feature=youtu.be

Bu millet akillanmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Körü körüne bağlı akp liler bile bu seçimde akp den vazgeçtiyse artık seçime kadar ne yaparsa yapsın kazanamaz. Çünkü Tayyip döneminde bu kötü gunleri görenler, seçime kadar sahteden piyasayı toparlasa bile, acaba bu kötü günlere gene döner miyiz diye vermez. Sahte piyasa toparlanması gene oylarını bir tık artırır ama kazanamaz artık. Tayyip in kazanması için muhalefetin çok büyük mallık yapması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efsanelerölmezunutmayın -- 19 Mayıs 2022; 21:27:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir tane ekonomik politika yok

Göçmenleri gönderecez lafı bile yok

Dış siyasette şunu yapacaz yok

Çıkıp seçimi kazanacağını sanıyor. Ekmeleddin faciası gibi olur kk aday olursa.

Ümit Özdağ son şans tüm muhalafet ayağını denk alsın. Göndermemiz lazım artık şu partiyi yoksa yiyicek ekmek bulamayacağız

• Öncelikle kazanma ihtimalleri çok zor.

En yandaş ankette bile kaybediyorlar . Zaten RTE kendisi söyledi meclisi kaybediyoruz başkanlık iddiamız hala sürüyor diye.

Muhtemelen tüm tuşlara basacaklar bol bol af , maaşlara zam ve culüs bahşişi falan bekliyorum. Bu sefer hayvan terli olduğundan makarna kömüre oy kapatamazlar.

Gelelim vatandaşlık verilen/verilmeyen sığınmacı oyları, trafolara giren kedi, mühürsüz oy vs derken aldı götürdü.

Yaş olacak 70. Sonraki seçime olacak 75.. Sağlık ne kadar el verecek muamma, yerine Sırma saçlı arkadaşı hazırlasa AKP içinde bile damat'ın grubu haz etmiyor.

Seçmen kitlesinin %70'ini 60+ üstü kişilerden oluşuyor.

Genç seçmen bulmakta zorlanıyorlar.

3-4 yıl öncesine kadar Y kuşağında AKP %28 oy alabiliyorken, Z kuşağında 22'ye indi.

Kutuplaştırma siyaseti sana 3 seçim kazandırır ama senden sonra partin meclise dahi giremez.

Anap örneğinde olduğu gibi.

Yani Siyasal islam kaybetti. Çok değil 5-6 yıl sonra siyasal islam'ın esamesi okunmaz bu topraklarda.

• Yiyecek ekmegi yiyecegimiz vatan da kalmayacak

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    rövaşataaa paaaaaiiiinn

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu herif aday olursa kazanır tabi.

ERDOĞAN GENE KAZANABİLİR

• ERDOĞAN ASLA KAZANAMAYACAK. SİYASAL İSLAMIN ARKASINDAKİ SİYONİZM OLAN AKP HÜKÜMETİ ARTIK BAŞARAMAYACAK.

• Paganizm kullanıcısına yanıt

Kk aday olursa rte yuzde 55 alir

• Muhalefet 10 farklı partiye bölündü. Önüne gelen parti kuruyor. Oylar bölündü. AKP %100 tek başına iktidar.

• Outlaw-E kullanıcısına yanıt

çok doğru

• halk bildiğimiz halk da muhalefet de akıl koymak zorunda tüm muhalefet partileri ayrı ayrı aday gösterirse beşlikten golü yer

• Bu forum çok garip ya eskiden Akp kaybedecek dediklerinde kazanırlardı en kötü oldukları dönemde de kazanabilir diye konular açılıyor.

• TERS ETKİ YAPSIN DİYE AÇMIŞLARERDOĞAN GENE KAZANABİLİR ERDOĞAN GENE KAZANABİLİR ERDOĞAN GENE KAZANABİLİR 

• EthanCarter III kullanıcısına yanıt

TERS ETKİ YAPSIN DİYE AÇMIŞLARERDOĞAN GENE KAZANABİLİR ERDOĞAN GENE KAZANABİLİR ERDOĞAN GENE KAZANABİLİR 

• Kazanmak başka şey, muktedir olmak başka şey. RTE eskiden hep kazanıyordu ama muktedir olamıyordu. Ama şimdi hep kaybetse de muktedir olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla ekonomide şu kötü gidişata rağmen sayın Erdoğan 2023 e aday benim diyebiliyorsa güvendiği birşeyler var demekki Erdoğanın kaybedeceği bir şeçimi kazanacağını zannedecek yapıda bir siyasetçi olduğunu düşünmüyorum

• hal hal kullanıcısına yanıt
    Aday kk olursa kazanir zaten

Aday mansur yada eko olursa ben yoruldum bırakıyorum demezse yenilecek

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.