Şimdi Ara

Erdoğan: Ekonomik Kurtuluş Savaşı veriyoruz (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
3
Favori
25.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunu dediği için bu şahsı bakanlıktan alıp yandaş gazetelerde FETÖcü diye suçladıkları günleri dün gibi hatırlıyorum şimdi soru şu bunca yılı siz ekonomideki sorunları anlayasınız diye boşa mı harcadık?

Erdoğan: Ekonomik Kurtuluş Savaşı veriyoruz
  • Öyle deme tüik'e göre ekonomik güven endeksi çoh artmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Last Troll Bender -- 1 Kasım 2020; 18:15:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • keyıf cayımı yudumluyorum

• Abi hani çok iyiydik, ekonomi uçuyordu, en hızlı enflasyonist büyüyen ülke olmakla övünüyorduk? Ne ara savaşa girdik?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Last Troll Bender

Öyle deme tüik'e göre ekonomik güven endeksi çoh artmış.

Bu arada fa bu endeks 200 üzerinden hesaplanıyor :) vatandaş 100 üzerinden sanıyor.

• Anlaşıldı artık keyif çayı da yok. Ülkecek kemerleri sıktık.

• 17Scorpion kullanıcısına yanıt
    Ülkecek olsa amenna. Paşalar lüks ve şatafat içinde bizim vergilerimizle yaşarken vatandaş kemer sıkacak.

• Hükümet ve yandaşlarına bakınca pek Kurtuluş Savaşı veriyor gibi gözükmüyoruz. Aksine bile isteye savaşı veriyoruz gibi gözüküyor :) Acaba bu körlükleri taktıkları Fransız marka gözlüklerinden mi geliyor :)? Türkiye'ye Fransız kaldırtan gözlükler AHAHAAHAHAHAHAHA

• Erdoğan'dan kurtulsak ekonomik savaşıda kazanmış sayılacaz zaten.

• Bana biraz abartılı geldi.

• emclord00 kullanıcısına yanıt
    Onun davası 2002 de bitti aga kazandığı zaman davası bitti.

• Alzheimer hastaligi bu aralar cok yayginlasti diyorlar dogru galiba

• Her sene x temalı kurtuluş savaşı vermekten sıkıldım. O x'in yerinde sürekli yeni bir şey oluyor. Kurtuluş Savaşı'nı büyüklerimiz verdi zaten ve onlar gibiler bir ülkeyi yoktan var etti, burada verilen bir kurtuluş savaşı falan yok. Yönetilemeyen bir ekonomi, boşa giden vergiler, değersizleşen para birimi, yabancılara peşkeş çekilen topraklar, yancıları besleyen bir sistem var. Kurtuluş Savaşı'nın ağza alınması bile şu koşullarda ecdadımıza saygısızlık.

• Arkadaşlar bunlar iyi derken bile durum boktantı ben şuanki hali düşünemiyorum ozaman. Ülke resmen ekonomik anlamda batmıştır bence. Riskli yatırımlar, fazla harcama yapmamak lazım. Ki zaten yapamıyorum ben kendi adıma

• Reis imfye borç veriyorduk hani

• Cumhurbaşkanı doğru söylüyor kör olsa görür, dışarıdan adamlar bizi dize getirmeye çalışıyor bunu da sadece ekonomi ile yaparlar. Gece gündüz saldırıyorlar. İçeriden'de bütün sosyal medya, forumlar, donanım haber, ekşi sözlük dahil adamları yerleştirmişler hükümet'e saldırıyorlar. Joe Biden bile kendi ağzıyla söyledi. Siz yavv he he deyin Bizde yemiş ayakları yapalım. Sonuna kadar devletimi yanında olacağım.

• Kralkopra kullanıcısına yanıt
    siyasal iktidar partisini devlet sanan biri olarak, seni ciddiye alanın.. aklına şaşayım zaten. umarım aç kaldığında aklın başına devşirilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hep kendisiyle çelişiyor

Erdoğan: Ekonomik Kurtuluş Savaşı veriyoruz

• @rambo34_orijinali siyasal iktidarlar devleti yönetir devleti halk seçer. Sen önce kendini ciddiye al. Aç kalmak değil her geçen gün şirketim büyüyor. İhracat yapmaya başladım. Tasarım, patent başvuruları var. Sen burada devam et. Sen ve senin gibiler yalan, yanlış, yandaş ne yazarsa yazsın Türk milliyetcileri sayesinde bu kale asla yıkılmayacak bilesin.

• Kralkopra kullanıcısına yanıt

Bu ülkenin en büyük düşmanı Kürtler değil Karadenizlilerdir .

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.