Şimdi Ara

Erdoğan ekonomide yol haritasını anlattı: Zor olanı seçtik ama 6 ay sonra meyvelerini yiyeceğiz (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
5.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zor olanı seçtik ne demek, bana sordun mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dedikleri palavra lakin velev ki doğru olsa bile; siz meyveyi 6 ay sonra yiyecek iken bunlar şimdiden ve halâ ejder meyvesi, avokado ne varsa üçer beşer götürüyor. Bari bunu düşünün la.

Vatandaşa 6 ay vadeli mandalina, kendilerine 0 saniye vadeli ejder meyvesi. Olay bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 6 Aralık 2021; 1:9:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • başkan olmadan önce de bu kardesinize guvenin dolar 5 tl olmaz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Akp kötü. Akp kötü. Akp kötü.

İyi tamam da, sen nesin?

Ben yazayım: Sen Amerikancı neoliberalsin. Vatan bayrak hikaye. Masonsun. Sömürgeci Emperyalist faşist Avrupanın medya organlarının Türkiye mümessilisin. Bölücü faşist teröristsin. Tarikatçı cemaatçi kiralık bir beyinsin.

• tundra202006 kullanıcısına yanıt

Yalnız binayı güzel yapmışlar hiç kuş bakışı görmemiştim. Erdoğan ekonomide yol haritasını anlattı: Zor olanı seçtik ama 6 ay sonra meyvelerini yiyeceğiz 

• Hiçbir şeyden haberi yok, etrafındakiler her şeyi engelliyor!!!

Her şey güllük gülistanlık gibi!

Erdoğan ekonomide yol haritasını anlattı: Zor olanı seçtik ama 6 ay sonra meyvelerini yiyeceğizENVER GAMSIZyoutube
    Bu ne ya….Hünkarımızı Sarayda eğlendiriyorlar
    https://www.youtube.com/watch?v=4hPKLY8wa4M
  • Ben ejder meyvesi isteyemmm

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • senin ülkeye en büyük hizmetin istifa etmek olur ama hala duruyorsun

• Mesela yani!

Erdoğan ekonomide yol haritasını anlattı: Zor olanı seçtik ama 6 ay sonra meyvelerini yiyeceğizArslan Bozkurtyoutube
    Tik Tokta yayınlanan Erdoğan'nın Mesela Yani Videosu Rekor Kırdı
    https://www.youtube.com/watch?v=ms5DvMQVUIg
  • Şimdi tek sıkıntı malumlara mayıs 2022 de olduğumuzu ispatlamak.

Erdoğan ekonomide yol haritasını anlattı: Zor olanı seçtik ama 6 ay sonra meyvelerini yiyeceğiz

• zor olan

Erdoğan ekonomide yol haritasını anlattı: Zor olanı seçtik ama 6 ay sonra meyvelerini yiyeceğiz
  • baranel B kullanıcısına yanıt

Hep geleceğe erteliyorlardı bu da tutmamış son hız çakılmaya devam, ekonomi bilimi ile inatlaşmak artık olay tamamen.

Ekonomi profesörleri bilmez ben bilirim olayı. O inat ve egodan kurtulunsa bir şans olacak belki.

• Erdoğan ekonomide yol haritasını anlattı: Zor olanı seçtik ama 6 ay sonra meyvelerini yiyeceğiz
  • E ne oldu yiyor mu meyvelerini.Yoksa saraydakiler için mi diyor.

Halkta sapını çöpünü yiyor galiba.

• Erdoğan ejder meyvesi yemeye devam ederken halk meyveyi sadece reyonda görebiliyor.

• baranel B kullanıcısına yanıt

Daha 20 gün var ayın bitmesine. Acayip uçacağız.Erdoğan ekonomide yol haritasını anlattı: Zor olanı seçtik ama 6 ay sonra meyvelerini yiyeceğiz 

• 6 ay olmuş

yiyeceğimiz meyveyi söylemeyi unutmuş

AYVAYI YEDİK

• bize ejder meyvesi yokmu yani. ee altı ay bekledikkkk

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.