Şimdi Ara

Erdoğan: Ekonomik Kurtuluş Savaşı veriyoruz (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
3
Favori
25.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şaşırtıcı olan RTE bizden biraz daha sabır daha istiyor.

İnsanlar uzun süredir sabırlı olamaz.Erdoğan: Ekonomik Kurtuluş Savaşı veriyoruz 

• Önce güven.

Güven olmadan hiçbir şey olmaz.

Güven var mı? Cevabını vermiyorum.

• Ben abartılı buldum

Erdoğan: Ekonomik Kurtuluş Savaşı veriyoruz

Şu 200 gramlık 180 gram çaydan içsin keyfi yerine gelir.

• Psikolojik bir rahatsızlığı var. Bukadar da olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekonomi hakkında hiç konuşmasalar dolar şu an en fazla 4TL civarındaydı.

• Erdoganin sanki goreve yeni gelmis ve hersey bir onceki donemde yasanmis gibi konusmasi cok komik

Comarlarin bu soylenenlere inanmasi daha da komik..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurtuluş Savaşı var olanı, sana ait olanı korumak için yapılır. Millet aç zaten, en fazla yine aç durur. Yıllardır ölmeyecekmiş gibi yiyip içen düşünsün.

• 2023'e kadar iktidarını korumak isteyen akp, her şeyi söyleyebilecek kıvama gelmiştir. ben akp'den yapılan hiç bir açıklamayı ciddiye almıyorum.

• Ekonomik savaş verirken niye saraylar yapılıyor ? Hani çok iyidik ? Hani ilk 10 ekonomiye girecektik ?

• Aaa ekonomik kurtulus savaşı mı hani uçuyorduk yükseliyorduk "ABARTIYORDUK"?? Bir de soruyorum sizin yüzünüzden olabilir mi acaba hani ülkeyi 20 senedir yönetiyorsunuz ya hani? Ortada ekonomik savaş veren birileri varsa biz veriyoruz biz halk vatandaş veriyor. Sizlik bir şey yok siz ancak vergi alın iban atın zam yapın!! Boşa laf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan457 -- 1 Kasım 2020; 14:33:25 >
  • Reis, şahlanmıyor muyuz?

• Ekonomik savaş veriyoruz.

Ama ekonominin başında sırf damat diye ekonominin "E" sinden anlamayan biri var.

Yani bir nevi silahsız savaşa giriyoruz.

Savaşın sonucu başından belli değil mi ?

• Düzgün bir ekonomi için ilk kurtulmamız gereken şey kendisi.

• Vergi arttırmadan önce yol yapıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kumarhanelerde karılarla paraları yiyip batıran Serdar Ortaç gibi şimdi sağa sola sataşıp kendine günah keçisi mi arıyon paraları kimlerle yediyseniz gidip onlara söyleyin bi zahmet kemer sıksınlar zira bizde sıkacak yer kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolwes -- 1 Kasım 2020; 15:36:16 >
  • İnşallah bu savaştan da galip çıkacağız

• Ekonomik kurtuluş savaşı verilse ne olacak, benim neslim zorluk çektikten sonra, standart bir hayat yaşayamadıktan sonra hiç bir kıymeti yok.

• ülke içinde adalet, demokrasi, ifade özgürlüğü, liyakat, eğitim bırakmayın, sonra çıkıp "ekonomide kurtuluş savaşı veriyoruz" . akp tabanı hariç inanan çıkmaz.

not: akp tabanı derken, hasbel kader akp'ye bir veya bir kaç kere oy vermişler değil. onlar artık oy vermez. kemik kitleden söz ediyorum. alnı secdede vb. diye oy verenler. hani sayıları günbegün azalan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 1 Kasım 2020; 18:19:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

DÜN:

"asgari ücretiyle, maaşıyla, her şeyiyle birçok ülkeyi geride bırakmış bir Türkiye var !"

"imf bizden borç istedi dedim ki arkadaşlara verin"

"ekonomimiz zirve yaparken uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu notumuzu düşürüyor"

"Ekonomideki büyüme rotasında ilerliyor"

"Türkiye ekonomisi bir dönüm noktasında. Avrasya'dan büyük bir yatırım dalgası geliyor"

falan filan falan filan falan filan...................

BUGÜN:

"Ekonomik Kurtuluş savaşı veriyoruz"

Yahu anladık japon kızları fetişin var her gönderinin altına atma artık çok itici geliyor.

• Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt

Boş yapma Blokla

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.